Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

@Gretna Imam informacije koje nijesu od Tegeltije.. A i ne znam ko vjeruje u te priče o tri puta odbijanju.. Boga mi kao da je imao 25ppg u Španiji a ne u stvari treba da potrči kod nas, da neće spasiti pred gašenjem karijeru..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

@Vuko @Gretna I ja mogu da garantujem čime god hoćete da neće imati 350.000. Ne vidim ni po kojoj logici bi to bilo, mnogo bolji igrači od njega nemaju ni blizu toliko

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Ti ako misliš da je neko lud da njemu jula 2020 ponudi 300-400k onda ok.. 

Kad znamo kakvu je “top” sezonu odigrao u najgoroj Acb ekipi sve preko 150k je PLJAČKA!

Njemu je u ovom trenutku Partizan jackpot i to da zamoli da mu pokušamo oporavit karijeru.. Inače ima Miškovu ergelu pa neka mu zalizani da 400k..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mathias Lessort odbio prvu ponudu Partizana. On je odbio rastuci ugovor na tri godine, po kojem bi mesecna plata u prvoj godini ugovora iznosila 45 000€ na mesečnom nivou , dobio bi stan pored Rashona Thomasa i novog Range Rovera! 

 

20200712_140415.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Koji će nam đavo Lesor? Nema neke posebne kvalitete a i ne deluje mi da je nešto košarkaški inteligentna. Nije se proslavio ni u Bajernu, ni u Unikahi a ni kod cigana. Treba nam dosta bolji igrač od njega.

Kako smo krenuli sa igračima, još ostaje da ciganima maznemo pleja, gde je i šta radi Markus Vilijams 😅

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Videcemo, Wiliams nas je odbio, iskreno ne bi ni ja voleo Lesora, Emanuel Teri nema masu, navodno smo se sad okrenuli Reynoldsu, ali ceka nekog Evroligasa, pa ako ne dobije drugu ponudu prihvatice nasu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja @Conga Svi znamo da nam treba još jedan JAK centar, drugačiji tip od Mozlija, mada mi prethodnih godina nismo imali takvog igrača čini mi se, uvek sa radije okrećemo nekom pokretnijem centru ali onda dođemo u situaciju da nas drugi timovi "pojedu" na tim pozicijama, baš me zanima ko će nam na kraju doći kao rešenje na toj poziciji 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza zato sto nam je svaki centar jak jao da igra na poziciji pleja ... niko dominantan još nije bio da zna uzeti skok , da se vidi neka dominacija ispod kosa 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Baš tako. A seti se evroligaškog Partizana, uvek nas je odlikovao jak centar, dominacija pod košem i ofanzivni skok. Ali nije to toliko do nas, sad se i košarka polako menja 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Tesko je sad pronaći centra starog kova, ocekivao sam od Parahuskog mnogo, pa se ispostavilo da je zesci promasaj, molim boga da dovedemo Reynoldsa, domaćih centara na tržištu nema, a Reynolds je igrao sa Kodijem, i strasno su igrali Pick and Roll i Pick and Pop u Zenitu, mislim da bi sa njim mogli da napadnemo sve sledeće sezone, ali o tom potom... 

Defanzivno cemo biti bas jaki naredne godine, Dangubic i Zagorac brutalan tandem u odbrani, plus vrlo lako može Vlado da igra sa još nizom postavom, pa tako da se Rason spusti na peticu, jer je jak fizički bas, a neko od gore pomenutih igraca da igra na cetvorci, Jaramaz i Kodi Miler na bekovskim pozicijama! 

Ja sam cuo da je Vlado Scepanovic na svakodnevnoj vezi sa Zocom, i da ce mu Zoc pomagati iz prikrajka oko saveta! 

Takođe, klub vaga da'l da se odluči za Dreksela ili Angolu, Dreksel je mnogo jeftinija opcija, a pare koje bi Angola trebao da dobije da se prebace za Centra! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja @Toza @Conga

Ja sam recimo baš stava da nama centar ne treba.. Podijeliš lijepo 40min na Mozlija i Jankera i dodaš u rotaciji nekog od Miletic/Tanasković i to je to..

Da se igra EL onda bi trebalo pojačati i centarsku poziciju.. Ovako je to po meni dovoljno..

S obzirom da su pozicije 1,2,3 popunjene nosiocima i ostale su samo “šminke” mene jedino brine pozicija 4..

Da je Tomas “normalan” i da će biti na nivou ne bih brinuo.. On bi mi nosio većinu minutaže a za ispomoć bih ostavio uz Novicu nekog od dvojca Birča/S.Janković..

Dobra stvar je što i u knkurenciji EC/Aba mogu na 4 po potrebi da se spuste i Rade/Dangubić..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Moramo da imamo još jednog kvalitetnog igraca na poziciji 4/5,mene ne brine toliko 4-ka,jer smo popunjeni sasvim solidno, Thomas ce biti po meni mnogo kvalitetniji u narednom periodu, ne mogu Janker i Mozli da izguraju celu sezonu na petici, obojica umeju da udju u problem sa licnim greskama, onda gubimo na kvalitetu i gubimo rotaciju! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Birčević ne ostaje u Partizanu

Krilni košarkaš Stefan Birčević posle sezone provedene u Partizanu napustio je klub iz Humske.

Crno-beli nisu aktivirali opciju iz ugovora za drugu godinu tako da je potencijalni reprezentativac Srbije slobodan u izboru novog kluba.

Trener Partizana Vlado Šćepanović je pre nekoliko dana izjavio da računa na iskusnog košarkaša, ali sada je jasno da će u Humskoj morati da potraže novog igrača na krilnoj poziciji. Mada, sa pozajmice se vratio Stefan Janković koji nije bio u planovima Andree Trinkijerija i nije isključeno da će dobiti novu šansu.

Tridesetogodišnji igrač se među crno-bele vratio prošlog leta iz Bona. U ABA ligi je imao učinak od 5,9 poena i 1,7 skokova, dok je u Evrokupu prosečno beležio 5.7 poena i 2.9 skokova.

Srpski košarkaš je karijeru počeo u Metalcu iz Valjeva, a igrao je još u Radničkom iz Kragujevca, Estudijantesu, Partizanu, Istanbul BB, Banvitu i Bonmu.

Sa Partizanom je osvojio Kup Radivoja Koraća 2020, dok je sa reprezentacijom bio srebrni na Olimpijskim igrama 2016, Svetskom prvenstvu 2014. i Evropskom šampionatu 2017.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...