Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Novak Djokovic


Vuko

Preporučeni postovi

Svi fanovi Novaka na dobrom su  mjestu. Tema koja ce se baviti desavanjima u karijeri i zivotu jednog od tri najbolja tenisera u istoriji.

 

e28d739f73d9423cb853c98d1441cd59.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 167
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ljudi covek koji ima milione je kopao krompir sa seljacima na Kopu. Jedan od seljaka je bio stric od mog drugara. Nole je samo stao kolima i malo procaskao sa svima njima i iz cista mira je krenuo da

Kada bi se spomenuo Novak Djokovic, prva pomisao bi naravno bila najbolji srpski i svetski teniser.  Al meni je prva misao ta da je on zapravo jedna humana i dobra osoba, koja ne sebicno pomaze l

Samo da mu nije žene... ? Nole je vanserijski talenat i podjednako dobar čovek. Takav se retko rađa.  A bojim se da će biti kao i sa svim našim velikanima... mi najviše shvatimo nečiju vrednost k

Posted Images

U kakvom je naletu krenuo, ova pauza ga je sjebala samo ? Samo da ih predstigne po broju titula na GS i da vise niko ne moze da kaze da nije najbolji svih vremena ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bas je bio u naletu. Verujem da je mogao, ako ne da ponovi, onda makar da bude priblizno dobar kao 2011. Iskreno se nadam, da ga ova pauza nije previse omela i spotakla. Ipak, po strani to, stvarno bih ga pohvalio. Covek uz sva omalovazavanja kvazi Srba, kako nije patriota, kako ne voli Srbiju donira pomoc sad kad je najpotrebnije. I za to mu do neba hvala. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kada bi se spomenuo Novak Djokovic, prva pomisao bi naravno bila najbolji srpski i svetski teniser. 

Al meni je prva misao ta da je on zapravo jedna humana i dobra osoba, koja ne sebicno pomaze ljudima kojima je pomoc potrebna.

On je cak i osnovao fondaciju '' Novak Djokovic'' koja se prvenstveno bavi decom predskolskog uzrasta pomazuci im u ucenju direktno, tako sto im stvaraju bolje uslove.Takodje rade i na tome da se nastavnici sto bolje usavrsavaju. 

Primer kada se Srbija borila da poplavama on je donirao pola miliona dolara. 

Nije samo velikodusan prema nasem narodu, i Australiji je pomogao kada se borila sa velikim brojem pozara. 

Takodje i ova situacija sad u kojoj se nalazimo nije ga ostavila ravnodusnim, opet je pomogao svom narodu i drzavi. 

Ovo su samo neki od promera njegove humanosti,a naravno ima ih jos mnogo. 

MOZE SE RECI DA JE VECI COVEK NEGO TENISER I DA MNOGO ZNACI NASOJ ZEMLJI

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Valentina sjajan komentar, ne bih nista vise dodao. Samo da ga cekaju rafali losih komentara od hejtera. 

Sad cu ti odgovoriti kao prosecni lazni patriota posle korone.

Dzaba njemu kamioni, avioni, para puni koferi, gde je on da osvoji Vimbldon(lupam), gde je on da igra za Srbiju i td itd. Pa sta ako je pomogao, sta je njemu milion evra. Nista. 

E ovo je ono sto nas ceka kada krene sezona a bude gubio.... Nazalost mi Srbi smo takav narod da se uspeh ne prasta, a porazi se likuju... Jadno i bedno. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

O Novaku Djokovicu moze kniga da se napise i film da se snimi pa opet ne bi bilo dovoljno za jednu takvu velicinu,sto bi rekao jedan moj poznanik a to najbolje objasnjava Novaka,imamo u kalendaru praznike i svece ljude koje ne znamo,Novaka treba staviti u kalendar i da dan njegovog rodjenja bude crveno slovo i praznik?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi covek koji ima milione je kopao krompir sa seljacima na Kopu. Jedan od seljaka je bio stric od mog drugara. Nole je samo stao kolima i malo procaskao sa svima njima i iz cista mira je krenuo da se hvata dzakova da nosi u prikolicu i da kopa bez problema. Prica taj stric, "gledam ga u cudu sto na mojoj njivi radi Djokovic a ujedno me strah da se ne povredi".  Takva velicina se retko srece. Ovo je samo jedan od događaja koji znam (Posto mi je poreklo sa Kopa pa sam cesto dole). 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo jos jednog gesta Djokovica za svaku pohvalu. Licno ce sprovesti odredjenu osobu do smestqja, omoguciti mu mesto u njegovoj lozi, uglavnom sjajan potez. U pitanju je all in izazov

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Samo da mu nije žene... ?

Nole je vanserijski talenat i podjednako dobar čovek. Takav se retko rađa. 
A bojim se da će biti kao i sa svim našim velikanima... mi najviše shvatimo nečiju vrednost kad taj neko 'mre, Bože sačuvaj ?

Samo da se što pre nastavi sezona i da nastavi da praši po terenu... 
Gledala sam Ivaniševića kod Ivana Ivanovića u petak, mnogo je lepo govorio o Novaku. Je l' još neko gledao?

U carstvu na žalu sinjega mora
pre mnogo leta to bi -
življaše jednom devojka lepa
po imenu Anabel Li -
i samo joj jedno beše na umu:
to da se volimo mi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@AnnabelLee I ti bi govorila da ti kesira ozbiljnu lovu kao treneru...

Salim se malo, Ivanisevic je bio ozbiljan igrac a ostao je i kul tip..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , AnnabelLee rekao/la:

Samo da mu nije žene... ?

Nole je vanserijski talenat i podjednako dobar čovek. Takav se retko rađa. 
A bojim se da će biti kao i sa svim našim velikanima... mi najviše shvatimo nečiju vrednost kad taj neko 'mre, Bože sačuvaj ?

Samo da se što pre nastavi sezona i da nastavi da praši po terenu... 
Gledala sam Ivaniševića kod Ivana Ivanovića u petak, mnogo je lepo govorio o Novaku. Je l' još neko gledao?

hahahahahahah,koliko velikih ljudi je unistila zena,to je neki mudri pisac rekao????

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vidim da ovde smo poceli manje vise da pisemo iskljucivo o ljudskim kvalitetima Djokovica a tema je ipak tenis,ja verujem da ovde svi smatraju da je izlisno pricati o teniskim kvalitetima Djokovica ali ajde nesto da se kaze sa akcentom na borbu za najboljeg ikada,znaci,u svetu se definitivno vodi konstantno o tome diskusija naravno ja mislim da je Novak najbolji ikada i sada ali da bi dobio i svetsko priznanje mora da  predje Federera u gren slem titulama i to ne mislim da ce navijaci na zapadu to da priznaju i kada ga predje ali strucna javnost,bivsi teniseri hoce a to je za njega izuzetna pobeda,jos bi hteo da se osvrnem na navijace,jos jedan razlog zasto je Novak najbolji ikada jer ni Federer ni do skoro Nadal nikada nisu igrali u uslovima pod kojim je igrao Djokovic,znaci ono zvizdanje,dranje,aplaudiranje na servis greske i to od kulturnog zapada nije doziveo nikada nijedan,rekao sam do skora Nadal jer ko je gledao ATP kup gde su nasi navijaci bili većina koliko je se Nadal nervirao i penio,jos posle meca izjavio kako ovo nije fudbal i neki navijaci ne znaju da navijaju,a ovi na Vimbldonu kada navijaju protiv Novaka znaju ili US openu ili ove godine sto je tek bilo porazavajuce na Australijen openu i to kada igra protiv Tima,znaci ne protiv ni Nadala ni Federera,Djokovic da igra sa podrskom ovo pitanje o najboljem ikada davno bi bilo zavrseno,ovako nam ostaje da cekamo...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Nije njemu lako da se nadmece što se kaže sam protiv svih, ali ima malo kratak fitilj, uosptalom kao i svi mi sa balkana. Provokatori su veliki ona nazovi fina budlika koja gleda tenis, mnogi od njih nisu tu da navijaju već samo da budu viđeni i dobacuju u pogrdnom smislu Noletu. A znajući da je on strastveni fanatik teniski, lako se iznervira, koliko smo ga puta videli da psuje. Nadal se čini nekad da gde god igra, a naročito ako igra protiv Noleta svi iz sve srca podržavaju, urlaju, ne zato što vole Nadala, već što mrze Noleta i njegov uspeh. Pubilka koja dolazi na stadione teniske, nisu to više ljubitelji belog sporta, već lovatori koji žele da ih snime kamere. Iz tog razloga treba da ih pobeđuje još više, sve da osvoji.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 sati , Kneza90 rekao/la:

Vidim da ovde smo poceli manje vise da pisemo iskljucivo o ljudskim kvalitetima Djokovica a tema je ipak tenis,ja verujem da ovde svi smatraju da je izlisno pricati o teniskim kvalitetima Djokovica ali ajde nesto da se kaze sa akcentom na borbu za najboljeg ikada,znaci,u svetu se definitivno vodi konstantno o tome diskusija naravno ja mislim da je Novak najbolji ikada i sada ali da bi dobio i svetsko priznanje mora da  predje Federera u gren slem titulama i to ne mislim da ce navijaci na zapadu to da priznaju i kada ga predje ali strucna javnost,bivsi teniseri hoce a to je za njega izuzetna pobeda,jos bi hteo da se osvrnem na navijace,jos jedan razlog zasto je Novak najbolji ikada jer ni Federer ni do skoro Nadal nikada nisu igrali u uslovima pod kojim je igrao Djokovic,znaci ono zvizdanje,dranje,aplaudiranje na servis greske i to od kulturnog zapada nije doziveo nikada nijedan,rekao sam do skora Nadal jer ko je gledao ATP kup gde su nasi navijaci bili većina koliko je se Nadal nervirao i penio,jos posle meca izjavio kako ovo nije fudbal i neki navijaci ne znaju da navijaju,a ovi na Vimbldonu kada navijaju protiv Novaka znaju ili US openu ili ove godine sto je tek bilo porazavajuce na Australijen openu i to kada igra protiv Tima,znaci ne protiv ni Nadala ni Federera,Djokovic da igra sa podrskom ovo pitanje o najboljem ikada davno bi bilo zavrseno,ovako nam ostaje da cekamo...

Au, Knezo... 'Ajde, molim te, počni da koristiš tačku ponekad, malo je teško pratiti fabulu kad ti se rečenica proteže u devet i po redova ?

Ali, da, slažem se sa tobom da uslovi u kojima igra Novak maltene od početka profesionalne karijere sve su samo ne korektni - po teniskoj etikeciji. Smatram da tek u poslednje vreme sudije počinju da staju na njegovu stranu kad je o tome reč, a da ranije nisu toliko obraćali pažnju na to kako se publika Novakovih saigrača odnosi prema njemu.

No, sve dođe na svoje, kao što kaže vic - A Srbin je ispao najpametniji... ?

U carstvu na žalu sinjega mora
pre mnogo leta to bi -
življaše jednom devojka lepa
po imenu Anabel Li -
i samo joj jedno beše na umu:
to da se volimo mi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...