Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Reprezentacija Srbije


Preporučeni postovi

@Kneza90 Ne mogu da mu zaboravim onih 5/17 protiv Argentine nikako.. I ako se izgubilo do Spanije ipak je mec sa Argentinom bio mec prvenestva i da se to dobilo mozda bi se danas o zlatu ili makar srebru pricalo..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 95
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Previse faktora su odlučili da izgubimo od Gaucosa,pre prvenstva je stvorena fama oko Nikole Jokica, da li ce uopšte igrati,kasno se priključio ekipi, ne može par dana pre takmičenja doci i uci u tim,

Realno cinilo se kao da je taj debakl, ako moze da se nazove debakl peto mesto i pobeda protiv Amerikanaca debaklom,bolje reci neuspeh jer smo ocekivali zlato pogotovo posto se znalo da Amerikanci idu

@Kneza90 apsolutno se slazem i podrzavam, ali. Znas i sam kakav smo narod. Ima onih pacenika koji jedva cekaju prvu blamazu. Samo treba pustiti da radi i rezultati ce doci sami od sebe. Idealna petork

Posted Images

@Kneza90

Da li mislis da Bogdan bas moze sam da vuče celu reprezentaciju, a posao selektora je da ih razdrma i razbudi, Bjelica previše solira,pokušava da pogodi teske suteve,fali nama igrac poput Pefija Markovića,kada bih birao Markovic ili Teo, uvek bi uzeo Markov ica, pegla strasno odbranu, ume da izmisli i asistenciju i da pogodi kad se lomi mec,iako nije neki suter,vise je pogađao u reprezentaciji nego u klubovima. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaNe moze sam Bogdan zato treba Jokicu dati ulogu iz Denvera.. On da kreira i da je lopta kod njega, Bogdan da zatrpava i preuzme kad treba, ostali da grizu/pomazu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Slazem se,kada se skuplja odbrana na Jokicu,mora lopta prvo na Bogdana,pa svi ostali,da koristimo visak koji se pravi na spoljnim pozicijama,cak mislim da bi trebali Jokica vise da koristimo na poziciji 4 nego na 5,Jokic i Milutinov bi bili ozbiljan tandem,kako  u napadu tako i u odbrani,sto vise spustati na niskom postu,vise bi otvorenih suteva imali,ako pak ne bi skupljali u 90% bi to nasi centri kaznjavali poenima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
52 minuta , Conga rekao/la:

@Kneza90

Da li mislis da Bogdan bas moze sam da vuče celu reprezentaciju, a posao selektora je da ih razdrma i razbudi, Bjelica previše solira,pokušava da pogodi teske suteve,fali nama igrac poput Pefija Markovića,kada bih birao Markovic ili Teo, uvek bi uzeo Markov ica, pegla strasno odbranu, ume da izmisli i asistenciju i da pogodi kad se lomi mec,iako nije neki suter,vise je pogađao u reprezentaciji nego u klubovima. 

Uuuuu,izmedju Tea i Markovica ,Markovica,ma daj ni ti ne verujes u to,pusti me odbrane,ovaj najbolji plej u evropi u zadnjih 10 godina,lider,vodja,svaka cast MArkovicu nije on u ligi sa Teodosicem

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
52 minuta , Vuko rekao/la:

@CongaNe moze sam Bogdan zato treba Jokicu dati ulogu iz Denvera.. On da kreira i da je lopta kod njega, Bogdan da zatrpava i preuzme kad treba, ostali da grizu/pomazu..

Ma namestice to Kokoskov ima da igramo sa puno poseda brzo kao u NBA barem ne vidim razlog zasto ne bi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 15.4.2020. at 15:15, Milos91 rekao/la:

Jednostavno desilo se to sto se desilo,plus nismo imali ni srece u nekim situacijama,moralo je to bolje ali sta je tu je,vratice se momci jos jace sledeceg leta sa medaljom u to sam siguran!

pa sad nesto ne znam koliko se tu moze menjati stvari neki igraci su otisli u reprezentativnu penziju a mladi bas i nisu nesto srecni da se toliko oslanjamo na njih bobi realno nije za repku birca je smehotres teski teo je malo omatorio e sad videcemo sta ce kokoskov uraditi ja se nadam nekim medaljama ali pitanje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@ĐunisimusPa brate Djordjevic objektivno ne zna da vodi reprezentaciju koja je preuzela NBA nacin igre,a mi em 5 igraca u NBA,em Vasa Micic igra u Efesu kao da su NBA klub,sto poseda i sut kada god hoces,Kokoskov sve to zna i pretocice u neverovatnu kosarku,mozda sam ja preterani optimista ali stvarno mislim da cemo biti neverovatni

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Sad vec malo pretjerujes.. Pa Sale je vodio reprezentaciju na 5 velikih takmicenja (3 medalje, jedno 4 i jedno 5 mjesto).. Sva tri srebra su bila maximum u tom trenutku, dva finala protiv Amera valjda niko nije ocekivao pobjede, plus protiv Slovenije u Turskoj kad mu je otkazalo 10 igraca.. U Francuskoj na EP se izgubilo tijesno u 1/2 a onda za bronzu od domacina Francuske sa brutalnim timom (Parker, Gober, Btaum, Diaw, DeColo, Fournier..). Najveci "neuspjeh" je 5 mjesto na WC..

Slazem se ja da je trebala promjena i neka je dosla ali ako ovako nastavi prica ispadnut ce Sale kanta..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, Kneza90 rekao/la:

@ĐunisimusPa brate Djordjevic objektivno ne zna da vodi reprezentaciju koja je preuzela NBA nacin igre,a mi em 5 igraca u NBA,em Vasa Micic igra u Efesu kao da su NBA klub,sto poseda i sut kada god hoces,Kokoskov sve to zna i pretocice u neverovatnu kosarku,mozda sam ja preterani optimista ali stvarno mislim da cemo biti neverovatni

Ja se nadam iskreno da će to tako biti i slažem se za đorđevića nije to to svaka čast za medalje ali na vreme je otišao e sad kokoškov da postavi stvari na svoje mesto i sviđa mi se stručni štab miloje može da rafi sa centrima i da onaj presing ubaci za odbranu a ovaj iz fmpa kako se zove zaboravih je dobar trener i zna košarke. Mora se nekim igracima zahvaliti i pozvati nešto novo moje iskreno mišljenje da nema ru više mesta za raduljicu birča simona treba nešto bolje od toga

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoNe sporim ja Saletove uspehe,samo smatram da je dosegao svoj maksimum sto se tice reprezentacije,vidi se da je se zasitio to je jedno,a drugo je to sto on nije vodio reprezentaciju kao sada gde je dosta igraca u NBA,oni su se sada navikli na drugi nacin igre koji Sale ocigledno nije znao da ukomponuje,dok su igrali u evropi sa akcentom na jaku odbranu pa dolazili u reprezentaciju to je bilo jedno a sada kada stizu iz NBA to je sasvim druga prica i filozofija kosarke koju po meni Kokoskov mnogo bolje poznaje i ima bolje da je eksploatise.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo jednog dokumentarca. Rec je o cuvenim priprema tadašnje juniorske reprezentacije Jugoslavije i cuvenih 250 stepenika. Uostalom pogledajte 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaKakvi su sve igraci ovde igrali da su se spremali na splavovima osvojili bi prvensvo u ekipi najbolji evropski igrac ikada Toni Kukoc da 11 trojki na mecu,mislim generacija kakva se radja jednom pa posle ko zna kada,

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

Na osnvu cega ti je Kukoc najbolji Evropski igrac svih vremena,sta je uradio sa Reprezentacijom Hrvatske???Bogami ima i vecih imena,gde je onda Dejan Bodiroga,Kukoc bolji od njega,tesko???

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Evo ja da se ukljucim.. Kukoc pored Novickog, Gasola i Parkera ni u snu ne moze biti GOAT Evropske kosarke.. Prvo idu njih trojica pa svi ostali.. Jokic i Luka mogu da napadnu top3 ali otom potom..

 A sto se Kukoca tice: 3 nba prstena, 3 Evrolige, 8 reprezentativnih medalja, 3 mvp f4 Evrolige, Mvp i svjetskog i Evropskog prvenstva i td. i td.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaSta je uradio sa reprezentacijom Hrvatske,ma daj srebro na olimpijskim igrama u Barseloni i jos jednu bronzu je uzeo posle nije ni igrao,po to j logici Novicki nema nijednu titulu sa reprezentacijom,ali dobro mozda sam malo prenaglio sa tim ikada,slozio bih se sa @Vuko?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Svaka cast njemu na svim tim titulama,ali je Bodiroga ipak velicina,po meni,nije Nba samo merilo,Dejan je mogao da igra bukvalno na svakoj poziciji,od pleja do Centra,jedinstvena tehnika,Mvp svetskog prvenstva 98,dva puta sa nasom repkom je osvojio Sp,niko drugi to nece da uspe,dva puta za redom,a imao je ogroman doprinos u obe titule,Kukoc sa Hrvatskom nista,najveci uspeh je imao sa Hrvatskom 94 a to je bronza.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Cekaj, ajd polako.. Prvo ne moras meni objasnjavat ko je Bodiroga, volim ga kao da mi je iz kuce.. Jesi li ti procitao sta je Kukoc uradio u Evropskoj kosarci, ne Nba nego Evropa? Osvojio je 3 medalje sa Hrvatskom, jel znas od koga je izgubio 92? Poslije pred kraj karijere nije ni igrao za reprezentaciju ali je to druga prica..

Znaci 3 Evrolige sa i 3 f4 mvp, mvp Svjetskog i Evropskog, 8 medalja sa reprezentacijama..

Ne kazem da je bolji od Bodiroge ili sl. ali imaj na umu da je jedan od najostvarenijih Evropskih igraca ikada..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Znam ja to sve,sve to stoji,ali ne mogu da se slozim sa @Kneza90 da je najveci Evropski igrac svih vremena,pa ako cemo bas onako realno,to je Drazen Petrovic,pa svi ostali...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Ma 1000% nije najbolji.. Idu Novicki, Gasol, Parker pa svi ostali..

Drazen je bolji igrac bio od Kukoca ali je Toni ostvareniji.. Naravno svi znamo sta se Drazenu nazalost desilo..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...