Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

Nakon mnogo spinovanja, spekulacija da li Andrea Trinkijeri odlazi ili ostaje, stigla i zvanicna potvrda iz kluba da on ostaje i dalje trener. 

Najvece pojacanje reklo bi se. Da zavrsi zapocet posao. Uzmi Trinki Evrokup sad ti

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

@BeconiWR Ostanak Trinkijerija je mnogo bitniji od bilo kojeg igraca ili sl.

Sama njegova pojava garantuje da ce tim biti jak i konkurentan..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Mislim da ćemo teško ponoviti ovakvu sezonu, to se igra jednom u deset godina, i baš tad jednom nam sve ponište. Ne verujem da možemo i ove godine da napravimo takav skor, da obezbedimo prvo mesto u oba takmičenja, jednostavno tu treba imati i neku dozu sreće. A mislim da Trinkijeri nije neko ko bi digao sidro bez nekih ostvarenih rezultata, tako da mislim da dok ne zaigramo EL da on ne mrda nigde.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Ne zaboravi da je vec 5 potencijalno mnogo jakih timova napustilo EC I otislo u LS..

Tako da ce EC sigurno bit slabiji dok se slazem da ce u ABA ligi biti mnogo teze.. Nece se ovi sledece sezone blamirati da sa timom od 10mil gube od Krke, Mornara i ostalih..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko To nam jedino može biti prednost, što je par timova prešlo iz EK u LŠ, ali opet kad pogledaš ništa to nije značajno, tipa da je pola timova prešlo ili nešto, doći će neko drugi umesto njih. A za ABA Ligu se slažem, mislim ovo poništavanje sezone je njima najveći uspeh u košarci bukvalno, sledeće sezone nema šanse da dozvole takve blamaže + Budućnost naravno, Mornar se već pojačao, ne znam kakve će igrače Cedevita imati. Svakako će biti mnogo teže, mada činjenica je da smo osvajali ABA Ligu i sa četvrtog mesta, tako da to ne mora ništa da znači. I dalje ne mogu da se otmem tom utisku da su nam uskratili bukvalno sve ove sezone.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Pa timovi koje budu u EC mijenjali ove koji su otisli bice 99% losiji..

Evo ti primjer Turskih klubova. EL igraju Fener/Efes, u LS Tofas, Darusafaka, Galatasaraj.. Koga ce poslati u EC? 

Imas i recimo Grcku ligu, najbolja 4 tima ne igraju EC (Pan/Oly u EL, Aek/Peristeri u LS), ostaje samo Promiteas u EC..

Nadam se da ce LS povuci jos neki jak tim..

A sto se prosle sezone tice ja sam je vec arhivirao, okrenuo se 20/21 sezoni. Nema nista od vracanja u nazad, nego lijepo ostavljanje novca za sezonsku i pracenje desavanja/najava/zrijeba za EC..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Možda si i u pravu što se tiče svega toga, meni je sad sve negativno bukvalno zato što sam se baš nadao oko ove sezone i onda mi je to kao smak sveta došlo. Nadam se da će se još neko od timova opredeliti za LŠ pa da imalo što lakši mogući put finala ili osvajanja EK. Moramo napasti svim snagama, da osvojimo i zdravo, pa da vidim da li će onda moći da smisle neki izgovor pa da nam uskrate EL.

Ma podrška se uopšte ne dovodi u pitanje, to kod nas uopšte ne zavisi od takmičenja koje ćemo igrati ili od kvaliteta tima, zna se kakvu podršku Partizan ima ma kakvi god da su rezultati. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizan zainteresovan da u svoje redove dovede Devina Vilijamsa bivseg igraca između ostalog i Budućnosti gde se nije bas proslavio, ali je ipak pokazao zavidan kvalitet u dresu Tofasa, cak je bio i Mvp Top 16 celog Eurocupa! Odlično vrti pik and roll igru, sto bukvalno Trinkijeri obozava! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga To sad kreću licitacije sa milion stranaca, iz svake lige makar po dvojica. Samo mi nije jasno da li stvarno planiraju da dovode još stranaca? Pominje se Mekintajer, sad Vilijams, pominjao se još jedan ne mogu sad imena da mu se setim. Jedino ako će otići igrači sa tih pozicija. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Realno mislim da je realnije da Vilijams doce od Kodija Miler-Mekintajera! Spominju se još opet Gaudlok i Eldzin Kuk, nekadašnji igrač Cedevite! Ne možemo dovesti dovoljno kvalitetnog domaćeg igrača, jednostavno ih nema! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Da da, jeste Kuk, na njega sam mislio, nisam mogao da se setim u momentu. Slažem se da ne možemo, zato me zanima ko će od stranaca ostati u timu a kome će se tražiti zamena, ali nema šanse da dođu svi ti koje si nabrojao. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Naravno da nece svi doci! Vilijams je direktna zamena za Mcadooa koji nije više clan Partizana, takodje mnogo klubova je zainteresovano za usluge Korija Voldena, tako da ako on ode direktna zamena je Mekintajer! Paige, Angola, Mosley su sigurni, vrlo verovatno ostaje i Tomas! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Vilijamsa sam malo nešto pratio, on je stvarno zver i sa njim bismo dobili baš baš ozbiljnog igrača. E sad ove ostale što se pominju, iskreno nisam nešto pratio, Mekintajera tu i tamo ali ih nisam ništa ozbiljnije gledao. Bojim se da ne budu neki veliki potrošači lopte, ne trebaju nama takvi 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Mekintajer nije potrosac lopti! Nije od onih plejeva koji sile, nema neki sut ali je jak u piku i ulazu! Kuk onako, ne znam ni sam sta da ocekujem od njega, ume da bude perfektan u oba pravca, a u drugoj utakmici bukvalno da nestane! Imao je brutalnu partiju za Avtodar protiv Cska u Vtb ligi, ima brz prvi korak i odlične fizikalije, sut nista naročito! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga @Toza A jel vi znate da je nekad bilo koji medij pogodio ko dolazi u KK? 
Zato ja nikad ne analaziram “sigurna” pojačanja.. Tek kad potpise ugovor, gledam ko je, kakav je igrač, dje je igrao i sl..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Ma naravno. Nego se zanimamo dok nema utakmica ili dok neko zvanično ne dođe, ovamo barem imaš neke želje, igrače koje bi voleo da vidiš u klubu i slično. To mi dođe kao neka zamena za utakmice dok ne krene sezona. Ali stvarno ne znam odakle više izvlače ta imena, pa po njima bi Partizan imao roster od minimum 20 igrača. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa sigurno da postoje indicije za pojedine kosarkase, ne sve, ali pojedini su i blizu potpisa, dok drugi pokušavaju da dignu cenz sebi! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Pa je sam davno provalio da se bez potrebe “izložim” i onda ništa.. Ovako čekam raspored EC da planiram gostovanja i štekam za sezonsku.. 
@Conga To ja i ti teško znamo ko je blizu potpisa.. Jel i jedan jedini medij spomenuo prošle sezone Voledena i Mozlija recimo a o Gaudloku se ispisalo storine članaka i sl..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Je l' se zna kad je izvlačenje za EK? Što se tiče igrača si u pravu, prošle godine se o većini igrača nije uopšte pisalo, pa onda odjednom potpisao Mozli, Volden.. I bolje tako, držati u tajnosti pa kad potpiše onda objaviš i kraj priče. Ovako se izložimo baš fino, a ono taj na kojeg smo se izložili nije bio ni u priči za dolazak. Dok se ne slika sa šalom "moja kuća" nikome ništa ne verujem 😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nisam bio tu juce da ispratim celu konverzaciju. Ali vidim da smo svi slozni da je Trinkijerijev ostanak najvece pojacanje. 

Slazem se sa @Vuko da nase sanse u EC uopste nisu male. Naprotiv. Mislim da su jednake, ako ne i vece. Ali budimo realni zadrzasmo neke glavne igrace, Andreu. I ABA liga je realna da je osvojino

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...