Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

@Toza Ne bi trebalo forsirati priču oko Gagija/Lučića..

Ako dodju top, ako ne nema veze.. Odužili su se oni Partizanu na svemu već u prvim mandatima (zalaganjem, borbom, trofejima)

Da se neko ne napravi “pametan” pa počne da ih pljuje ako ne dodju..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pa taj ko ih bude pljuvao se više nikada u životu ne može nazvati navijačem Partizana. U pravu si da ne treba forsirati priču oko njih dvojice, nego me vuče neka nostalgija čim se pomenu, bukvalno su sinonim za odnos prema dresu i požrtvovanost. Pogotovo Gagi Milosavljević. A i ta generacija nam je svima u najsvežijem sećanju kao jedna od najdražih.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vukonjih ne može da pljuje niko ko imalo prati košarku kako momci igraju i za klub i za reprezentaciju a ne da će ih neko od grobara pljuvati što nisu došli samo svi mi želimo da u partizanu bude što više domaćih igrača i pravih grobara

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

William Mosley, gde ga samo izvuče Trinkijeri! Neverovatno, nije humano kako je ovaj igrac igrao do pauze! Po meni mozda najbitniji igrac ove sezone! 🤫🤫

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi šta kažete na ovo? 

https://meridianbetsport.rs/domaca-kosarka-partizan-ostoja-mijailovic-evrokup-aba-liga-fiba-liga-sampiona-evroliga/

Ako nas i ove sezone Đordi izigra mislim da treba ozbiljno razmisliti o LŠ, vidim da su se Ritas, Darušafaka i Bilbao odlučili za to takmičenje. Svake godine nam nešto najavljuju i obećavaju a na kraju opet izvisimo, tako da definitivno mislim da treba sačekati odluku EL pa dobro razmisliti šta i kako dalje. 

Svakako da ta priča oko LŠ nije ništa novo, svake godine nam nude mesto i šalju pozivnice kao i većini klubova, ali mislim da smo dosta bili Đordijeva igračka.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Onda bi izvesno Trinkijeri otisao, ne bi mogli ozbiljnije pojacanje da dovedemo, tako da je ovo nemoguće! Pominje se i Huventud da udje, ali ne znam koliko je realno očekivati da Partizan udje u Fiba Ligi Sampiona! Igracemo mi naredne godine Euroleague, ubedjen sam! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sad vidim da se o ovome već raspravljalo u temi Fiba Liga šampiona 😃

@Conga Slažem se da bi bilo izvesno da Trinkijeri odlazi, ali šta bi onda zapravo bio cilj KK Partizan, da uvek nešto čeka i nada se, a na kraju izaberu nekog drugog ispred njega po ko zna kojem osnovu? Živo me zanima šta će Đordi odlučiti, da se ja pitam ako nas i ove sezone prevesla ja bih batalio njegova takmičenja po ceni svega, i doviđenja. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Ma ne može ovog puta da nas ispali, mnogo je bolje stanje u samom klubu sada, ima se novca, Gaspromnjeft ce potpisati ugovor sa Euroleaguom o generalnom sponzorstvu, menja se politika, nama je generalni sponzor NIS! Non stop je klub na vezi sa Djordijem, kazem ti, ne sekiraj se, sledece sezone igramo 100% Euroleague! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Toliko o el 😞 i sve pada u vodu...igra, forma, hemija sve... a cigani ce opet da pokupuju vrednije, pudlica ce da nam se smeje u facu, a oni 3. put igraju nezasluzeno el... uzasno deprimirujece ovo sve deluje..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
15 minuta , NemanjaNis rekao/la:

Toliko o el 😞 i sve pada u vodu...igra, forma, hemija sve... a cigani ce opet da pokupuju vrednije, pudlica ce da nam se smeje u facu, a oni 3. put igraju nezasluzeno el... uzasno deprimirujece ovo sve deluje..

Cisto da budemo precizni 4ti put.. Ali kao da njih boli peta..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi vidimo se u Pioniru sledeće sezone, kako god okreneš. Navijači Partizana, a ne navijači rezultata. 

A Đordiju prvom prilikom poslati "čestitku", i njemu i njegovom privatnom takmičenju. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Ma ko je ocekivao od te budaletine nesto normalno.. A i ovi klubovi sto su protiv nastavka su debili isto.. Koliko su para bacili i sad nemas prvaka Evrope..

Da se ne nastavljaju fudbalske lige po svijetu pa i da kazes..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Budaletina je blaga reč. Znaš kad sam znao da će naravno Efes biti za nastavak i to je to, ljudi igrali najbolju košarku u ko zna kojem periodu, i sad kao ne proglasiš šampiona? Izgovor je šta? To što se igra u zatvorenom prostoru? Pa? Mogu da igraju gde hoće kad nema publike. Što kažeš, nastavljaju se fudbalske lige a ovaj "gospodin" odlučio da prekine, može mu se. Znaš kad mislim da me više ništa od takvih ljudi ne može iznenaditi i onda se opet iznerviram. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Ali kao zamisli imamo sigurnomjesto u EC.. Kao da smo bili 11 u Aba..

Meni je jedino realno da su Spanskom smradu timovi koji nemaju A licencu uleceli sa kesom..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Da da, još će ispasti da treba da budemo zahvalni što ćemo igrati EK sledeće sezone. Baš mu hvala, više ne mora da se trudi oko nas.

Znaš kad ne znam šta da mislim, opet imaš tih par klubova koji su hteli da nastave sezonu, ali to je mali broj, ne znam zašto je ostalima u interesu da se ne igra, jedino da je ta varijanta da su uleteli sa kešom i to je to, svima dobro. Osim naravno, nama. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...