Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA - vesti, transferi, aktuelnosti


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 62
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@VukoTako je, kakav Hardavej, on nosio Nikse, pa jeste, do najgoreg skora u celoj ligi, ljudi nisu mogli da sastave tada kao stoji ne mogu ni sada. Takva franšiza kakvi su oni,mislim da su i dalje klu

Srbin u NBA za čak milion i po dolara? Mladi srpski košarkaš Aleksej Pokuševski prijavio se za ovogodišnji draft, a ekipa koja bude želela da ga dovede iz Olimpijakosa moraće da izdvoji do 1,5 mi

@Vuko Sta reci, znaci Bertrans i Bogdanović zajedno preko 150 miliona dolara! Elem, moram napomenuti da bi Dangubic sad vrlo verovatno igrao u Nba da se odlučio za Partizan, a ne za Crvenu Zvezdu

Posted Images

Sta mislite o situaciji koja se trnutno desava u Juti,prica se da Micel i Gober ne komuniciraju trenutno zbog toga sto je Gober zarazio Micela korona virusom i da celnici ozbiljno razmatraju da trejduju jednog od njih dvojice radi mira u timu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa Juti bi i bilo najapmetnije da trjeduju Gobera jer ga tek ceka max ugovor.. Odlican je igrac ali je recimo Hjuston pokazao sve njegove mane u PO seriji prosle sezone..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Humani MJ23

Legendarni košarkaš, Majkl Dzordan, doniraće celokupnu zaradu od svog dokumentarnog filma "The Last Dance". Prema informacijama američkih medija ceo serijal bi imao 10 epizoda i zaradio oko 3-4  miliona dolara. Ceo iznos bi bilo poklonjen u humanitarne svrhe. Kažu da se u ovom trenutku ne zna kome bi taj novac bio uplaćen. Za sada su emitovane prve dve epizode serijala u kojem se opisuje njegova sezona u Čikago bulsima 97/98. U periodu kada nema NBA utakmica i kada je sve stalo, ovo će biti pravo pravo osveženje i dokumentarac će biti prava zabava za sve ljubitelje i košarkaške , takođe i za fanove i obožavaoce Čikago bulsa i Majkla Dzordana. Premijera POSLEDNJEG PLESA već je emitovana 19. aprila u Americi koji neće prikazati bašnajbolju sliku legendarnog košarkaša. 

Michael Jordan

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 14.4.2020. at 19:49, Milos91 rekao/la:

Sta mislite o situaciji koja se trnutno desava u Juti,prica se da Micel i Gober ne komuniciraju trenutno zbog toga sto je Gober zarazio Micela korona virusom i da celnici ozbiljno razmatraju da trejduju jednog od njih dvojice radi mira u timu! 

Mislim da je Gober ispao budala, naljutio najboljeg igrača Jute. Nema tu sta da se razmatra moze Gober odmah da se pakuje, a gde ce otici je opet posebno pitanje. Mnogi igraci su osudili potez Gobera i pitanje je ko bi sve igrao sada sa njim, klubovi ga mozda ne budu hteli upravo zbog tog mira. Gde god bude otisao unece nemir. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milos91pa da, ali tu se postavlja pitanje sta ce Juta da trazi za njega. Gober je najbolji defanzivi igrac lige i all star, pa ne mogu ga dati tek tako i to direktnom rivalu za play off. Videcemo sta ce biti ali nisam siguran da ce u Dalas, pre sam misljenja da ce ga poslati na istok. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90  Slazem se , mada bi Gober idealno dosao Doncicu i Porzingisu ,al' tesko da ce do trejda doci a da neko ne krene u suportnom pravcu ?svakako juta je i ove godine odlican tim ,drago mi sto je stigao M.conley iz memfisa ,tamo je propadao sam , onda Bogdanovic je bas u formi , sve u svemu dobar tim ,nisu kandidati za titulu al' mogu dosta da doguraju u PO.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 @Uginho Ne zaboravite da je Houston prosle sezone pokazao sve Goberove mane defanzivne.. Daleko od toga da nije top defanzivac ali pojedini su ga procitali..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma Juta ima jednog all stara koji je 4 godine mladji i oko kojeg treba da grade ekipu.. Gober na ljeto ulazi u poslednju godinu ugovora i Juti je idealna sansa da dobiju nesto za njega..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa Dallas bi mogao za Gobera da da na primer Hardaweja i jos neke pikove,nije bas da nemaju koga da daju...

Edited by Milos91
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoTako je, kakav Hardavej, on nosio Nikse, pa jeste, do najgoreg skora u celoj ligi, ljudi nisu mogli da sastave tada kao stoji ne mogu ni sada. Takva franšiza kakvi su oni,mislim da su i dalje klub koji najviše vredi na trzistu a zadnjih 25 godina nista. Sa Karmelom kada je dosao mislio sam bice pomaka i igrali su prvo kolo pley offa jedne godine ali to je to, tuga. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ponovo su se pojavile glasine o trejdu Janisa u GSW ukoliko udje na spisak free agentsa. 

Moje licno misljenje, ne bih to ni na igrici uradio. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRMa ono sa Durentom je bilo smesno da smesnije ne moze biti,a ako se desi ovo sa Janisom onda ce da prevazidje i to sa Durentom.Da covek ide iz ekipe koju ce verovatno da dovede do finala Istoka da bi igrao sa Karijem i Tomsonom i uzeo titulu,mislim strasno.Janis bi Golden Stejtu mnogo vise legao nego Durent sto im je legao,bili bi jos dominantniji.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

moje misljenje je da Janis nikad titulu videti nece  ako ostane u Milvokiju iako bih ja to licno voleo  mada veoma tesko i ostvarivo...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...