Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Conference League


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 159
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@NemanjaVelež je napravio istorijski rezultat i na to im treba cestitati..stvarno su odigrali muski sve ove utakmice u evropi i evo ih sada zasluzeno u 3.kolu

@Nemanja za Vojvodinu pisem danima da nisu bili gori u poslednjih 5-6 sezona ,u prvenstvu nece biti u prvih 6 do 7 siguran sam...za Partizan sam pricao da imaju sanse protiv Socija sto se i pokazalo t

Posted Images

Velika pobeda Čukaričkog na gostovanju u Azerbejdzanu.Sledeci protivnik ,,brdjana,, je Svedski Hamarbi.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vojvodina mi ne uliva nikakvo poverenje.Igraju bas bas slabo,vise su srecno dosli do pobede i ako ovako igraju nece imati sta da traze u narednom kolu protiv LASK-a 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaVelež je napravio istorijski rezultat i na to im treba cestitati..stvarno su odigrali muski sve ove utakmice u evropi i evo ih sada zasluzeno u 3.kolu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kakva partija Čukaričkog...kako su odigrali zrelo..Svaka im cast..ovako se igra..Veceras me je Čukarički odusevio  

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pricao sam da Partizan ima sanse protiv Socija sto je i pokazao.Posle ovog meca sam ubedjen u prolaz Partizana.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to UEFA Conference League
  • Vuko pinned this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...