Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

"Partizan je klub za koji navijam i zbog kog sam i počeo da se bavim košarkom." Srećno Birča!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

@Nemanja Pa to su trendovi u NBA košarci vec jedno 40god a i u Evropi vec neko vrijeme.. Tačno se zna ko koliko igra, ko je petorka, ko kad ulazi, ko koliko šutira i sl..

Evo ti primjer.. Imamo Mozlija koji je defanzivna zvijer, borac i ljubimac navijača.. Ja bih ga recimo držao na terenu 40min.. Ali onda imaš brdo problema: 1. On ne može na istom nivou igrati svih 40min 2. Velikom minutazom povećavaš rizik povrede 3. Rezervnog centra (Jankovic u ovom slucaju), ubijaš i igrački i fizički i pshički u pojam..

Trendovi su takvi da se koristi 10+ igrača u rotaciji i moramo se tome prilagodit.. Vremena kad je Dule koristio 5 igraca plus 1/2 sa klupe su davna prošlost..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Problem je što je sad mnogo više putovanja i utakmice bukvalno na svakih 3-4 dana, zato moramo imati duzi roster, odnosno klupu! 

Sto se tice Birce, jeste on veliki grobar, sve to stoji, ali podrzavam odluku Vlade da se s njim ne produzi ugovor, po meni je Stefan Janković bolji atleta od Birce, mladji je, doduše njih dvojica ne mogu da se pohvale unutrašnjom igrom, vise se izvlače van linije 6.75 m! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Partizan je u ozbiljnim pregovorima sa brutalnim centrom, zaista ne mogu da poverujem da uopšte pregovara sa nama! Dobio je lepe reči o klubu od Bogdana i Zeljka Obradovića, sa njim bi definitivno bili bar po meni ozbiljni kandidati za Aba i Eurocup, covek je sa Fenerom osvojio Euroleague, a planirano je da bude placen kao što je bio Parahuski! U narednim danima se ocekuje epilog, tacnije pitanje je da li ce prihvatiti ponudu! Necu da otkrivam ime! 💥💥💥💥

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Ne bi trebalo, lome se koplja između Reynoldsa i tog centra, obojica cekaju Evroligase, ali za sada im niko nije ponudio ugovor, ja bih se odlučio za nekadašnjeg centra Fenera, mislim da bi pokidao kod nas, imali bi stenu u reketu, zamisli samo Mosley i ovaj lik, tesko da bi iko mogao da poentira iz reketa! Partizan mu je ponudio dvogodišnji ugovor, sve je na tom igracu, a verujem da vredi svaki cent! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Ipak Reynolds

Crno-beli blizu su angažovanja novog igrača koji bi trebalo da pokrije poziciju "pet". U pitanju je Džejlen Rejnolds, centar koji je prošle sezone igrao za Makabi iz Tel Aviva.
Kako prenose turski izvori Amerikanac je u pregovorima sa crno-belima i trebalo bi da potpiše ugovor na godinu dana, uz mogućnost produžetka saradnje na još jednu sezonu.
Rejnolds, koji ima 27 godina i 208 centimetara, u Evroligi je prosečno beležio 5,7 poena i 5,3 skokova po meču.

Pre Makabija igrao je za Zenit, Barselonu, Ređanu, Rekanati, filijalu Sakramento Kingsa, a kratko je boravio i u Kini.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Brate ne čitaj raznorazne gluposti koje prenose naši mediji.. Zamisli njima prenose Turski izbori, nije nego..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Bayern je znatno mocniji sto se tice finansijskog aspekta od Partizana, tako da ne cudi sto je Reynolds skrenuo i otisao u Bayern! Inace je Reynolds prihvatio nacelnu ponudu Partizana, ali sta da se radi, ipak je novac presudio! Nacekacemo se mi za centra! Inace smo ponudili još jaci ugovor Amerikancu nigerijskih korena, ali on je i dalje neodlucan, zamolio je da razmisli o ponudi, vrlo verovatno ceka jacu ponudu od drugih ekipa, pa ako to sto zeli ne dobije prihvatice ponudu Partizana! Inace verovali ili ne ponuda glasi na 700.000 € za jednogodisnju vernost ! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kosarkasi Partizana predvodjeni novim trenerom Vladom Scepanovicem danas ce poceti pripreme za novu sezonu u Hali "Ranko Zeravica". Prozivka i okupljanje je pocelo u 10 h! 

Pošto su svi igrači crno-belih koji su već neko vreme u Beogradu, prethodnih dana odradili sve neophodne testove, trener Vlado Scepanovic  i njegovi saradnici će izvrsiti “smotru”! 

Nadamo se da ce ova sezona biti jos uspesniji od prethodne i da ce i fortuna biti uz crno-bele! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...