Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA - legende, nostalgija


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 95
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Snimljen je i Kobijev "Poslednji ples" Svi oni koji su uživali u veličini Kobija Brajanta moći će još jednom da se podsete toga jer je njegova poslednja sezona snimljena za dokumentarac sličan „P

Ah ta 2011 , sjajno finale , Novicki prosto neverovatan , mozda i poslednji igrac koji je "sam" uzeo prsten,potpuno zasluzeno, ne mislim u pravom smislu te reci sam ,tu su bili I Kid , Merion ,Cendler

@Milos91 @Uginho Pa odlicni igrači od loših prave dobre/odlične timove.. Da ne idemo dalje dovoljno je pogledati šta je Nikola Jokić napravio od Denvera. 

Posted Images

@Lord FlashheartSlazem se za Lerija,mislim da sto kazes ko nije ispratio kako je ovaj covek igrao i sta je sve radio ili cuo price koje su ispricane o njemu ne moze da shvati kada kazes da je u top 5 svih vremena,covek koji pre utakmice kaze da ce svaki sut da uputi sa svojom levom rukom,slabijom rukom i da 30 poena,zatim kada  je njegov  saigrac Kevin Mekhejl na jednoj utakmici dao 57 poena i krenuo da izlazi iz igre a on mu rekao gde ces,ja bih na tvom mestu ostao da dam 60 jer cu sledecu utakmicu da oborim tvoj rekord i dodje sledeca utakmica on saspe 61 poen,koji je u toku meca unistavao igrace kako igrom tako i pricom,bukvalno im je pricao kako ce im davati koseve,koji je smatrao da ga protivnicka ekipa vredja ako stave belca da ga čuva..Legenda sta dalje reći.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@UginhoJedini covek za koga je Kobi rekao da je bolji od njega.Sve moze da uradi isto kao ja samo je visi od mene sto znaci da ga je bilo teze cuvati,Kobijeve reci

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Najjača fora je bila kada su Mutomba doveli u jednu emisiju na ESPN-u. Rekli mu sada cemo da ti pustimo jedan snimak da iskomentarises, oni mu puste ovaj gde Dzordan zakucava preko njega. On se uhvatio za glavu i kaze i eto, ja sam njega izblokirao sto puta a on je jednom zakucao preko mene i vi meni sada to pustate??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo mozda i igraca koji je mogao biti jedan od boljih u istoriji Nba,nazalost su ga povrede urnisale,skoro je bio dokumentarac na Areni,i bas je bio on u tom dokumentarcu,to je bila jedna od najmladjih fransiza u Nba,a imala je strasan duet,Hardaway i Sek,koji je mogao biti jedan od najvecih svih vremena,ali nazalost nije,i sam Sek je o tome pricao i o Hardawayu,da je bio neverovatan i da Sek nije hteo da ode iz Magica...

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaKarim je poprilično podcenjen igrac kada se prica o najboljem ikada. Kada se objektivno govori bez zaslepljenosti Dzordanom onda bi Karim trebalo da bude najbolji ikada. Kroz srednju skolu i koledž je izgubio jednu utakmicu, jednu. Najbolji strelac ikada, 6 puta MVP finala NBA lige, kao i Dzordan, koristio sut koji je ne moguće bilo zaustaviti sky hook. Najbolji igrac ikad. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
29 minuta , Kneza90 rekao/la:

@NemanjaKarim je poprilično podcenjen igrac kada se prica o najboljem ikada. Kada se objektivno govori bez zaslepljenosti Dzordanom onda bi Karim trebalo da bude najbolji ikada. Kroz srednju skolu i koledž je izgubio jednu utakmicu, jednu. Najbolji strelac ikada, 6 puta MVP finala NBA lige, kao i Dzordan, koristio sut koji je ne moguće bilo zaustaviti sky hook. Najbolji igrac ikad. 

To je i moje gledanje kada poredim njih dvoje ,objektivno i statistički mi je više Abdul za najboljeg igrača ! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Posle ovog filma o Dzordanu i njegovim bulsima mnogi ce drugacije da gledaju na njega. Eno vec je poceo da se zali, pa ja sam to radio za pobedu, gurao sam saigrace do maksimuma, ma lik bio nikakav saigrac, ponizavao ljude na treningu, jahao ih. Niko ko je igrao sa njim nije rekao da je bilo ekstra igrati sa Dzordanom, nula od coveka. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Daj brate smanji te kvalifikacije.. Kako ti znas da je MJ nula od covjeka?

Ne zaboravi da je on NAPRAVIO i Bulse i vecinu svojih saigraca.. Bulsi su prije i poslije njega bili smjehoteka od fransize.. 

A normalno je da je tesko trenirati i igrati sa najboljim ikad. kad on zna koliko zna i moze a zna koliko saigraci znaju i mogu..

Da ne mislis da je lako saigracima Kobija i LeBrona?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoDal mozda ne mislis da je sam uzimao titule, ta ekipa bulsa je jedna od najboljih ekipa u istoriji sporta, 95/96 sezona, on kada je otisao u penziju 99',posle se opet vraćao, bulsi bez njega 58 pobeda. Sto se tice Kobija tu se slazem i on je bio verna kopija Dzordana, ali to reći za Lebrona i stavljati ga kao saigraca u isti kos kao ovu dvojicu najmanje receno nije tacno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Jok, eto Pipen i ostalli osvajali njemu titule a ne on njima.. Kad si top3 igraca u istoriji onda je tesko podnijeti zanovetanje po treninzima, glupiranje i sl.

Dajes sve od sebe, to ocekujes i od ostalih. Zbog MJ/Kobija raznorazni, Velingtoni, Vujacici, Farmari i sl mogu reci da su NBA sampioni..

I identican odnos ima i LeBron sa saigracima.. Mozda cak i gori, jer ova dvojica su ih tukli a on im odredjue timove u kojima ce ih trejdovati i sl.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoUf, uf, dok nije dosao taj Pipen Dzordan nije uzeo nijednu titulu,9 godina je bio u ligi dok nije uzeo prvu. Bez Pipena nije mogao da pobedi Detroit, svaki igrac Detroita je izjavio da je prevaga da izgube od bulsa bio Pipen, Dzordana su zaustavili ali niko nije ostao da cuva Pipena koji ih je dobio. Ja nisam ni rekao da su ostali uzimali njemu titule nego da bez na primer Pipena on nije mogao da uzme nijednu. Sto se Lebrona tiče on odredjuje s kim hoce da igra a sa kim nece,ali na terenu to je covek koga bi svaki igrac pozeleo da igra sa njim jer ce ti uvek dodati loptu, za razliku od ove dvojice. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Dobro sad mi je jasnije, ti si tim LeBron.. Vjerovatno mislis i da je on GOAT..

I nije 9 nego 6 ali i to je manje bitno.. Barem nije isao i stvarao supertimove..

Ne postoji gori i netacniji argmunet od toga da je Pipen nesto donio Jordanu..

Pa ovoga velika vecina smatra za Goat-a dok Pipen pitanje jel u 20-30 najboljih ikad.. 

Da me ne razumijes pogresno zasluzan je i Pipen ali nemoj ga molim te sa MJ poredit.. Nema ni smisla ni logike..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...