Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

S.S. Lazio


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 66
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lacio po meni igra najlepši fudbal u Italiji, Ciro i ekipa nisu izgubili 21 kolo, poslednji put od Intera u 5 kola, a poslednje odigrano kolo su dobili Mihinu Bolonju sa 2:0. Ispali su iz LE, isto tak

@NemanjaKao vampiri hahahaha

Posted Images

Lacio po meni igra najlepši fudbal u Italiji, Ciro i ekipa nisu izgubili 21 kolo, poslednji put od Intera u 5 kola, a poslednje odigrano kolo su dobili Mihinu Bolonju sa 2:0. Ispali su iz LE, isto tako su ispali i iz kupa gde je bolji bio Napoli.

Prema pisanju Gazzete, Mario Gece bi trebalo iz Borusije da  pojača nebesko-plave. Jedina prepreka je plata, jer Mario u Borusiji zaradjuje  10 miliona (faktički 6 kada se oporezuje), sto Lazio sigurno nece ponuditi, tako da je pitanje samo, hoce li Lazio ponuditi koliko toliko  zanimljivu ponuda, kako bi Nemac dosao u klubu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaLazio i Atalanta takodje posteno najlepsi fudbal igraju ,nema mnogo taktike :)...Ciro Imobile poludeo ove sezone kao da ima 22 god :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Gazeta del Sport javlja kako Luis Alberto potpisuje novi ugovor, i to do 2025 godine i to za duplo vece pare. Lacio se polako obezbedjuje i za sledece sezone, cuva kostur ekipe, tako da mozda budu i 2 skudeta za redom ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Daily express prenosi da je Luis Alberto glavna meta stare dame, a da ce iz tog transfera imati korist i ekipa Liverpoola, zbog procenata od sledeće prodaje. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga uff prica je raznih, ali nekako mi ne deluje da ce bas otici u Juve. Opet Juve prema pricama kupuje ceo tim, od Pogbe do Sergia Roberta

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 sat , Vlada rekao/la:

@Conga uff prica je raznih, ali nekako mi ne deluje da ce bas otici u Juve. Opet Juve prema pricama kupuje ceo tim, od Pogbe do Sergia Roberta

Msm da će ova ekipa ostati do kraja sezone ,ako se nastavi a hoce ... ! I od toga kako završe ovo sezonu ,msm da će od uspeha ili me uspeha zavisi ko će otići iz Lazia ... msm da je Sergej najbliži izlaznim vratima ,deluje mi kao da nema želju da igra .tako se ponasa na terenu ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ukoliko Lazio proda Milinkovica, prva zamena jeste Argentinac Rodrigo de Paul, vezista Udinezea i jedan od najboljih igrača na toj poziciji u Seriji A ove sezone.

Navodi se da je Lacio već ostvario kontakt sa Udinezeom oko 25-godišnjaka, te da će za njegove usluge morati da izdvoji barem 40 miliona evra.

To će se desiti ukoliko prvo prodaju Milinković-Savića, a s obzirom da je njegova cena u medijima preko 100 miliona evra, deluje da Lacio neće imati problem da izdvoji 40 za Argentinca, prenosi "TodoFichajes"
On je vec bio na meti Intera, ali izgleda da nisu bas odusevljeni cenom.

 

20200501_150349.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sergej Milinković-Savić i dalje jedan od najtraženijih veznih fudbalera u Evropi. Fudbaler Lazija i reprezentativac Srbije povezuje se sa brojnim evropskim velikanima, a selili su ga u Juventus, Manchester United, PSG…

Međutim, Sky Italia tvrdi kako je SMS već potpisao ugovor i da je produžio saradnju sa ekipom Lazija do 2024. godine.
Navodni novi ugovor vredi tri miliona evra po sezoni i sigurno je da će njegov ostanak u klubu biti velika stvar za rimski tim. SMS je član Lazija od 2015. godine. Za Nebeskoplave je odigrao 193 utakmice i postigao je 36 golova.

20200504_161934.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja smatram da Sergej nigde ne bi igrao kao sto igra u Laciju. Odgovara mu taktika, liga ili sta vec, ne bi on trebalo nigde da ide. Misljenja sam da ce ga ove godine prodati. Predsednik Lacija mislim da se i dan danas kaje sto ga nije prodao prosli put kada su ga svi trazili. Ove godine to nece propustiti, jos i tu se nesto desava, kao i da njega neko gura, kada se setim prosle godine proglase za najboljeg veznjaka Italijanske lige, a pola godine nije igrao. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bivši bh. reprezentativac Senad Lulić na kraju ove sezone će prema svemu sudeći napustiti Lazio.

Lulićev ugovor s ovim klubom ističe na kraju ove sezone i još uvijek nema naznaka da će produžiti saradnju. Navodno, u Laziju su već odlučili ko će biti novi kapiten ukoliko Lulić napusti klub, a sve je izglednije da će se to desiti.

La Gazzetta dello Sport piše danas da će od naredne sezone kapiten Lazija biti Ciro Immobile koji je sigurno ponajbolji igrač ovog tima. Također, očekuje se da će ovaj napadač produžiti ugovor s klubom na još pet godina.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada i ja bas citam da je SMS jedna od glavnih tema ovih dana u medijima ,spominje se cifra od 120,130 m da navodno Mancester nudi bogatstvo za njega  ,sto mislim da je suludo ,decko je mlad i sve to ,al ' po meni je njemu cena pala na prvenstvu gde je bio jedan od losijih nasih igraca , mozda bi mu najbolje bilo da ostane tu u Laciju , vidim da mu totalno lezi taj Italijanski fudbal. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Isto misljenje imam i ja, on bi bio nesto kao Pogba, eskstra transfer, dobra ekipa, i onda nista. Italijanski fudbal je sa Milinkovica spas, treba ostati gde jeste, a prema novim pisanjima dobice novi ugovor, tako da ga zele zadrzati

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Lacio poslao je zvaničnu ponudu Votfordu za Luisa Suaresa. Lacio je ponudio 15.000.000 evra za talentovanog napadača, koji se trenutno nalazi na pozajmici u Saragosi. Luis Suares blistao je u Segundi ove sezone u dresu Saragose. Na 29 odigranih utakmica postigao je 17 golova.

 

20200510_165330.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Lacio se pridružio spisku zainteresovanih za Hrvatskog vezistu Ivana Rakitica kome ugovor sa sadašnjim klubom istice u Junu naredne godine! 

Iako je sam Rakitic izjavio da bi voleo da ostane u klubu to je malo verovatno jer je u drugom planu kod Setjena i pritom posto je Pjanic vrlo blizu Barselone! Barselona zeli da iskoristi to sto je Rakitic i dalje na ceni. Lacio vidi u njemu idealnu zamenu za Sergeja koji ce vrlo verovatno ovog leta otici iz kluba! Klub je vec kontaktirao igracevog agenta i nudi mu trogodišnji ugovor. Pretpostavlja se da će Barselona tražiti oko 20 miliona evra za njegovu slobodu! Prenosi Mundo Deportivo pozivajući se na izvor iz Rimskog lista Il Tempa! 

https://twitter.com/mundodeportivo/status/1260156710104322048?s=19

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

To sa rakitićem bi bilo sjajno ali pre verujem da ako negde bude odlazio da će to biti Sevilja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Rakitic ce svakako napustiti Barsu realno ove sezone , msm da mu i istice ugovor , sad realno ne znam koliko on moze da doprinese Laciju u borbi za titulu ,al' voleo bih da vidim njega i SMS u tandemu ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...