Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Fudbalska reprezentacija Srbije


Preporučeni postovi

86' Nova velika prilika za Srbiju. Mogao je Sergej Milinković-Savić da postane apsolutni junak, šutirao je iz odlične pozicije sa 10-ak metara, ali mu je šut odbranio Gunok.

90' Buruk Jilmaz zbog drugog žutog kartona dobija crveni karton, a Kolarov šutira opasno iz slobodnog udarca ali sjajno brani Gunok, koji se još više istakao u narednom napadu kada je sa dva metra pokupio loptu.

Samo remi: Srbija ispustila 2:0

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 392
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Možda se neko složi,možda neko i neće ali mišljenja sam da bi ova tema morala da krene ovako!!!

@Vuko Da ne poveruješ, verovatno niko ne zna kako se nismo nigde kvalifikovali, ali bukvalno nigde. Ajd, SP nekako uspemo jednom u deset godina, ali EP nikako, a kvalifikuju se objektivno slabije repr

@Vukolagano obara rekord protiv Skota ili bar stize Bobeka i poatavice rekord koji nikad niko nece oboriti.    

Posted Images

Tumbaković: Žao mi je rezultata, ali nisam nezadovoljan

Selektor Srbije Ljubiša Tumbaković posle remija u Istanbulu protiv Turske u četvrtom kolu Grupe 1 Lige B Lige nacija istakao je da nije nezadovoljan iako je reprezentacija ispustila dva gola prednosti.

- Vrlo korektno odigrano prvo poluvreme, čak smo dobro počeli drugo, ali smo pali. Osnovni cilj je bio da napravimo pomak i potvrdimo vrednosti kao iz utakmice protiv Norveške. Naš osnovni cilj je vezan za kvalifikacije za EURO i ovo je sve u pravcu pripreme za ono što nas čeka u novembru. Žao mi je zbog rezultata. Ekipa ima želju, borbena je, ima disciplinu. Žao mi je zbog rezultata, ali ne mogu da budem nezadovoljan - rekao je Tumbaković.

Slede u novembru nove tri utakmice, ali ona prva je najvažnija, protiv Škota u Beogradu u okviru baraža za EURO.

- Razmišljamo o Škotima. Onog momenta kada sam davao izjavu u Norveškoj, od tog trenutka počinje priprema za Škote. Već koliko sutra ulazimo u ozbiljan skauting kada je Škotska u pitanju. Sve ćemo učiniti da ostvarimo primarni cilj. Jesu važne i naredne dve utakmice u Ligi nacija, ali ovo je mnogo važnije.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Tumba ako ne prodje Skote istog minuta mora da leti..

Inace jedina dobra stvar sinoc je Mitrov korak ka rekordu.. Naravno samo je pitanje vremena kad ce ga oboriti i ucvrstiti se za sledecih ko zna koliko decenija..

 

Untitled.png

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kod nas je problem sto trebamo da se okozimo da damo gol i onda to je znamo da sacuvamo..Primamo golove i tako reprezentacija a tako i nasi klubovi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Vuko slazem se..morali smo Škotsku da dobijemo u regularnom delu..gde je ona igra sto nas je krasila protiv Norvrske..bljesnuli smo tada i ponovo smo se vratili na ono nase..Velika steta za ovu generaciju,zao mi je sto nismo otisli...ali sto ce reci iz saveza ,,prioritet je odlazak na Svetsko prvenstvo,,

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flakiposle onako odigrane utakmice nisu ni sa šta drugo nego da sede kući i prate prvenstvo preko tv a ...jas i beda kako su odigrali ,i bolje u onoj grupi bi nas i česi gazili a ne Englezi i Hrvati 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo da dodam i ja svoje mišljenje! Mislim da je Nemanja Vidic pokrenuo posle ko zna koliko godina "Istinu" o stanju Srpskog fudbala u globalu! Sledeće nedelje ce svoj stav izneti i Nemanja Matic i produbiti tematiku oko FSS-A! Nikad više namestenih utakmica u Linglong Superligi Srbije, niko ne odgovara za to, a svi znamo, moralo bi da se odreaguje, ali uzalud! Tragedija je da eto i posle punih dve decenije ne igranja Ep-a nista nije promenjeno! Imas ključ u svojim rukama i igras protiv Skota koji imaju dva krstena igrača, Tirnija i Roberts ona i ti izgubis od njih, bez zelje, truda, pristup sramotan, po sistemu "LAKO CEMO"! Imas igrace koji nastupaju u najjačim Ligama, tj Ligama Petice, ali nema hemije, nema jedinstva! Moze doci na nasu klupu i Maradona, tesko da ce se nesto promeniti, jer ko nam vodi savez? Ljudi koji su tu su polupismeni! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sve su to stvari koje znaju svi oni pa i mi ,samo se cuti o tome i sada treba da ga podrže svi koji smatraju da je u pravu a to je velika većina ,stanje u fudbalu nikad nije bilo gore ,sto klubsko sto reprezentacija ... mada sve ovo sto je izjavio i izneo neće nista promeniti siguran sam

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Klupsko i nije toliko, pogotovo što Mezimica igra cetvrtu godinu za redom Evropu, ali na ustrb reprezentacije, ali koga to zanima zar ne? Kokeza i Terzic, uska saradnja, delegiranje sudija, saradnja sa bracom Toncev, Miskovicem, iako više nije u Napredku, e to proiziskuje loše rezultate u reprezentaciji pocevsi od mladjih selekcija pa sve do A reprezentacije! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...