Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@Vuko iskreno ne smatram da je Braun odlican wr, ni najbolji. Mnooogo boljih ima. Tomas iz Sejntsa, JuJu Smit iz Stilersa, Metkalf iz Sihoksa, Ficdzerald, 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

Nismo nikako pisali o protestima u SAD-u nakon ubistvaa Dzordza Flojda, jer verovatno ste upoznati s tim preko ostalih medija. Situacija u SAD-u nije ni blizu sjajne, drustvo im je neverovatno podeljeno i to sada sve dolazi na povrsinu. Ali puno price izazvao je QB NO Sejntsa. 

Kada su ga pitali sta misli o tome da NFL igraci ponovo klece za vreme himne u novoj sezoni, Bris je odgovorio kako se nece slagati nikada s tim da neko ne postuje zastavu SAD-a. Dodao je i to kako kada svira himna on se uvek priseti svojih predaka koji su bili u II. svetskom ratu. Rekao je kako je uvek zahvalan za njihovu zrtvu i svih ostalih koji su se zrtvovali. 

Rekao je i to kako SAD nije savrsena zemlja, kako je svestan njihovih problema, ali kako je zastava trebala biti simbol gde su ujedinjeni. 

Reagovali su mnogi sportisti, mnogi obicni ljudi, koji zele poruciti Brisu kako klecanje nije protest protiv zastave nego protest za rasnu jednakost. To je uopsteno bilo poruka od samog pocetka. LeBron  mu je to pisao, Malkolm Dzenkins je takodje puno toga rekao, Majkl Tomas, Ed Rid. Sigurno Dru nije jedini igrac koji ovako misli o klecnaju, tako da ce biti zanimljivo pratiti Sejntse u novoj sezoni i kako ce reagovati na ove izjave vodje ekipe jednom kada izadju na teren... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRmislim da je ovo ipak otišlo predaleko. Videćemo kako će se odraziti na sport u Americi afro-amerikanci čine veliku većinu u njihovom sportu. Mislim da će ovo možda biti veći udarac na SAD nego što je i korona bila. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar  crnci. Slobodno mozemo da ih tako zovemo. Imao sam priliku da igram protiv njih i uopste nisu tako uvredljivi. Kao sto se predstavlja. Naprotiv. Mnogo su gotivni.

A sto se tice situacije, pa odvratna je. Gradjanski rat u najavi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
17 sati , BeconiWR rekao/la:

@Vuko iskreno ne smatram da je Braun odlican wr, ni najbolji. Mnooogo boljih ima. Tomas iz Sejntsa, JuJu Smit iz Stilersa, Metkalf iz Sihoksa, Ficdzerald, 

Malo si pretjerao.. Ajde da kazes da nije najbolji ali ti reci nije odlican?

JuJu i Metkalf su premladi i prenarano ih je porediti sa Braunom koji je legenda NFL dok je Tomas na dobrom putu..

Samo eliminisi proslu sezonu kad se ovaj "raspadao" vise mentalno nego fizicki/igracki i statistikama mu nijesu ni blizu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  nazalost ta prosla sezona ce ga omesti u tome. Iako ima statistiku. Mislim da nije smeo sebi da priusti da prsne u glavi... Mogao sa Patriotama naciniti haos, ali... Da je odigrao i izdominirao definitivno bi usao u konkurenciju, za najboljeg.

Da obrazlozim, to je sport u kom se ne prasta jedna losa sezona, zasto, jer se jednostavno izgubi samopouzdanje, reputacija koju si stekao i to je to. Pogotovo na skil pozicijama risivera. 

E sad imas Adriana Pitersona koji se posle dve povrede vracao i pruzao konstantne partije. A on je raning

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ali i fora je u tome.. On prosle sezone nije bilo los igracki, druge stvari su problem.. A i reputaciju je izgubio zbog stvari van terena..

Po mom misljenju uz Hulia najbolji WR u periodu 2010-2020

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Hulio, definitivno. Na njega sam i zaboravio, ali covek je nerealno dobar. Cak i posle onog poraza od Patriota nije pao.

Cist profesionalac. Fizicki dominantan, agilan, eksplozivan. 

Voleo bih da vidim Brauna ove godine u nekom timu da se izvuce, da dokaze kriticarima da mu je mesto u samom vrhu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Hulio je čudo u nekim segmentima i bolji od Antonia.. Jedino ga to što je miran malo košta toga da se o njemu manje priča..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
18 sati , BeconiWR rekao/la:

@joca_scar  crnci. Slobodno mozemo da ih tako zovemo. Imao sam priliku da igram protiv njih i uopste nisu tako uvredljivi. Kao sto se predstavlja. Naprotiv. Mnogo su gotivni.

A sto se tice situacije, pa odvratna je. Gradjanski rat u najavi. 

Onda si imao sreće za hornetse u kojima igra moj burazer je igrao prošle sezone jsedan koji je baš iskompleksiran zato izbegavam takve izraze. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar Jagodina da da. Imali su ore 3 sezone isto jednog, ne znam kako se zove lik, ali bio je dosta kako se to kaze, pa kao svaki crnac. Imali smo pik jedan na drugog. Fino je bilo tu duela. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne pisem ovakve vesti.... Nisam ljubitelj ovakvih informacija. 

Bivsi igrac Cardzersa, Patriota, Redskinsa i Remsa, Donald Koldvel ubijen je u svojoj kuci u Tampi. Tacnije preminuo je na putu do b9lnice. 

Kako se navodi pokusaj pljackanja njegove kuce. Pogodjen je u grudi i nogu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne bi to bilo toliko strasno da nije u pitanju crnac. U jeku svih ovih protedta i n3reda... Mislim strasne scene i vesti stizu preko bare

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja sam već te ekao da mislim da će  ih ovo sad pogoditi i više nego korona i svakim danom sam sve sigurniji da će tako biti. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Znam da nije tema ovde, ali o rasizmu i uticaju def poglefaj the hurricane i remember the titans. Prvi je vezan za boks a titansi za am fudbal. U svakom slucaju filmovi koji moraju da se ubace kao lektira

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...