Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Reprezentacija Srbije


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 95
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Previse faktora su odlučili da izgubimo od Gaucosa,pre prvenstva je stvorena fama oko Nikole Jokica, da li ce uopšte igrati,kasno se priključio ekipi, ne može par dana pre takmičenja doci i uci u tim,

Realno cinilo se kao da je taj debakl, ako moze da se nazove debakl peto mesto i pobeda protiv Amerikanaca debaklom,bolje reci neuspeh jer smo ocekivali zlato pogotovo posto se znalo da Amerikanci idu

@Kneza90 apsolutno se slazem i podrzavam, ali. Znas i sam kakav smo narod. Ima onih pacenika koji jedva cekaju prvu blamazu. Samo treba pustiti da radi i rezultati ce doci sami od sebe. Idealna petork

Posted Images

Kakva steta za ovo SP , sanjao sam Argenitnu, ne secam se da sam se nekad tako lose osecao kao posle tog poraza......... Po meni najveci krivac trener i odabir igraca , premalo bekova je odveo.. ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Krnja95 Donekle se slazem da je Sale odveo malo bekova ali ne zaboravi da je imao povrede Gagija i Teodosica, da se Vasi desavalo sto se desavalo, da je Guduric podbacio a tek sta reci za Bjelicu i njegove igra na SP.. Sale ima krivice ali daleko od toga da je samo on kriv..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Slazem se, ali zasto povesti Vasu onda kad je u takvoj situaciji , odrazice se na celu svlacionicu i nazalost to se tako i desilo, daleko da je igracki uz Tea najbolji plej kog imamo... Gudura i Bjeli podbaacili svakako, al opet mi nije jasna ona utakmica sa Argentinom gde su nas ljudi rasipali trojkama ceo mec, samo da su stali u zonu 2-3 ne bi se pola od onoga desilo, tu utakmicu je odbrambeno on podbacio jer je igrao tokom celog meca jednu vrstu odbrane, bez pokusaja da ih zaustavi na drugi nacin. Milutinov mu ceo mec nije igrao, Scola nas razbijao na niskom postu i sa pick and rollom , pola od toga ne bi proslo da je Milutinov bio u igri, jer je mnogo brzi i okretniji od ostalih centara. Poveo je 11 igraca od kojih mu 3 jedva ulazili tokom celog SP :@ 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Krnja95 Ne zaboravi i 5/17 Nemnje Bjelice iz igre i td. i td. 

Ali ajde da se ne vracemo previse u proslost i neke teme koje su vec arhivirane..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Previse faktora su odlučili da izgubimo od Gaucosa,pre prvenstva je stvorena fama oko Nikole Jokica, da li ce uopšte igrati,kasno se priključio ekipi, ne može par dana pre takmičenja doci i uci u tim, ma kakav igrac bio, znam da je Sale bio protiv kasnijeg okupljanja pojedinih igraca naseg nacionalnog tima,jednostavno nismo imali vodju na terenu, tu pre mislim na poziciji 1,da je Teo bio u ekipi, znalo bi se ko pocinje na najosetljivijoj poziciji, i ko je njegova prva a ko druga zamena, ovako se lutalo od meca do meca,imali smo veoma visoku reprezentaciju,tu je trebala biti nasa prednost u odnosu na sve druge reprezentacije, a nas su Argentinci bukvalno razbili ispod obruca, zatim smo probali da skupljamo u odbrani a oni su to koristili i pogađali otvorene suteve, Bjelica je silio i podbacio, Jokic nije bio ni senka igraca Denvera, Guduric kao da nije ni bio u sastavu,Micica zadesila tragedija, Milutinov malo sanse dobijao, ne znam razlog zasto je to tako bilo, Marjanović previše ispadao u odbrani, o Birci i Simonoviću necu ni da govorim, njima definitivno nije bilo mesto u nacionalnom timu, jednostavno previše je pitanja a malo odgovora,nismo delovali kao tim, nije bilo zajednistva u ekipi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jednostavno desilo se to sto se desilo,plus nismo imali ni srece u nekim situacijama,moralo je to bolje ali sta je tu je,vratice se momci jos jace sledeceg leta sa medaljom u to sam siguran!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Realno cinilo se kao da je taj debakl, ako moze da se nazove debakl peto mesto i pobeda protiv Amerikanaca debaklom,bolje reci neuspeh jer smo ocekivali zlato pogotovo posto se znalo da Amerikanci idu sa nikakvom ekipom,bio neizbezan,prvo povrede igraca,pa onda odabir selekcije i na kraju videla se i zasicenost Djordjevica reprezentacijom,nije bilo onog zara koji ga je krasio,elem,sada po meni imamo pravog trenera za reprezentaciju,NBA trener za NBA igrace i videcete da se osvaja zlato na sledecem takmicenju ma ubedjen sam,kada je sa onakvom Slovenijom mogao da osvoji Evropsko prvenstvo moze valjda i sa nama,pri tom ne mislim da je Slovenija bila losa nego da smo mi i od takve Slovenije u punom sastavu dva puta bolji.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Cudam splet okolnosti. Povrede, neocekivani pad u igri protiv Spanije, prelaka prva faza, sudjenje protiv Argentine, kao da nam nije bilo sudjeno da uzmemo zlato. Ali izgubiti jedine utakmice od finalista SP, nije sramota, ne bih se slozio ni da je debakl. Pre samog starta druge faze vodio sam pravicrat sa ortacima. Govorio sam da smo dobili orelaku grupu u orvoj fazi, i da je pitanje kako cemo izaci na kraj sa ozbiljnijim ekipama. Naravno svi su me sa prekorom gledali, padale au re i svakakve. Na kraju, se obistinilo sto sam rekao. Nisam likovao, niti mi je bilo oravo sto sam bio pogodio. Za Amere se znalo da nece postici mnogo, mada sam ocekivao da ce utakmica protiv Turske da im bude okidac, da se trgnu i da se prosetaju do finala gde bi ih mi cekali. Iskreno, niko ne sme da zameri ovim momcima. Pogotovo, pogotovo ne Saletu. Covek je u tom trenutku vodio najbolje sto smo imali... E jbg, falio je Teo, to se najvise videlo peotiv Argentine. Neko da poveze redove, da unese mir... 

Jako me zanima kako ce sa Kokoskovim sve da ispadne. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRPo meni trenutno imamo bas bas jaku reprezentaciju i ovaj ce nas odvesti do neslućenih visina,malo nas muce ove kvalifikacije ali to nije merilo Kokoskov ne zna sa ovim mucenicima da igra,a odabrao i je i vrh pomocnike Miloja i onog iz fmp-a,stvarno mislim da u narednih nekoliko godina ima da dominiramo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 apsolutno se slazem i podrzavam, ali. Znas i sam kakav smo narod. Ima onih pacenika koji jedva cekaju prvu blamazu. Samo treba pustiti da radi i rezultati ce doci sami od sebe. Idealna petorka Teo, Bogi, Bjelica, Luca i Jokara. Plus imas Vasu, Jovica, Gagija, Bobija, Jaramaza, Sjajna ekipa. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Jedino Vasa u petorku.. I bolji je trenutno i mladji od Tea i zdraviji.. Teodosic je ipak 87 godiste i ako bude zdrav moze da doprinesa ali ipak Vasa ulazi u najbolje godine i treba da bude jedan od nosilaca sledecih 5-6 godina..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo i priloga sa Sp 2010 godine i vec sada legendarna trojka Tea protiv Spanaca i delirijum u komentatorskoj kabini Slobodana Sarenca!!! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Ne treba ni zaboraviti da je Vasa ostao i ako mu se desila velika tragedija u porodici. Mislim da je problem definitivno bio u treneru i tome što su plejevi zakazali. Ali da će kokoškov rešiti i povezati sve to u jednu odličnu celini ii vratiti našu reprezentaciju tamo gde joj je mesto na samom vrhu sveta. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 16.4.2020. at 15:20, Vuko rekao/la:

@BeconiWR Jedino Vasa u petorku.. I bolji je trenutno i mladji od Tea i zdraviji.. Teodosic je ipak 87 godiste i ako bude zdrav moze da doprinesa ali ipak Vasa ulazi u najbolje godine i treba da bude jedan od nosilaca sledecih 5-6 godina..

Vaso je postao stvarno ekstra igrac ali nije mi on za vodju,Teo mora da se zove u reprezentaciju dok moze da hoda,da ih otera u tri lepe kao protiv Brazila na tajm autu,takvog igraca nismo imali na svetskom prvenstvu svi su fini svi su drugari niko ne sme nikom da kaze nista,sto reče Bjelica krivo mi je sto ajde da smo se svadjali ili izlazili uveče,nego nista svi bilo super i rezultata nije bilo,mislim da svi znamo kada smo imali najveće uspehe pola igraca nije pricalo jedno sa drugim,ali zato kada krene utakmica svi su kao jedan,ovi su bili kao jedan mimo terena ali ne i  na terenu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Pa i ne treba ti Vasa za vodju pored zivog Bogdana.. Recimo Bjelica bi mogao da ukapira da vise ne moze da privatizuje i divlja kao na SP.. Jokic/Bogdan pa svi ostali

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoPa dobro evo Bogdan je imao sansu sto nije preuzeo tu ulogu,nije uloga vodje da daje po 30 poena,nego da ih vuče sve,da ih grdi da ih motivise,on mi je mnogo fin,da me ne razumes pogresno on je igracki ubica ali mi ovako kada ne igra niko osim njega sto je bilo u vecini utakmica na svetskom prvenstvu on mora da im jebe sve po spisku da se razdrmaju to mu fali.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 To sto ti kazes da treba vodja da radi, mozes ako si medju 1-2 najbolja igraca u timu a to Teo nije 2020te.. To je poenta moje price.. A i da je Bogdan vikuno na Bjelicu ovaj ne bi igrao bolje nego bi pustio suzu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...