Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Kladionica - Tipovi/Predlozi/Aktuelno


Preporučeni postovi

Kladionica - Tipovi/Predlozi/Aktuelnol. 

Zbog epidemije covid-19 je stalo sve pa i gotovo sva sportska desavanja.. Ipak igra se u Bjelorusiji, Nikaragvi i sl.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 337
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danas Belorusija Lokomotiva Gomel-Krumkachy u 17h Ja bi igrala gg3+, kvota 1.80 u meridianu A probala bi 4+, kvota 2.46

Banik sokolov-mfk vitkovice H1 -1,5 ulog jo koliko hoce slobodno !!!

Posted Images

Ovo ko pogodi svaka mu cast,ali dobro kladionica je igra na srecu ,proba se i kao pratis,ali medju ljudima koji prate sport i odigraju neki tiket jeste da vlada depresija 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dinamo Minski, uzivo igra sada, katastrofalno poceli sezonu, moguce je da se sada isprave, igraju protiv ekipe Neman.  Kvota na keca 2.40

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi moji danas imam dve utakmice prve Beloruske lige. Fix dana Sahtjor iz Soligorska protiv Slutska. Odlicna kvota na keca 1.40, iz keca u keca imamo kvotu 2.40 do 2.50,zavisi od kladionica. Ja bih sacekao tu lajv pa probati odigrati domacin 2+ u prvom. Ocekujem odlicne kvote. P. S. Poslednji mec je dobio u gostima Sahtjor sa 5:0 mec pocinje u 18:30

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Utakmica u 16:30 Belshina - Smolevichi je prvii meč Beolruske premijer lige. Položaj na tabeli je duel dva fenjeraša u ligi, njihovi dueli nisu bogati golovima, ali statistika kaže i tradicija da oba tima mogu da postignu najmanje po gol, to je  bar po tradiciji, a i kvota je odlična -   TIP GG kvota 2,35

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sta kazete danas na mec Bate-Zhodino, Bate je malo losije startovao ovu sezonu od 4 meca ima dve pobede i dva poraza dok gosti iz prva 4 kola imaju 3 pobede i trenutno su drugi na tabeli. Zadnjih par medjusobnih susreta igrali su na dosta golova tako da ja bih probao tu GG3+ kvota je oko 2,70. Valja se probati ako ne zbog tradicije onda zbog kvote ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bane Gledaj, tamo je ili Bate izgubio korak ili su ga ostali timovi pristigli kvalitetom (prije ovo prvo).. Oni su prosle sezone poslije 100godina ostali bez titule a kako je krenulo i ove ih čeka isto..  

Nekad prije par sezona ovaj kec na Bate koji je danas 1.52 bi bio max 1.15/1.2

Uz meču Borisovu igra se ukupno 4 meča prve i 6 mečeva druge Bjeloruske lige..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Belorusija premijer liga 17.04.2020.

15:00 - RUKH BREST - FC MINSK - Domaćin zauzima 14. mesto na tabeli, FC Minsk 9. mesto, nije velika razlika u bodovima, ali se ipak ovde može izdvojiti gost kao blagi favorit. Minsk je dosta efikasno počeo ovo prvenstvo sa gol razlikom 6:9, dok je domaćin slab sa golovima. Međusobno se nikad nisu sastajale ove dve ekipa, ali po nekoj statistici mogu se očekivati golovi, probati, a dobra je kvota.  - tip 3+ (2.60)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

17:00 - VITEBSK - BREST - Kladionice ovde veliku prednost daju gostu, ali položaj na tabeli ne pokazuje tako, izjednaćeni su. Njihova 3 poslednja duela došla su 0-2, ali pre toga u dva duela je došlo gg3+, tako da je možda sada vreme za prekid tradicije i da se raspucaju - TIP 3+ (2,46) ili za hrabrije 2&3+ (3.30) 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Belorusija premijer liga 17.04.2020.

19:00 - BATE - ZHODINO - Pogled na tabelu može da zavara, ali iskusnima neće promaći da je Bate uvek favorit kad god igra kući i veoma je efikasan. Međusobni duel ova dva kluba unazad kroz istoriju je uvek obilovao da golovima, prednost uz golove dajem domaćinu - TIP 1&3+ (2,46)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jucerasnji mec dobitan ko je ispratio dobor je prosao, predjimo na danasnju uskrsnju ponudu. Od mene jedan prijateljski mec u swedskoj. Dva gradska rivala igraju mnogo efikasno u pripremnim mecevima koja su do sad bila, tako da se moze ocekivati i danas prava goleada. Mec je Olympic - IFK Malmo a moj tip bi bio minimalno 4+, a neki mogu probati prvo poluvreme 2+, prvo pol 3+ i na kraju 7+ golova kao poslastica. Pa izvolite

Edited by Yugo55
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Danas bih pokusao sa CS-om. Igra se jedan manji turnir, vredi gadjati nesto. Prethodni gejmovi su uvek isli na vise mapa, tako da mislim da moze i ovde isto biti. Radi se o Team Spirit vs Forze( kvota na vise mapa je 1.90, odnosno da ce biti 1:2 ili 2:1). Link za gledanje

 https://egamersworld.com/counterstrike/match/team-spirit-vs-forze-eu71UDpN0

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 19.4.2020. at 8:35, Yugo55 rekao/la:

Jucerasnji mec dobitan ko je ispratio dobor je prosao, predjimo na danasnju uskrsnju ponudu. Od mene jedan prijateljski mec u swedskoj. Dva gradska rivala igraju mnogo efikasno u pripremnim mecevima koja su do sad bila, tako da se moze ocekivati i danas prava goleada. Mec je Olympic - IFK Malmo a moj tip bi bio minimalno 4+, a neki mogu probati prvo poluvreme 2+, prvo pol 3+ i na kraju 7+ golova kao poslastica. Pa izvolite

Na nasu zalost bice da ji korona uzela danak i kod svemogucih Svedjana pa je jucerasnja utakmica odlozena. Ali idemo dalje bice za svakog ponesto.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

E ovako da pogrejemo situaciju za sutra Fifa Liga pro 12 min play zanimljivi parovi, u 9:30 PWR pele wariors - dnk moze se reci da je veoma izvesta 1 na kv  2.3  meridianu. Pwr je dobra ekipa i dobar igrac nista vise vam ne treba, a drugi par u 9:55 je Rub Fc kazan - Ina i tu nema neke prevelike fantazije moj tip je 1 na kv 1.76 u meridianu. Ko voli nek izvoli!!!!!!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...