Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 685
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po meni je najbolje da ima 10 kvalitetnih klubova i da se 4 puta igra svako sa svakim ,ovo je dmesno vidimo svi , dve ekipe se takmiče svake godine zvezda i partizan ,kvalitet utakmica je realno jako

@Flaki ovakve stvari samo kod nas prolaze ... Juventus je zbog toga otisao u 3 ligu druže ...jedan Juventus 

Posted Images

TSC kiksirao kod kuce protiv Radnickog i upravo ovakvi kiksevi mogu da skupo kostaju na kraju sezone ekipu iz Backe Topole.U drugom mecu Naoredak po navici igra kuci fantasticno i na mecu je vidjen sjajan pogodak koji vec sada konkurise za gol sezone.

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Čukaricki je u maloj krizi nisu uspeli kod kuce da dobiju Niski Radnicki,samo 0:0 dok je Vozdovac bio bolji ovekivano od Novog Pazara 3:2 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
12 sati , Flaki rekao/la:

Druga promena trenera u Super ligi..Dusan Djordjevic je podneo ostavku na mestu sefa strucnog staba Čukarickog.

20210816_161244.jpg

Prica se da bi Saša ilić mogao na klupu Cularickog ,sad koliko je istona ne znam ali bih voleo i to da vidim 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mladost iz Lucana za mene najvece razocarenje prvenstva.Uostalom nemaju uopste los sastav,sto se kaze za nasu ligu sastav sigurno za prvu polovinu tabele ali kod njih nesto debelo ne stima.Gledao sam ih dva puta izgubili su a bili bolji od protivnika i to mnogo bolji.

Drugi mec Metalac Vozdovac je po meni zasluzeno pripao ,,Beogradjanima,, jer u duelu izjednacenih timova pobedio je srecniji.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko očekivao sam neozvesniju utakmicu ,dobro je igrala Topola ali je zvezda posle primljenog gola ubacila u treću i brzo preokrenula rezultat u svoju korist i pobedilA na kraju ubedljivo sa 3-1

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Aleksandar Stankovic nije vise sef strucnog staba Radnickog iz Nisa.Losi rezultati Radnickog na pocetku sezone doveli su do smene.

20210824_094159.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...