Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Stadion Partizana


Preporučeni postovi

Stadion Partizana - ili svima poznat pod imenom Stadion JNA! Pravi HRAM fudbala u kojem su padali redom Mančester, Real i mnogi evropski velikani ? godinama je bio u bojama koje ne predstavljaju klub, ali sad je onakav kakav treba da bude, crno - beo. Kad se samo setim utakmice protiv Reala, pa onog promašaja Ilića.. Onda Arsenala i koreografije kako ih gazimo. Zaista je ovaj stadion video mnogo, mnooogo odličnih ekipa, nadam se da će uskoro opet tako biti, barem da nas podseti malo na prošla vremena.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
15 sati , Toza rekao/la:

  Kad se samo setim utakmice protiv Reala, pa onog promašaja Ilića.. 

Joooj, jos boli ? uz mijatovu precku, najveca trauma iz detinjstva ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza vala bas. Svasta je ovaj stadion preziveo, doziveo, video, cuo... Ali Augsburg necu prezaliti mislim dok sam ziv. Secam se ko juce da je bilo, grizes celu tekmi, 90 minut, imas rezultat koji ti obezbedjuje dugo cekano prolece i op. Muk. Ne dizem se sa stolice, sedim gledan u ono sivilo tribina, knedlu gutam, zadrzavam suzu, onu musku najtezu. Na povratku za NS, u kolima tisina, ni rec se nije progovarala... Ali onda shvatis da je to lepota. Nije uvek lako, ali je lepo

Nazalost situacija na tribini nije ni malo za pohvalu. Iz tog razloga izbegavam ici na utakmice, jug ce me ponovo videti, samo kad budu lepsa vremena . 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis prečka joj materina!

@BeconiWR čoveče gde me podseti na Augzburg, vidiš da sam ga namerno izostavio iz teksta ? Njih i Bobadilju izgleda nikada nećemo zaboraviti. Ali opet kažem, zato je Partizan Partizan. Pobediće najjačeg a prosuće nemoguće. Svaka čast na mom omiljenom citatu - NIJE UVEK LAKO, ALI JE UVEK LEPO! A situacija na tribini mislim da nije za ovu temu, odnosno da nije uopšte ni za jednu temu, i voleo bih tako da ostane.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni nije toliko Augzburg tragedija, koliko sezona 2005-2006,samo jos jedan korak do ponovnog ucesca u Ls,stadion Jna je bio krcat,Grubješić pogodio precku, lopta nece u gol protivnika, nestvarni promašaji crno belih ispred gola Cobeja, i zatim sledi penal zavrsnica, Pyer Boja ima sansu da crno bele drugi put u 3 godine dovede u grupnu fazu Ls, Ajmo Pero, i ono brani Cobej, pa zatim lopta pogađa i stativu, ali ne ulazi u mrežu, i onda ispadamo, kakav samar i sok u Humskoj 1,ja sam tada ceo put od Beograda do Jagodine plakao, bez prestanka, niko nije mogao da me smiri, 5 dana iz sobe nisam nigde izlazio, i dan danas me taj mec progoni. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Congaa Artmedia jos te godine izvuce Inter u geupi... Kako bi JNA grmeo. Zamisli ti tadasnji sastav Intera, pred pun JNA, onakvo navijanje kakvo je bilo, sigurno bi pao velikan. Ne smemo zaboraviti ni Petah Tikvu i blamazu. Ceo JNA uorava napolje, i tada vec cuveno Zeko lopove. Od skorijih utakmica, meni je odlicno navijanje bilo protiv Steaue, kako smo ih okrenuli, pa peotiv Batea isto. Ali nista ne moze da se poredi sa atmosferom sa derbija. To je nesto sto se mora doziveti. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sve ovo stoji, ali utakmica protov Vozdovca, kada nismo mogli biti na tribini, jeste nesto sto cu pamtiti do kraja zivota. Cekamo da krene tekma, svi napeti, kad ono dolazi Novica i ostala banda, i onda krece fešta. Ali na kraju, Tawamba izlazi i onda krece navijanje dok nam nisu popucale glasne zice.  Bas pored drveta, valjda me neko vidi ?

 

Edited by Vlada
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Au brate gde me podseti na ovo. Najbolja "utakmica" na kojoj sam bio definitivno. Kako je tad gorelo majko moja, skupilo se nas deset iz NS i pravac voz! Ko tad nije bio ne zna šta je propustio, života mi.

Edited by Toza
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...