Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

UEFA Champions League 2021/2022


Preporučeni postovi

7 minuta , Flaki rekao/la:

Svi su videli mec u plej ofu izmedju Dinama i Zvezde...moje neko misljenje je bilo polako..Pre svega sam mislio tu na Legiju.Legija nije uopste naivan protivnik.U Varsavi ce biti paklena atmosfera i ja bih u ovom mecu prednost svakako dao Dinamu.

 

@Flakibrate i Dinamo kao i zvezda ,i obe ekipe će u revanšu da odrade najvažniji deo posla videces ,velika je razlika u kvalitetu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 157
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Kolonija brazilaca iz Sahtjora melje.Cak 7 brazilaca su odigrali sambu u Genku i poveli ekipu iz Donjecka ka plej of rundi..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 sat , Nemanja rekao/la:

@Flakibrate i Dinamo kao i zvezda ,i obe ekipe će u revanšu da odrade najvažniji deo posla videces ,velika je razlika u kvalitetu 

Videces kakav pakao ima da ceka Dinamo u Varsavi..Legijini navijaci jedni od ,,ludjih ,, u Evropi...Mozda je Dinamo kvalitetniji ali nikako nece moci lako da dobije Legiju i to u Varsavi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dinamo ce do Lige Šampiona lagano činimi se.Prejaki su za Šerif,i po ko zna koju put potvrdili da su najbolji tim sa ovih prostora.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kakva partija Malmea na prepunom stadionu Rendzersa i preokret sa igracem manje.Za mene je Malme utisak najveci u ovim kvalifikacijama.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki iskreno iznenadio sam se mnogo ,očekivao sam pobedu Dinama ne ubedljivu ali 1:0 2:1 … pokazali su da ono protiv Zvezde nije bilo slucajno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki kakvu sansu su imali igrači Psv-a da prodju dalje sli i sa igračem više ceo poluvreme nisu uspeli da dodju do barem gola ,propisno su sr ispromasivali 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • Vuko locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...