Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA - Nasi u NBA ligi


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 456
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Rijetki su košarkaši koji su svoje brojke i igre ovako podizali kad dodje PO.. I prošle sezone u po a i ove Jokara uključi dvije brzine više.. 26.3p,8.1s,5.4a uz fg 51.5%, za tri poen

@Milan Pa ne znam da je ikad iko rekao da je Bogdan Nba superstar.. To se nidje ne spominje ali je cinjenica da bi sa LeBronom imao vise lopti nego sa divljacima iz Kingsa koji nabijaju svoje statisti

@Vuko sledeci jokicev ugovor onda ne sme biti ispod 600 m 😂😂😂

Posted Images

Od nasih jedino Jokic,Vucevic i Doncic igraju na tom nekom NBA nivou dok ostali nas kud i kamo eksplodiraju na nekoj utakmici ali sve je to slabo.

Bogdan vidi se da moze mnogo vise ali nikako ne uspeva da pronadje formu,Bobi takodje vruce/hladno dok je nba za Gudurica preveliki zalogaj...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ovi gore ne da su na nba nivou nego su superstar nivo, pogotovo Nikola/Luka a i Vucevic je bio all star..

Bogdan je solidan dok Bobi vise sluzi nazalost kao maskota na ne koristan igrac rotacije..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Luka je mnogo dobro igrao i tek ce igrati vucevic konstantan u orlandu bobi je koliko ja vidim atrakcija samo bogdan se trazi jos uvek, bjeli onako nesto a gudura nije taj nivo po mom misljenu. Jokic uz doncu isto vrlo dobar kao i dragic sto je igrao, zubbac startni centar nije mala stvar nadam se da ce se hezonja malo aktivirati

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
14 sati , Milan rekao/la:

Mene zanima dal ce Voriorsi napraviti nesto od Smailagica

Mislim da hoce, pre svega sto igra u ekipi ciji sistem mu odgovara, ali mora jos dosta da radi na sebi,pre svega na fizickoj snazi, morao bi i sut malo da popravi i da nauci nekad da stane na loptu malo. Kad god sam ga gledao ove sezone to mi je licilo kao da leti po terenu kao muva bez glave...

Sve u svemu mlad je, vidi se da ima preveliku zelju da uspe i nadam se da ce sledece sezone dobijati jos vise minuta negi ove. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tacno, sve u svemu, osnovni problem je fizicka snaga i rad nogu. Sto se tice suta, veci problem su nerezonski sutevi nego preciznost. Ali opet je postao najmladji igrac Santa Kruz Voriorsa, a zatim prebacen u GS da popuni roster gde se pokazao skroz OK za svoje godine. Ima zelju i potencijal, a ovo ostalo ce doci treningom i godinama

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milos91 @Milan postavlja se samo pitanje kako nisu od Nedovica naoravili igraca Voriorsi. Za njega mi ostaje najveci zal sto nije uspeo. A ne mogu reci da je bilo previse. Pruzao je on solidne partije u Razvojnoj ligi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Dzabe, na kecu je uvek velika konkurencija. Ne mislim samo na klasicne plejeve, nego i na gomilu superstarova koji u velikom broju situacija prenose loptu i organizuju napad. Generalno, u celoj ligi je najmanji broj stranaca na toj poziciji, upravo zbog toga

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRProblem sa Nedovicem je bio sto je dosao kada su ovi bas razbijali i nije imao mesta tu,sto kazes on je u razvojnoj ligi igrao,Bjelica je startna cetvorka ali to je senka nekadasnjeg igraca,upropastio se u Minesoti na klupi,Bogdanovic podhitno da promeni klub,ne moze on pored americkih potrosaca lopte da igra,on mora da nadje tim gde ce da kreiraju za njega a ne da on kreira za druge,najbolji asistent Sakramenta Bogdan,Jokic usao u formu kada je jace poceo sa teretanom,sada leti po terenu,ali i on ima dana kada je bezvoljan i ne igra mu se uopste,ali boljeg igraca necemo imati skoro u NBA,on je sada najbolji nas igrac u istoriji u NBA ligi,a ima 26 ili tako nesto i na kraju Luka Doncic decko je naredni MVP lige,on ce biti najbolji evropljanin ikada sto je igrao u NBA,Janis vuce na snagu,ovaj decko ima sve.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Bogdan jeste dobar igrac, ali mislim da su ga nasi precenili. Tesko da ces naci ekipu u kojoj nece imati konkurenciju na svojoj poziciji, a da ne pricam o tome gde ce biti glavni igrac i gde ce igrati za njega, kao sto si rekao. Mislim da su jedini evropljani koji mogu tako nesto da ocekuju Jokic, Doncic i Janis...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@MilanAli evo,da je otisao u Lejkerse,pa njima treba kao hleb,da coskari,lebron ga puni loptama on bi to sam pogadjao,ako ga cuvaju Lebron ima da daje po 40 svako vece,pod kosem da imas Dejvisa,Hauarda i Mekgia,a Lebron da drzi loptu u rukama,Bogdan se sunja po trojci,masala

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Jesi video nekad kako igra Dzaval Mekgi, jel znas da je on predmet sprdnje u ligi? Jel znas da Lejkersi na Bogdanovoj poziciji imaju Ejveri Bredlija i od skora Diona Vejtersa? I da li zaista mislis da LeBrona placaju skoro 40 miliona godisnje da bi nekog punio loptama?????

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Jel znas ti da je LeBron prvi asistent lige i da cijelu karijeru PUNI druge loptama? Bogdan i treba da bude cijenjen jer je poslije Jokica najbolji Srpski igrač u 21vijeku.. Da ne pricam da ne propušta ni jedno ljeto reprezentaciju.. Pa u Kings je dolazio sa povredama iz reprezentacije..

I nije losiji igrac ni od Vejtersa ni od Bredlija..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Naravno da treba da bude cenjen, slazem se da je posle Jokica nas najbolji igrac. Ali masis poentu, LeBron je prosto najkompletniji igrac i zato ima visok prosek asistencija, ali je glupo reci da ce Lejkersi praviti igru oko Bogdana ili bilo kog drugog igraca osim Dzejmsa. Bogdan je fantastican suter, ali se u NBA-u od bekova trazi mnogo vise od toga i zato mislim da sa ovim nivoom igre ne moze da bude dominantan na svojoj poziciji, i da postane lider neke fransize. Odlican igrac jeste, ali je daleko od superstara

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Pa ne znam da je ikad iko rekao da je Bogdan Nba superstar.. To se nidje ne spominje ali je cinjenica da bi sa LeBronom imao vise lopti nego sa divljacima iz Kingsa koji nabijaju svoje statistike zbog dobijanja ugovora.. Pa Bogdan i jeste mnogo više nego samo šuter (šuter je solidan za Nba nivo), organizacija igre (pogotovo sekundarna) su mu odlični i za Nba nivo..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...