Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Serie A


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 585
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Igrac meseca Januara

3 komada za poluvrijeme u Seriji A, nije loše.. Treći gol majstorija!  

Na današnji dan je kopačke o klin okačio Francesco Totti. "Varao sam sve svoje devojke, ali Romu nisam i nikada ne bih"!  Bio sam 80% spreman za prelazak u Real Madrid. To nije bio najbolji

Posted Images

@Nemanja Firenca je specificna sredina za rad.To je jedno od tezih gostovanja za sve klubove iz Top 5 pogotovo.Pun Artemio Franki je mnogo tesko gostovanje .Ako bude publike Gatuzo ce da napravi dobre rezultate.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki istina je dve to sto si rekao ,samo sto Gatuza ne smatram dobrim trenerom ,covek ni u jednom klubu nije doneo nešto konkretno ,nije promenio stil igre ili nešto drugo ...vodi ekipe kao sto bi svako drugi , ne volim takve trenere . Pogledaj Bijelsu sto vodi lids ,ima solidnu ekipu ali tu se vidi ogroman rad i vidi se trenerov posao ,svoj sistem igre gaji i prenosi na igrace .to j pravi trener 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Na današnji dan je kopačke o klin okačio Francesco Totti.

"Varao sam sve svoje devojke, ali Romu nisam i nikada ne bih"! 

Bio sam 80% spreman za prelazak u Real Madrid. To nije bio najbolji period za Romu, iako je uprava uradila sve što sam ja tražio. Real mi je ponudio veliki novac – ponudili su mi ugovor od 25.000.000 €. Nudili su mi sve, osim kapitenske trake, koju nisu mogli da mi daju jer je ona tada pripadala Raulu. Raul je bio jedini koji je mogao da ima veći ugovor od mene."

"Ne treba da napuštata svoje siromašne roditelje kako bi živeli sa bogatim strancima"! 

"Idi kod Sensija, kupi Romu, i biću tvoj igrač" - odgovor Romanu Abramoviču kada ga je pitao da li bi prešao u Chelsea.

"Nikada ne bih igrao ni za jedan drugi italijanski tim iz poštovanja prema Romi."

Jednom rečju, "Princ Rima".

Definicija lojalnosti i pripadnosti klubu!!! 

 

FB_IMG_1622239222993.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zvanično! 

Dusan Vlahovic je najbolji mladi igrač Serie A za sezonu 2020/2021!

Potpuno zasluženo priznanje za naseg centarfora!!! 

 

FB_IMG_1622453435453.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kakva sezona ,kakav uspon VLAHOVIĆA ...neću da ga ureknem ali sledeće sezone vrtujrm da će biti mnogo bolji ,koliko se brzo razvija to je strasno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Serie A
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...