Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

  • 2 months later...
  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

KK Partizan je veoma zainteresovan za saradnju sa playmakerom Budućnosti i reprezentativcem Crne Gore Nikolom Ivanovićem! Navodno Nikola Ivanović zeli da ode iz ekipe Budućnosti jer je doslo do prezasicenja i zeli nove izazove u svojoj karijeri, a sam Ivanović je veliki navijač Crno-belih, pritom Budućnost mu nece praviti probleme oko odlaska jer mu je ostalo jos godinu dana ugovora! Takođe Zoran Savic već sad ozbiljno sklapa ekipu za narednu sezonu a sve u cilju vracanja "Parnog Valjka" u sam krem Evropske kosarke! Za sada se pregovara i sa novim trenerom koji bi predvodio tim za sezonu 2021/2022,a u fokusu su dva trenera, obojica su istinske legende Crno-belih! Umnogome ce zavisiti od Cska i njihovih planova, ukoliko Itudis ostane trener "Armejaca" Partizan je glavni kandidat za vracanje najboljeg trenera u istoriji "Starog Kontinenta"! Sam Sportski direktor Partizana i legenda Evropske kosarke je izjavio na samom predstavljanju da ce trener biti najbitniji faktor i da će cak pola budžeta izdvojiti za trenera! 

Takođe se spominje da bi Filip Petrusev mogao da dođe u klub, a da klub uz obestecenje da i Miletića! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga pogotovu posle ove serije protiv Zvezde ,voleo bih da Ivanovix obice crno beli dres ...dosta toga treba da se poklopi da bi se to i dogodilo ,jako je bitno da se Partizan PAMETNO pojača za sl sezonu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Mislim da ce svi stranci otici iz kluba, jedino je status Thomasa nepoznanica, jer ima jos godinu dana ugovora sa klubom! Mosley takođe ima ugovor na jos dve godine, ali mi se sve cini da ce napustiti klub!. Idealno bi bilo da se dovede dvojac Ivanović i Reed, mada mislim da ce Reed u Euroleague jer je svojim igrama skrenuo pažnju najjačih timova "Starog kontinenta"! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conganezahvalno je komentarisati trenutno bilo šta ,ta kombinacija sto si pomenuo ,to bi bilo sjajno ali će Reeda brzo pokupiti neki ozbiljan klub .imam osecaj da ćemo sledeće sezone gledati potpuno drugaciji Partizan 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Nezvanično!!! 

Zeljko Obradović je pristao da sedne na klupu KK Partizana posle dužeg perioda ubeđivanja od strane zemljaka i jedne od najvećih legendi KK Partizana Dragana Kicanovica a u razgovoru je aktivno učestvovao i Sportski Direktor Partizana Zoran Savic! 

Navodno Savić mu je obecao konkurentan tim sledeće sezone i da ce mu ispuniti skoro sve zelje sto se tice igrackog kadra! 

Partizan ce skoro sigurno uci u "ribilding" tima, a prva lasta Zeljka Obradovića bi mogao da bude nekadašnji Nba igrac i trenutni clan Olimpie Armani Luidji Datome! 

Takođe Jan Vesely je velika zelja Obradovića, i trenutno Zoran Savic pregovara sa "Letecim Cehom" koji bi trebalo da bude najplaceniji igrac KK Partizana sledeće sezone sa primanjima vecim od 600.000€ po sezoni!

Navodno budzet je obezbedjen za ova vrhunska pojacanja! Ostaje nam samo da sacekamo i da vidimo da li je uopšte ovo realno i izvodljivo! 

 

 

20210610_093332.jpg

20210610_093346.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prema pisanju poznatog Italijanskog novinara Luce D'alessandra KK Partizan je veoma zainteresovan za dovođenje Alericka Freemana, nekadašnjeg igraca Asvela! 

 

c49-1.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da Zeljko Obradović nikad nije bio blizi povratku na klupi "Parnog Valjka"! Po njegovim rečima i izjavama se može naslutiti da je spreman za preuzimanje "uzarene klupe"! Navodno se ceka odluka Euroleague o dodeli licence, tj.potvrda da ce se nastaviti drugo po snazi klupsko takmičenje u Evropi, jer od toga umnogome zavisi budućnost kluba! Uostalom sacekajmo jos dve sedmice pa cemo videti da li ce odjeknuti "detonacija" u KK Partizan! Zaista bi bilo lepo videti najvećeg trenera svih vremena u Evropskoj kosarci na klupi voljenog kluba! 

Partizan bi s njim privukao nove sponzore, mnogi igraci bi hteli s njim da rade i da dodju u klub, pogotovo oni mladi koji su pokazali svoj potencijal! 

 

2380801_partizanunics-01_ls.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

BOMBA 💣💣💣💣💣💥💥💥💥💥💥💥

 

Zelimir Zeljko Obradović je pristao da sedne na klupu KK Partizana! Nezvanično ugovor je potpisan na 3 godine!!!! 

 

20210619_174825.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Breaking news!!! 

Zeljko Obradović je i zvanično na klupi KK Partizan!!!! 💥💥💥💥💥💣💣💣💣💣

Welcome Home!!! 

2380801_partizanunics-01_ls.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

E sad, sto se tice igrackog kadra!!! 💥💥💥💥💣💣💣😁😁😁😉😉🤭🤭🤭🤭

 

Mislim da ce Arena biti zaista mala da primi publiku na utakmicama KK Partizana!!! 

1200px-Luigi_Datome_Fenerbahçe_Basketball_Media_Day_20180925_(1).jpg

b6a58273b1b962a4c22da330f286cf5b.jpg

maxresdefault.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jedini covek koji može da promeni mnogo toga u Partizanu i vrati ih na pravi put , verujem da su se svi obradovali i da je ovo najlepsa vest za grobare u posljednjih nekoliko sezona 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Zoc ne bi uopšte dolazio bez solidnog budžeta za rekonstrukciju tima! Udoh nema klub, za ostalu dvojicu ce se dresiti kesa, sezonske karte ce vrlo brzo buknuti i nestati, sa tim parama placamo jednog i po vrhunskog igraca, mnogi igrači ce zeleti u Partizan zbog Zoca!!!! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Samo bez euforije..

Prvo sponzori NIKAD nijesu dolazili zbog trenera, makar se on zvao i Zeljko Oradovic..

Drugo, vidjet cemo sve ove fb/ig navijace sto su se nalozili na Zoca kad bude trebalo da se istrese 200-300e za sezonsku..

A da se ja pitam, ko nema sezonsku od prosle i pretprosle sezone platio bi PUNU PUNU cijenu!!

I trece, i dalje imamo jednog i po igraca u rosteru i treba nam 10 pojacanja.. I da ne zaboravim, koliko god mi imali budzet cigani ce imati barem 30-40% vise..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...