Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

BIH Premijer liga


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 222
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Veliki mečevi su pred Mostarskim rodjenim..  

Posted Images

@Vuko Bukvalno...sto ti rece pre neki dan,ovo ce biti jedna luda sezona i pola lige ce se boriti za titulu..po meni trenutno sto vidim Zrinjski i Tuzla city najozbiljniji.Sloboda isto ima dosta bodova ali nece izdrzati..Borac dosta losiji nego prosle sezone.Sarajevski premijer ligasi jos lutaju s tim sto Željo nema ekipu za vrh.Velež sjajan ali u Evropi,u prvenstvu kiksaju bas zbog te Evrope.Široki mi je ne definisan,najbolji uslovi ali nesto tu ne stima.Jos mi nije jasno kako su ispali od Albanaca u prvom kolu posle sjajne igre na ,,Pecari,,Biće ovo sezona puna preokreta.Ja tipujem na Tuzlu ili Zrinjski!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko mislim da Željo nema potreban kvalitet za titulu..Velež mozda moze ali ako ne napravi nista u ligi Konferencije.Ako kojim slucajem udju u ligu Konferencije to ce im skroz pomeriti misli od prvenstva i kosta ce ih dobrih rezultata u premijer ligi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki Definitivno poslije odigranih 5 kola prvi favorit za titulu.. Očigledno je njima pomoglo neigranje Evrope ovo ljeto..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko pisali smo vec i ja sam tipovao na Tuzlu City i na Zrinjski..mada vidim da i Sloboda Tuzla igra ozbiljan fudbal...Na primeru Veleza se vidi koliko ih je Evropa kostala dobrih rezultata u prvenstvu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

U derbiju kola Zrinjski Tuzla city 1:1...domacin izjeenacio u 90.minitu,nadoknada bila 11 minuta...kao da se igralo dok Zrinjski ne pobedi.Neki moj utisak.Na kraju meca trener gostiju Husref Musemic imao ,,duel,, sa navijacima domacih.Prstalo je na sve strane.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...