Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 597
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sastav Premijer lige za sezonu 2020/21  

Ubedjen sam da će se tamo lepo snaći James ,imace slobodu u igri koju on voli i biće odličan 

Doktor 40 poena kapiten 😁😂

Posted Images

Prvu utakmicu u novoj sezoni Premier Lige ce otvoriti ekipe iz Londona, tacnije povratnik u drustvo najboljih ekipa Fulhama koju sa klupe predvodi Scot Parker i ekipa Arsenala predvodjena Obameyangom i novim pojacanjem Brazilcem Wilianom! Videcemo da li ce Mitrović postići gol na premijeri u novoj sezoni! Zanimljiv mec nas ocekuje i između Liverpoola i povratnika u elitni rang posle skoro dve decenije Leeds United! Liverpool je doveo samo levog beka iz Olympiakosa Cimikasa, a klub je napustio Hrvatski stoper Dejan Lovren! Videcemo kako ce se Marselo Bijelsa suprostaviti Nemcu Jirgenu Klopu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja @BeconiWR

Ipak na kraju zaslužena pobjeda Liverpula..

S druge strane pred Klopom je mnogo posla.. Da ti tim iz championshipa da 3 gola na Enfildu i tri puta se vraće u igru nikako nije dobro.. Odbrana cijela takodje da se zapita što je igrala večeras..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko veruj mi da je samo jedan gol greska kad je Van Dajk pogresio ,ostalo su čiste akcije i Leeds svima moze dari gol potpisujem ! Ne možeš tek tako reci ekipa iz Championsipa kao da su nista ,trebao si pogledati utakmicu .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Eto ti si je pogledao a ja nijesam..

Ajde sad pošto sve znaš pogledaj prvi gol Lidsa i kaži mi šta su uradili Trent i Gomez? Jel tako treba da ispada najbolji Evropski desni bek? 
I nije isto da Lids mora dati jedan ili mora dati tri gola prvaku Engleske na Enfildu!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko druže u prijemu ga je izbacio bukvalno , reci mi sad da bi bilo koji igrač tako primio loptu i povukao ... nemoj molim te . Liverpul je taj koji je dobio na sreću dva penala ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Ti očigledno ne čitaš što ja pišem! Poenta je da NAJBOLJI Evropski bek ne smije ispadnuti kako je Trent ispao večeras.. A nije da ga je napao CR, Mbape, Neimar ili sl.

I ovo za penale i sreću ne razumijem.. Ne znam na koju sreću misliš kad su oba penala ČISTA kao suza. Bukvalno penali za udžbenik!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Anćeloti: U PL ne igramo drugi sport, igramo fudbal

Everton je pobedom protiv Totenhema otvorio novu sezonu u Premijer ligi. Karlo Anćeloti bio je zadovoljan, a posebno je zanimljiv bio deo Anćelotijeve izjave o Džejmsu Rodrigezu.

Karlo Anćeloti

Karlo Anćeloti sarađivao je sa Džejmsom Rodrigezom i u Bajernu. I igrač i menadžer zadovoljni su što će ponovo raditi zajedno, a o tome je pred meč sa Totenhemom govorio i sam Rodrigez.

Na pitanje koliko će Rodrigezu biti potrebno da se prilagodi na Premijer ligu, Anćeloti je izneo zanimljivo zapažanje:

"Pre svega, on nema nikakav problem prilagođavanja Premijer ligi. Mislim da u Premijer ligi ne igramo nikakav drugi sport od onoga koji je igrao ranije, igramo fudbal. Teren je svuda isti. Tako da to 'treba im vremena da se prilagode' mislim da se odnosi na prilagođavanje saigračima. Treba da stekne osećaj kretanja saigrača, tako i oni treba da se prilagode na njega. Mislim da je njegova igra nakon tri, četiri dana treninga bila fantastična. To je ono što on umeda radi na terenu", ocenio je Anćeloti.

Nakon tri boda osvojena protiv Totenhema, Karamele u drugom kolu dočekuju Vest Bromvič Albion.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 zaslužena pobeda Evertona , imaju dobar kadar igrača ,lepo su se u pojacali ,zna Anceloti šta hoce od ekipe oni to i daju na terenu i biće neugodan Everton za svaku ekipu ove sezone ,boce ovo jako zanimljiva sezona uopste 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Premier League

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...