Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Crvena Zvezda u Aba ligi


Preporučeni postovi

Nemojte da se lazemo ali najveci Zvezdin problem cele sezone je bio iskljucivo trener,doduse i par stranaca koji se totalno nisu uklopili..da je dosao Paskval za samo 300k bila bi totalno deuga prica,a oni dovode Sakotu..budite realni

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 87
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kako ocekivati vise kad ljudi i ne znaju ko im je trener? Malo malo pa novi trener, to mislim da nema ni u Africkoj kosarci. Klub sabotiraju sa svih strana, pocevsi od Čovketa. Lik mozda i jeste duduk

Slazem se burazeru, ali i da dodju Kari i Zoc nista se ne bi promenilo jer nam igraju igraci 30+ godina, maksimalno istroseni koji ne mogu da prenesu na teren ono sto se trazi od njih

Posted Images

1 minute ago, Kneza90 said:

ahahahahahahah,pa prema sajtu eurokupa imate veci budzet od zvezde,ja ne znam sta tu nije jasno,kukaju kako nemaju para a svaki mesec novi igrac se otpusta a novi dovodi,al u svakom slucaju ovaj smehotres od Trinkijerija je bolji od Sakote,a tesko od njega biti bolji

a sta ti je tu smesno zar to nije u svakom klubu ,dovode se igraci za jednu sezonu ,cak i za polusezonu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
20 minutes ago, BeconiWR said:

Pa nije ispunila ocekivanja za vas navijace. U principu da se ne lazemo, sa ovim timom kojim trenutno raspolazete, Radonjic bi se prosetao i u kupu, aba ligi, u EL bi sigurno bio na top6 pozicija. Mislim da najvise treba da se krivi Covic sa izborima trenera. Ispravite me ako gresim

Ovde se slazem sa tobom u potpunosti.Radonjic je trneecina i on bi ovi sezonu mnogo bolje odigrao nego svi ovi koju su vodili Zvezdu ove sezone.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
17 minutes ago, DelijaMomak said:

Dzabe i bolji tim i sve. Kako Beron da izvuce sam utakmicu? Baci loptu Odžu on ne zna da je uhvati, baci Čovketu on dodje na polaganje i uplasi se pa se vraca nazad, Lazic bezi u cosak i pogodi svaku sedmu trojku itd. Nema te hemije kao pre par godina kad je bio Radonja

Sa Radonjom je bila fora sto je uspeo tri godine da ocuva kostur tima i da samo nadogradjuje igracima,sada se menja pola tima i to na gore a niko od mladih igraca ne napreduje,a Lazic ove sezone nista,kapiten zvezde,kakav kapiten takva i ekipa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, SaLe said:

a sta ti je tu smesno zar to nije u svakom klubu ,dovode se igraci za jednu sezonu ,cak i za polusezonu

smesno je sto pricas o Trinkijeriju kao da je on to doveo na svoje mesto,sa takvom mogucnostvu da dovodis stalno igrace mnogo gori od njega bi uradili isto

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
7 minutes ago, SaLe said:

Ispod kog proseka ,pa za nas ovde u Srbiji jeste gospodin i hoces osporiti da je podigao partizan,nebitno je sad ko za koga navija

Kao okoreli zvezdas ti kazem da partizan ima mnogo dobar tim (mnogo bolji od Zvezde a jeftiniji) i kao takav partizan mogli bismo da ga vodimo i ti i ja. Mada bolje ti posto bi ih ja sabotirao ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 minutes ago, DelijaMomak said:

Gospodin Trinkijeri kako ga ti nazivas je vrhunski strucnjak, ali u tome da prevari sve zive da je trener. Gospodin Andrea je mozda cak i ispod proseka

Hahaha gledas li ti sta pises, a ko je trener po tebi, molim te mi reci ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minutes ago, Vlada said:

Hahaha gledas li ti sta pises, a ko je trener po tebi, molim te mi reci ? 

U ABA ligi ga nema. Po mom misljenju trebalo bi da se forsiraju mladi strucnjaci koji su zeljni kosarke i zeljni da grizu. Nikakve Šakote ni Andree. Jer za dobre strucnjake nemamo love, a i da imamo niko nece da dodje u ABA ligu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
10 minutes ago, Kneza90 said:

Sa Radonjom je bila fora sto je uspeo tri godine da ocuva kostur tima i da samo nadogradjuje igracima,sada se menja pola tima i to na gore a niko od mladih igraca ne napreduje,a Lazic ove sezone nista,kapiten zvezde,kakav kapiten takva i ekipa

Tako je brate, a sada se srlja iz kiksa u kiks. Kao davljenik hvataju se za sve i svašta, a menadžeri to jedva docekali i trpaj svoje igrace koje niko nece 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
17 minutes ago, SaLe said:

a sta ti je tu smesno zar to nije u svakom klubu ,dovode se igraci za jednu sezonu ,cak i za polusezonu

Jeste u svakom normalnom klubu, a ne u "siromašnim" klubovima kao sto kod nas. Samo se pumpaju pare ko zna odakle i dovode kosarkasi sa "NBA" iskustvom ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 minutes ago, DelijaMomak said:

U ABA ligi ga nema. Po mom misljenju trebalo bi da se forsiraju mladi strucnjaci koji su zeljni kosarke i zeljni da grizu. Nikakve Šakote ni Andree. Jer za dobre strucnjake nemamo love, a i da imamo niko nece da dodje u ABA ligu 

Slazem se sto se tice mladosti i elana, ali ovde ne govorim o tome, vec govorimo o treneru koji moze da vodi svoj klub. Hahaha i ti ja bismo voleli da vidimo Pesica na jednoj strani i Obradovica na drugo, da se ne lazemo 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
45 minutes ago, BeconiWR said:

Pa nije ispunila ocekivanja za vas navijace. U principu da se ne lazemo, sa ovim timom kojim trenutno raspolazete, Radonjic bi se prosetao i u kupu, aba ligi, u EL bi sigurno bio na top6 pozicija. Mislim da najvise treba da se krivi Covic sa izborima trenera. Ispravite me ako gresim

Jeste druze najbolje da je Radonjic trener...tesko da je bio i igrac a tek trener ne smem ni da pomislim...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zvezdi treba trener ljudi, džabe i da imaš najbolje igrače Evrope ako nema ko da ih vodi. Komšije lepo dovele Trinkijerija e takav jedan treba i Zvezdi ako misli da uradi nešto. Ali tu postoji proble što takav čovek sigurno neće dozvoliti da mu Čovke kroji tim.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
5 minutes ago, Vlada said:

Slazem se sto se tice mladosti i elana, ali ovde ne govorim o tome, vec govorimo o treneru koji moze da vodi svoj klub. Hahaha i ti ja bismo voleli da vidimo Pesica na jednoj strani i Obradovica na drugo, da se ne lazemo 

Slazem se burazeru, ali i da dodju Kari i Zoc nista se ne bi promenilo jer nam igraju igraci 30+ godina, maksimalno istroseni koji ne mogu da prenesu na teren ono sto se trazi od njih

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 hour ago, Denis said:

Losa sezona Zvezde svakako to niko ne osporava, s obzirom na tim koji imaju ove sezone. Takoreci tim koji moze svakog da dobije, prodje neslavno i u ABA ligi i u Kupu Radivoja Koraca i u Evroligi. Ne znam sta da kazem, moguce da je i smena trenera uticala na igru. Prvo Tomic sa nekom svojom taktikom, pa onda posle njega Gavrilovic, i na kraju Sakota koji je dobro startovao da bi kasnije izgubio neke jako bitne meceve za ostanak Zvezde u borbi za top 8 fazu Evrolige. Steta. ?

Sakota je doveden da zakrpi rupe...pa covek se penzionisao a oni ga izvukli iz invalidskih kolica. 

A i inace je na ovim prostorima poznat kao trener koji spada u grupu onih koji vole da slusaju sta im govori uprava ... jer se ne gadi na % od prodaje igraca. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
20 minutes ago, joca_scar said:

Zvezdi treba trener ljudi, džabe i da imaš najbolje igrače Evrope ako nema ko da ih vodi. Komšije lepo dovele Trinkijerija e takav jedan treba i Zvezdi ako misli da uradi nešto. Ali tu postoji proble što takav čovek sigurno neće dozvoliti da mu Čovke kroji tim.

100% si u pravu druze...Zvezdi treba trener a prilicno sam siguran da to zna i gospodin Covic...druge igre su u pitanju... 

Jedino sto ne mislim da bi nam pomogao neko ko je nivoa Trinkijeri...jer ni on nije nista posebno (pa Dzikic je bolji od njega) ali je za ove talente koji treniraju Zvezdu, njih poslednjih par, izmislio kosarku....

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
45 minutes ago, Kneza90 said:

smesno je sto pricas o Trinkijeriju kao da je on to doveo na svoje mesto,sa takvom mogucnostvu da dovodis stalno igrace mnogo gori od njega bi uradili isto

ne slazem se sa tobom,mislim da furas neko svoje misljenje,ali dobro svako ima razlicita misljenja i shvatanja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
52 minutes ago, Kasmir said:

Nemojte da se lazemo ali najveci Zvezdin problem cele sezone je bio iskljucivo trener,doduse i par stranaca koji se totalno nisu uklopili..da je dosao Paskval za samo 300k bila bi totalno deuga prica,a oni dovode Sakotu..budite realni

i igracki kadar je los batice ,definitivno uz trenera su igraci bili promasaj

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
38 minutes ago, DelijaMomak said:

Tako je brate, a sada se srlja iz kiksa u kiks. Kao davljenik hvataju se za sve i svašta, a menadžeri to jedva docekali i trpaj svoje igrace koje niko nece 

Ta ekipa koja je igrala kod Radonjica nije ostala na okupu zbog Radonjica...ali da su imali "hemiju" imali su ...to im je mozda i bila najjaca karika... neki od njih su tek tada prvi put osetili sta znaci TOP level kosarka u evropi...pa je i bilo normalno da kidaju...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
34 minutes ago, DelijaMomak said:

Jeste u svakom normalnom klubu, a ne u "siromašnim" klubovima kao sto kod nas. Samo se pumpaju pare ko zna odakle i dovode kosarkasi sa "NBA" iskustvom ?

slazem se sa tobom ,koje pare kod nas se dovode free igraci

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Crvena Zvezda u Aba ligi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...