Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@Vuko  upravo to, a posto je do drafta ostalo svega 8 dana, ne bi me iznenadilo da odrade trejd sa Bengalsima i da draftuju Burowa.

Evo jedan klip, ovaj covek je inspiracija svima, mala digresija sa teme. Mladji brat Sakil Grifina, igra momak bez sake. Da bez sake

I preporucujem NFL fantasy igricu ?

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

@BeconiWRPa@BeconiWRPa ne verujem da bi se on sad vratio, nebi ni bilo fer prema ekipi koja ga je tada prihvatila. A ova priča sa Bengalsima bi im bila odlična samo treba i Bengalsi da to prhvate. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ima dobru zaštitu. Veliki igrač i ako igra u pogrešnom timu. XD

A i gde ste ljudi nema vas na ovoj temi baš se smorih. 

Edited by joca_scar
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A oad stavi kacigu mislis da ce da eksplodira ??? jedan jedini Big Ben Rotlisberger, cudan mi bez kacige. Trebalo bi da je on jbt

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ne u tom smislu nego pošto ja navijam za Baltimor. Pa u tom smislu. 

E sad to za Patriote teško jer i on je na zalasku karijere a patriotama treba mladi QB za budućnost. 

Edited by joca_scar
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa dobro da jer su Patriote osvajale a Steelersi ne iako imaju dobar tim. Ali ja ih baš ne volim jer svi koji su počeli da prate u skorije vreme navijaju za njih. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pazi Pitsburg je stvarno imao odlicnu ekipu. U istoj ekipi si imao vrhunska 2 hvataca i trkaca. Brauna, JuJu Sustera i Levon Bela. Pogledas sa ove perspektive, stvarno je cudo kako oni nisu uzeli jedan SB. Ne mogu da verujem da su Patriote tooooliko bile bolje od njih. Gubili su neke utakmice koje nisu smeli. I ode Braun, Bel, jer su trazilicasteonomske ugovore. Braun se oprobao u Petsima, ali ga je Bil najurio istog momenta. A Levonu Dzetsima.... Prosecna ekipa. Ove sezone isto ocajan start i onda su izvukli sezonu kolko tolko, sa Susterom i novim kvoterom. I njihov trener Mike Tomlin je sigurno "zasluzan" za neke od tih poraza. Secam se 2002,3 godinw. Imali su jednog sjajnog Polamalua, Dzerom Betisa(autobus), Tomlin je tad bio dosta mladji, sada, cini mi se da je donoaio neke kardinalne odluke. Voleo bih da Pitsburg ove godine se vrati u Plej of. 

A sto se tice Petsa i qb-a nema nikakvih prica. Samo glasine da bi mogli uzeti Bridgewatera, tesko, ali Taysum Hill se pominje kao neko ko je glavni kandidat. 

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar  tako je, imas Edelmana, Amendolu, Vajta, Donte Hajtauera. I mnoge drugw. Sto nas zaista i dovodi do pitanja, ko je najzasluzniji za super bowlove. Bil je taj koji bira i trazi igrace. Dakle dosli smo konacno do dugo cekanog odgovora na pitanje. Lako ce Bil bez Brejdija, ali kako ce Brejdi bez Bila. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja ti to i pričam od početka. Uz dužno poštovanje Brejdiju. Ali smatram da ne bi on bio to što jeste da nije imao linijaše koji su mu uglavnom ostavljali po 5-6 sec vremena za izbacivanje lopte. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar jbt slozismo se ?? kako kaze ne daj Boze da se srbi sloze. Sad smo neunistivi ??

Ali salu na stranu, Brejdi mi nikad nije bio simpa lik, znas one likove iz koledz filmova, odu sa najboljom ribom, prepotentni, itd, zato ga ne volim. Tu mi je najomiljeniji Bris iz Sejntsa.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja samo kažem. Krivo mi je što nije ranije otišao iz patriota sada će brejdijevci(ako se pokaže loše) da kažu mator je. Ali nisam siguran da bi bio to bez cele ekipe. On je isto kao i Mesi eto i on odkad otišli Inijesta i Xavi nije isti i barse nema u vrhu. A Ronaldo je Ronaldo gde god da ode. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar mislim da ce veci pritisak biti sad na Brejdiju, iako ima 6 prstenova, od njega ce se ocekivati da makar uvede Tampu u plej of. E sad videcemo da li ce biti u stanju da, u stanju je uvek, napravi Tampa miracle. Znam par ortaka koji su sad naprasno u fazonu e ne navijam vise za Patriote sad sam za Tampu. ?? Naprasno presli

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa pazi moj burazer je za Patriote počeo da navije one sezone kad je Brejdi bio ruki i zbog njega za njih i navijao tako da bi ga razumeo za koga god da nastavi da navija. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR @joca_scar Evo ja prvi priznajem da sam bio 2002/03/04 gloryuunter i počeo da navijam za NEP iz prvih tri titule..  @BeconiWR Pa ne postoji igrač koji ima manje ofanzivne pomoci od Brejdija i tako vec godinama, daj kakvi Amendola i slicni.. Pa covjek od lakros igraca pravio osvajace SB.. Isti Edelman bio QB i tako dalje.. Imao je samo dva prava HOF igraca u karijeri, Rendija 3 sezone i Gronka koji je toliko bio povredjivan da je to cudo jedno.. @joca_scar kakva OL petriotsa, pa barem ima 5-10 boljih u ligi.. Zamisli da ima OL Dalasa ili File..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...