Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FIBA Basketball Champions League


Preporučeni postovi

Sezona je prekinuta u trenutku kad je PO vec odmakao.. Mjesto u top 8 su obezbijedili timovi iz najboljih liga sto garantuje kvalitetnu kosarku i uzbudljivu zavrsnicu sezone..

1920px-Basketball_Champions_League_logo.svg.png

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...
  • Odgovori/odgovora 185
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Pa ako nas cigan iz Barselone ispali kao više puta do sad ja bih i igrao Fiba LŠ prije nego li EC.. Meni samo i dalje nije jasno zašto Cska, Grci, Turci trpe ovog tupana.. Bukvalno mogu na

@Toza Ja sam recimo opušten.. Šta god igrali ja ću i kupit sezonsku i biti svaki meč tu..  Partizan uvjek treba da igra ili da ima za cilj da igra najjače moguće takmičenje.. I tu je kraj svih mojih

@Vuko Naravno, u suštini je totalno nebitno koje će se takmičenje igrati jer oni koji si uvek tu će biti tu i sledeće sezone i to je to, tako da se svakako vidimo. Ali opet svi mi gledamo interes Part

Posted Images

FIBA je pozvala Partizan, Budućnost i Cedevita Olimpiju da se priključe njihovom takmičenju, Ligi šampiona. "Sportando" prenosi da su ti timovi dobili poziv istog dana dana kada je objavljeno da su Darušafaka, Ritas i Bilbao zvanično prešli iz Evrokupa u takmičenje FIBA. Ukoliko crno-beli, kao i ostali klubovi koji su navedeni, prihvate poziv Lige šampiona, to bi značilo da oni ne bi mogli da se takmiče u Evroligi ukoliko bi je izborili ove sezone.

Iskreno mislim da Partizan nece prihvatiti ovo, jer je EL jako blizu, a opet ko ce ga znati..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Pa ako nas cigan iz Barselone ispali kao više puta do sad ja bih i igrao Fiba LŠ prije nego li EC..

Meni samo i dalje nije jasno zašto Cska, Grci, Turci trpe ovog tupana.. Bukvalno mogu najboljih 7-8 klubova osim Španaca za 5 min napravit svoju ligu i odjebat dotičnog..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sto se tice pozivnice KK Partizanu od strane celnih ljudi FIBA oni je već 5 godina konstanto salju najtrofejnijem Srpskom klubu!! Nista novo nije ovo! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Nije, ali samo takmicenje dobija jacinu sa ova 3 tima sto su presla, a ja verujem, da ces jos dobrih timova preci. Video sam i Ostoja da je rekao da se zna sta je cilj a to je igranje u EL, ali opet sa njihovim poslovanjem i samo ophodjenje prema Partizanu, treba porazmisliti u narednim sezonama igrati ovo takmicenje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaSlazem se u potpunosti,batalite to Evroligu,najtrofejniji ste klub sa ovih prostora a uopste vas ne cene,Fiba liga sampiona ceni vasu istoriju.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Ma nema potporu to takmičenje, koliko god zele da ojačaju to je prosto nemoguće! Tako je bilo sa Suproligom, jedna godina pa krah! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 sati , Kneza90 rekao/la:

@VladaSlazem se u potpunosti,batalite to Evroligu,najtrofejniji ste klub sa ovih prostora a uopste vas ne cene,Fiba liga sampiona ceni vasu istoriju.

Mi batalimo EL, ti batalis ove prvi razred osnovne provokacije i svi srecni..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga @Vlada @Kneza90Meni se iskreno vise svidja ova prica oko LS nego EL. Vise klubova, vise drzava, sigurno mesto za sve drzave pa makar i kroz kvalifikacije. Ali opet, treba sacekati da jos neko odbije EL. Kao sto @Vuko kaze ko zna zasto svi trpe Djordija, ali ne verujem da ce jos dugo. Mislim da bi svi trebali da batalimo EL, ne samo Partizan. Ali opet polako, ne treba zuriti, da prvo neko od jacih ekipa predje u LS, pa neka se onda Spanci, Englezi i Nemci sami igraju u EL...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa mislim prvo osvojiti EK, onda LS odigrati osvojiti je. I postati prvi klub sa sva 3 trofeja i vitrinama. @Kneza90 pa zar nismo najtrofejniji? Jesmo i najuspesniji. Svakako nismo neko ko mora da moli Dhordija kao pudlica da igramo EL. To sto nas ne cene, ne govori o nama vec o njima. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ne moli čović Đordija, ista je to sorta ljudi, prevaranti i jedan i drugi pa se međusobno razumeju. Takvi ni ne moraju da nas cene, neka se okrenu ka LŠ i to je to. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jel uopšte znate zašto nas je Djordi par puta poslao na hladjenje? Zbog Suprolige, zato su nas ispalili i za A licencu i za sve ostalo, zar stvarno mislite da Djordi voli Covica, zar je nekadašnji Asseco Prokom zaslužio trogodišnjiu A licencu? Sada su se se stvari promenile?!!! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Baš zato što nisu atraktivni rivali teže bi bilo da dovedeš nekog kvalitetnijeg igrača, realno koji će igrač pristati da dođe i igra LŠ, sem ako mu ne daš brdo para? EL je veći magnet za igrače i sponzore i mislim da će se to teško preko noći promeniti. To što su Bilbao, Darušafaka i Ritas pristali da igraju LŠ ne znači bukvalno ništa, jedino da uspeju da privole još neke ozbiljnije timove, onda bi to već bila neka priča. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Ja sam recimo opušten.. Šta god igrali ja ću i kupit sezonsku i biti svaki meč tu.. 
Partizan uvjek treba da igra ili da ima za cilj da igra najjače moguće takmičenje.. I tu je kraj svih mojih želja za EL, pošto mi se ovaj nakaradni sistem poslednjih par godina ne svidja ni malo.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to FIBA Basketball Champions League
  • Vuko pinned this tema
  • Vuko locked this tema
  • Vuko unlocked this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...