Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Filmovi/Serije/Muzika


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 89
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

"Gospodin" Bočeli je neko ko je čestitao "gospodinu" Klintonu na bombardovanju SRJ 1999. godine. A onda se dovukao 2005. i 2013. godine, da peva na plejbek onima koji su tresnuli i po 50€ za kartu..

Film koji ako niste gledali preporucujem da odgledate odmah, ali bukvalno odmah. Ako mislite da mozete da naslutite desavanja ili preokret u filmu sa ovim filmom ne bi ste bili ni blizu, garantujem. K

Posted Images

Film koji ako niste gledali preporucujem da odgledate odmah, ali bukvalno odmah. Ako mislite da mozete da naslutite desavanja ili preokret u filmu sa ovim filmom ne bi ste bili ni blizu, garantujem. Kad pogledate prenesite utiske.

Edited by pretendent
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

The Blacklist je pametna kombinacija onog što je činilo hit serije "24 sata", "Alijas" i poznati film strave "Kad jaganjci utihnu". Prepuna je neočekivanih zaokreta, opasnih zamki i zapetljanih tajni koje se iz epizode u epizodu rešavaju mic po mic. Napeto i opasno, na trenutke bolno za gledanje.

Za svaku preporuku!!!!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ako neko nije gledao, obavezno. Bejl kao i inace pokidao, Dejmon isto odličan.. Film radjen po istinitoj prici i dočaran dosta realno..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 minuta , Yugo55 rekao/la:

The Blacklist je pametna kombinacija onog što je činilo hit serije "24 sata", "Alijas" i poznati film strave "Kad jaganjci utihnu". Prepuna je neočekivanih zaokreta, opasnih zamki i zapetljanih tajni koje se iz epizode u epizodu rešavaju mic po mic. Napeto i opasno, na trenutke bolno za gledanje.

Za svaku preporuku!!!!!!

Gledao sam prve dve tri epizode, nesto mi je produkcija bzvz, a ona riba izbode hemijskom sve zive ko da su jastuci, razocarao sam se.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pre neko vece sam odgledao Trku, film o Dzesi Ovensu i njegovim trijumfima na OI u Berlinu. Miks sporta, istorije, drame. Mnogo dobar film. Preporucujem i film Non-Stop sa Lijam Nielsonom

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Arena sport je pokrenula ,,Arena Bioskop,,.Poceli su da prikazuju dobre filmove,bilo je i nekih holivudskih ostvarenja kao i dobrih filmova sa sportskom i navijackom tematikom sto ce se nastaviti i u buduce dok sve ovo ne prodje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Yugo55 Slazem se za Black list, upravo krecem 6 sezonu( ovo je serija gde sigurno ostajes uz nju svaku epizodu, mozda treba prve epizode onako na eks pogledati, pa onda krenuti u akciju, ali svakako serija koja drzi paznju).

Mislim da ljudi, koji nisu, treba odgledati serije kao sto su :

1. GOT

2. Breaking Bad

3. Za one koji vole maraton, al opet da se celu epizodu pitaju KO je ubica ? ( Castle, svakako da pored Crimi price, humor svakako ima veliku ulogu).

4. Walking Dead

5. La Casa De Papel

6.Dexter ( Serija kojoj ja mislim ne postoji osoba koja ne kaze, bravo momak, nastavi da ubijas)

7.Narcos

Sto se naših tiče :

1. Juzni vetar 

2. Senke 

3. Uspeh ( ko nije gledao, HBO produkcija)

4. Ne znam ko ne moze a da ne uplati youtube i krene u maraton sa Belom Ladjom, od 10 sati spojenih epizoda.

Edited by Vlada
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Krnja95 brate, ne znas sta propustas ?. Maraton koji ce ti trajati verovatno i posle ovog stanja. Necu da otkrivam, al iskreno se nadam da ce biti nastavka. Ma ima ovde jos dosta serija, nego za nekog ko nije, ovo je sto bi se reklo Azbuka 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vidim svi promovisu ovu La kasu del mel pel kako vec... Pa necu da gledam ? uvek sam ostupao od ovih sablona. Ako je neko ljubitelj spoteskih filmova preporucujem  

Remember the titans

Coach Carter

SF : Star wars naraaaavno i Planeta majmuna

Komedije, zavisi od glumaca, ali recimo Adam Sandler o Jim Carrey. Od njih stogod ima da se pogleda. Kad smo vec kod Kerija. Broj 23. Sjajni psiholoski triler, drzi u neizvesnosti do kraja ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

https://www.popcornsrbija.com/

Ima mnogo filmova svih zanrova, sa prevodom su, novijih i starijih datuma, bogata kolekcija, samo treba instalirati ad block da bi blokirao iskacuce reklame koje se non stop pojavljuju. Moja preporuka su filmovi o epidemiji, u njima je sve tacno kako se sada odvijaju dogadjaji. 

https://www.google.com/amp/s/www.espreso.rs/amp/525021/najbolji-svetski-filmovi-o-virusima-i-epidemijama-budite-spremni-za-filmski-maraton-video

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Baš zbog sablona i zbog toga, ovo moras da pogledas, Star wars nikada necu pogledati, jer imali li filma koji je vise preporucen nego star wars?

Edited by Vlada
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...