Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 104
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Posted Images

Nije bilo za ocekivat da ostane od 20min 1:0 ali je tako kako je.. Mada Francuzi su kaznili dva puta iz kontre ali su im opravdano ponisteni golovi zbog ofsajda..

Ipak tema dana je veliki CR7 koji je postao najbolji strijelac Eura svih vremena sa 11 golova i uz to prvi ikad koji je postigao barem gol na 5 Evropskih prvenstava..

 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko nije Francuska pokazala mnogo , moze Nemacka da im odgovori to smo videli i juče ..čovek koji pravi razliju na terenu je Mbape ,momak je pokidao sinoc. Šta reci sa Ronalda ,toliko ga osporavaju u zadnje vreme a on i dalje rusi rekorde ,klasa je klasa !!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Solidna prva utakmica danas u kojoj je Svedska iskoristila pad koncentracije golmana Slovacke i pobijedila golom sa bijele tacke..

 

 

 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jedva su Hrvati uspeli do boda protiv odličnih Čeha koji su dominirali tokom velikog dela utakmice , održao je Hrvate ovaj bod u životu ali Morace do pobede podhitno ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Doktorska disertacija Robina Gosensa u dresu "Pancera" protiv branioca naslova Ep Portugala i Kristiana Ronalda!!! 

 

"Pre nekoliko meseci posle utakmice sa Juventusom želeo sam da ostvarim san, da imam Ronaldov dres. Nakon poslednjeg zvižduka sudije prišao sam mu i pitao ga: "Kristiano, mogu li da dobijem tvoj dres?" Nije me ni pogledao, samo je rekao "ne".

"Potpuno sam pocrveneo, osetio sam se posramljeno. Dok sam odlazio, osetio sam se tako malim. Znate one trenutke kada vam se nešto sramotno desi, pa se osvrnete oko sebe da vidite da li je neko to primetio? E, tako sam se tada osećao, želeo sam da se sakrijem negde."

Na pitanje novinara da li bi ponovo pitao Ronalda za dres, ovaj sjajni fudbaler je odgovorio: "Ne, ovog puta ga nisam pitao. Samo sam želeo da proslavim pobedu i da uživam u ovoj divnoj večeri. Takođe, navijačima Atalante želim da kažem da ih volim i da se vidimo uskoro."

VELIKI ROBIN GOSENS!

 

FB_IMG_1624173281374.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga kraljjj ,trebao je da bude policajac Al i eto spletom okolnosti fudbal je prelomio i sreca sto je tako ispalo ,danas je jedan od najboljih bekova na svetu , ko prati Seriu A jasno je o kakvoj klasi od igrača je rec ,ovo juče mr nije iznenadilo TO JE ON !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Od reprezentativnog dresa se oprostio i jedan od najvecih Makedonskih fudbalera svih vremena Goran Pandev..

 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...