Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Filmovi/Serije/Muzika


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 89
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

"Gospodin" Bočeli je neko ko je čestitao "gospodinu" Klintonu na bombardovanju SRJ 1999. godine. A onda se dovukao 2005. i 2013. godine, da peva na plejbek onima koji su tresnuli i po 50€ za kartu..

Film koji ako niste gledali preporucujem da odgledate odmah, ali bukvalno odmah. Ako mislite da mozete da naslutite desavanja ili preokret u filmu sa ovim filmom ne bi ste bili ni blizu, garantujem. K

Posted Images

@Vlada deluje kao promasaj film. Bar po trejleru. Iskreno cini mi se da Holivudu ponestaje ideja za filmove. Pa prave svakakve gluposti. Ni Holivud nije sto je nekad bio.

U poslednjih 10 godina nisu izbacili neki da kazes vauuuu film

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Da se dotaknem aktuelne teme o exit festivalu. 

Licno smatram da je losa odluka da se exit odrzi u vreme koje je odredjeno. 13 do 16 avgust. Iz razloga sto se i tako ocekuje pocetak novog talasa korone. 

Iako su smanjeni kapaciteti na 55000 posetilaca. Neka ima jedan zarazen, sasvim slucajno docice u kontakt sa minimum 10 osoba. 10 sa jos 10 i tako cemo doci do cifre od 20000 zarazenih... 

EXIT  je pogresio, ali vidi se da im je dzep malo vise zinuo za kesom. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada  pa vidi radio sam tamo, video sam sve kakvih ljudi ima... Ok ima i normalnih, ali 80% su klinci koji su pod dejstvom droge, alkohola i sl. Kontrola jeste rigorozna, ali opet. Kako ti da ogranicis broj ljudi koji ce uci... Bolje da otkazu i lepo dogodine da dovedu jaka imena. Tipa Rijana, Eminem, Stonse.... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Pa jedino zbog love, jer gube mnogo. Ne znam sta ce biti sa Crnom Gorom i njihovim Exitom, da li ce i tu biti nekih izmenjenih pravila ili ce se u Buljaricama sluzati dobra muzika 😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada e pa znas kako to se ne pominje. Posto je predvidjeno negde za septembar, a tad se ocekuje drugi talas.

Sea dance ce biti otkazan sve mi se cini

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Gledaj, išao sam do prije godinu/dvije svaki Exit a nikad nijesam uzeo nešto jače od piva.. Slažem se da tamo ima svega ali ima i mnogo ljudi koji su “normalni”.. I ne vjerujem da će i biti drugog talasa korone a i ako bude neće biti na 40stepeni u avgustu.. Za kraju Exit je jedan od rijetkih svjetski poznatih brendova na ovom području i podržavam njihov napredak i opstajanje sve ove godine..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Stara pesma , ali uvek aktuelna !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo jedan film za sve, kvalitetnog sadrzaja. 

The Hurricane. Prica o Rubenu Carteru. Kog igra legendarni Denzel, muziku za film radio Bob Dilan. Denzel pokidao. 

Svaka preporuka. 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Film koji je uradjen za izuzetno kratko vreme, dosta gresaka, ali gluma, to treba se ne moze sada snimiti ni sa budzetom od 300miliona e, ni sa 3 godinr snimanja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...