Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

Uspon i proboj KK Partizana na veliku scenu  je zapoceo 70 ih godina proslog veka,kada su u klub dosli bivsi kosarkasi i poceli da ga vode,Ranko Zeravica je preuzeo odgovornost na sebe i selektirao vrlo mlade kosarkase:Drazen Dalipagic i Dragan Kicanovic su bili predvodnici te generacije,Ranko Zeravica je poceo da spaja nespojivo i do tada nevidjeno u kosarci,da Americke i Sovjetske metode kosarke i nacin rada spoji  u jednu celinu,posle Ranka Zeravice  krajem 70 ih godina,na klupi crno belih dolazi Dusan "Duda"Ivkovic,koji je samo nastavio da usavrsava koncepciju i temelje Ranka Zeravice,koji je to primenio,tada se vec naziru i prvi trofeji,ogroman doprinos u osvajanju istih su imali Drazen Dalipagic i Dragan Kicanovic,Savovic i mnogi drugi kosarkasi...Sredinom 80 ih bivsi kosarkas a tada novi direktor klupa Dragan Kicanovic stvara fantasticnu generaciju sa pregrst kvalitetnih igraca i trenera,u to doba je ukljucio i pormovisao tada mladog strucnjaka Gospodina Duska Vujosevica u trenera prvog tima,pazite sada kakva su imena igrala u to doba u Kk Partizan:Goran Grbovic,Ivo Nakic,Zarko Paspalj,Vlade Divac,Sasa Djordjevic,Milenko Savovic,sam krem evropske i slobodno mogu reci a i svetske kosarke,Partizan po prvi put u svojoj istoriji odlazi na final four mislim da je to bila 1988 godina,tada crno beli zavrsavaju ucesce kao 3 ekipa u Evropi,odmah sledece godine prvi kosarkasi koji odlaze Nba iz Jugoslavije je dvojac Partizana Paspalj i Divac.

Ovo je bila prica o prvoj generaciji Partizana koja je zaigrala na final four i imenima i strucnjacima koji su doprineli tom rezultatu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da Andrea Trinkijeri zeli da dodatno pojaca poziciju pleya, naime kako pojedini ugledni novinari prenose, koji su upućeni u dešavanja oko crno belih i transfera, jedan igrač je pod posebnom prismotrom trenera Trinkijerija, bivsi igrac koji je sarađivao sa njim u Bambergu, takodje je za njega zainteresovan i Makabi, koji je platezno mocniji od nas, ali postoje indicije da bi voleo opet da radi sa Trinkijem, u pitanju je igrac Boston Selticsa, ime nek ostane tajna ta sada, ali i po ovome sto sam napisao možete zaključiti o kome se radi. Ostaje da sacekamo i vidimo da li je realno očekivati da pojaca nase redove!!! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evropi. 

Zavisi i od takmičenja naredne sezone, ko zna možda mu Trinki izneo plan i da ga vidi u njemu kao vodju na terenu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ocekujte u sledećim danima novo "SPINOVANJE" po medijima, da Andrea Trinkijeri napusta crno bele, da odlazi u Pao, posto ima izlaznu klauzulu iz ugovora u sezoni 2019/2020 tacnije 20 Juna ove godine, takodje ce vrlo verovatno pisati i o Ostoji koji je to navodno indirektno potvrdio na skupštini Aba lige , a sve u cilju da se uznemire navijači, igraci i stručni stab KK Partizan pred zavrsni deo sezone!!! 

Edited by Conga
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kao što sam i rekao, upravo je pocela organizovana kampanja protiv KK Partizan sve u cilju destabilizacije kluba i organizovane kampanje od strane pojedinaca koji su se izgleda uplasili jakog Partizana i kojima se opasno ljulja primat u takmičenju, takodje ove instinuacije i kampanja protiv KK Partizan je maslo jednog coveka koji je nadaleko poznat po moralnoj velicini i nadimku "MORALNI GMIZAVAC ". 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Prosto sam mislio da se zezas, ali izgleda da su su se tatica i sin ozbiljno prepali. Samo ne znam ko je lud, da poveruje da bi Trinkijeri otisao

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=04&dd=24&nav_id=1677997

Edited by Vlada
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Sad se ide toliko daleko,pa pocinje da se pise da ce Zvezda igrati El, da su skoro svi za to resenje, da su Zvezdu podrzali Buducnost, Mornar i Mega Bemax... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 23.4.2020. at 17:57, Conga rekao/la:

@Vuko

Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evropi. 

Zavisi i od takmičenja naredne sezone, ko zna možda mu Trinki izneo plan i da ga vidi u njemu kao vodju na terenu. 

Sve je to lepo i svidja mi se kako trinki vodi ekipu. Ali draze bi mi bilo i puno srce kada bi izbacili nekog bogdanovica, od nekog naseg napravili centra kao sto su sa pekovicem i maricem npr...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis A kako mislis npr. sa Pecarskim i momcima od po 18-20 godina da pariras: Gistu, Stimcu, Odzu, Braunu, Beronu, Dzenkinsu i da ih ne nabrajam sve..

Da ne pricam da nema vise toliko talenata a i ne vodi nas DV.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma dobro, ne odmah, istrpis par sezona, uvodis postepeno...niko od njih nije eksplodirao na prvu. Jer ne znam koliko ovo ima buducnost, koliko je isplativo celokupno i dokle ce

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis

Sad su mnogo više utripovani klinci, zele da igraju, zele ugovore, a ne zele da rade na treninzima, da vode računa o sebi, ima izuzetaka, ali nazalost sve manje, evo sad cu ispričati za Marka Pecarskog, ja radio u pekari, kao manager, dolazim kod kolege u trecoj smeni, da vidim da li mu nesto treba, kad ono Pecarski, sa drugovima i devojkom, jede picu u 1 ujutru, nebitno, ja lepo kulturno dobro veče, da li ste zadovoljni, da li hocete nesto da popijete, sve kulturno, drugovi se zahvaljuju, a on balavac, niti dobro veče, niti hvala, ama nista, mrtav pijan, jedva stoji na nogama i taj da uspe, nema sanse, ovo je bilo proslog leta u Julu na Zlatiboru. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Ne kazem ja da ti nijesi u pravu.. Ali mnogo je to tesko, em je manje talenata po Srbiji, em i to sto ih ima tesko je doci do njih (Mega, fmp, Zvezda), i na kraju su konkurenti prejaki..

Vidis kako Trifunovic koristi svaki minut. Šta je sprečavalo Pecarskog prosle sezone.. 

Slazem sa da mladi dobiju šansu ali prvo moraju da je zasluže!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis

Cuveni citat Duska Vujosevica 

"Može da se pogresi kakav je igrac, u onom tezem delu jos lakse, kakav ce taj igrac biti, ali da ne sme da se pogresi  kakav je covek" !!! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...