Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Vuko pinned, unpinned, pinned, unpinned i pinned this tema
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

Luda EL ove godine, svako svakog moze da dobije, sve vise novca se ulaze (sto me pomalo plasi, jer teze tome da lice na NBA koji ne volim) Ove sezone mislim da uz Efes i Barsu kao glavne favorite iz senke vrebaju CSKA i Real kao i uvek, mada ljudi nikad ne treba otpisivati Fener, kao sto su svi udradili, domognu li se top8 svasta moze da se desi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Daj boze da se uopste odigra,a sa neke strane voleo bi da vlasti ne daju da se odigra samo da vidim sta ce Bartomeu da radi,ljigavijeg coveka zeljnog para ja nisam video u zivotu veceg od njega,samo on da propadne ako bi moglo bilo bi super

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evroliga ove godine odlicna , iskreno dugo nisam gledao ekipu kao Efes ,melje sve pred sobom ,onaj Larkin kao da je sa druge planete , Micic isto ima dobru sezonu, imao je onu povredu ali vraca se,Buboa kad je u formi odlican,secam ga se iz Baskonije ,ne znam kada se sve normalizuje da li imaju snage da osvoje? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sve to stoji da Efes igra najbolju kosarku i da su favoriti ali mislim da kad bude najpotrebnije da ce stati i da nece imati srece...fajnl for se igra na jednu utakmicu i to ce osvojiti ekipa koja bude u najboljoj formi tada,tipa CSKA ili Real...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da definitivno Efes najvise zasluzuje titulu najvise su pokazali do sada, prosle godine su izgubili u finalu tako da red je sada i da osvoje,Larkin i ekipa su u odlicnoj formi sto i dosadasnji rezultati pokazuju 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne mora znaciti da bi Efes osvojio Euroleague da je takmicenje nastavljeno,jeste da su do prekida bili najbolji tim,to niko ne spori,ali da li bi mogli da zadrze  ovakvu formu u samoj zavrsnici takmicenja,cisto sumnjam,jeste da je Larkin najbolji trenutno,jeste da pregrst iskusnih i kvalitetnih igraca imaju,ja licno mislim da ne bi uspeli,neki drugi timovi su cuvali ono najbolje za kraj i samu zavrsnicu,podizali bi formu,tu pre svega mislim na Barcelonu i Real,ubedjen sam da bi i Zoc sa Fenerom bio ozbiljan kandidat za final four,a posle na dve utakmice je sve moguce,jer nema popravnog za razliku od regularnog dela sezone,mogao bi Efes da ispadne i u cetvrtfinalu,imalo bi nekoliko mina na koje bi mogli da nalete,ne zaboravite ni Cska i Itudisa pa ni ekipu Zalgirisa,koja je u zadnje vreme  bila u strasnoj formi,i mogli bi da se domognu Top 8,pa Makabi sa Sferopulosom koji se vratio na veliku scenu posle nekoliko turbulentnih i losijih sezona Izraelskog ponosa,pa Rik Pitino i njegova legija igraca,ako polude i ako ih krene sut mogu svakom komotno 100 poena da ubace.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho

Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da bude zvezda Nba i Francuske kosarke,imao je sve uslove da bude veliki,mada generalno nije los ni sada,ali ni priblizno kao pre povrede.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Potpuno si u pravu za Real i Barsu , Barsa ove god ima dream team,ne znam samo da li mogu odmah da urade nesto ili im treba sezona da se malo uklope , Mirotic je nesumljivo klasa od igraca, videlo se dosta puta kad preuzme odgovoronost Barsa okrece utakmicu u poslednjim minutima,desavalo se i na -15 da dobijaju, Real sa druge strane uvek prejak , Ljuj se oporavio tako da su oni medju glavnim favoritima svakako i naravno Zeljko je poceo da tempira formu kako je takmicenje prolazilo , dosli su jos neki igraci , naravno da Efes ne bi zasigurno uzeo titulu al' u najboljoj su formi ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Do ove pauze Efes je zaista delovao impresivno kao da niko nebi mogao da ga dobije dva puta za redom i kao siguran učesnik f4 na kojem su već drugačije stvari gde može da odluči jedna lopta ali svakako su u regularnom delu bili ubedljivo najbolji.

E sad kako će izgledati košarka nakon ove krize to je pitanje po meni nekako Barsa deluje kao ekipa koja bi mogla najviše izvuče jer je činjenica da će svi biti van forme ali mi barsina ekipa deluje najjača po imenima i da mogu na sirovi kvalitet da dobiju . Efes ima dobre igrače ali oni po meni su više jaki kao tim ali u ovoj situaciji verujem da to neće dolaziti do izražaja je jednostavno neće imati dovoljno vremena za uigravanje ,plus Barsa ima Karija na klupi 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pravo je pitanje sta ce biti sa ekipama kada se ovo zavrsi,Dilejni vec je na iLarkin zlaznim vratima,Efes smanjio budzet za 40%,kako ce reagovati igraci kada moraju da igraju za mnogo manje pare,Larkin ove godine kao da nije sa ove planete sto se tice evropske kosarke,sledece sezone 100% ide u NBA,ja bih topredlozio i Vasi Micicu,nece vise biti para u evropskoj kosarci bar neko vreme.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda grujaSlazem se da nece ali njihove mrvice su i dalje prevelike za evropsku kosarku,tamo nikakav igrac mize da uzme 3 miliona po sezoni ovde moras da budes jedan od legendi evrolige da bi toliko uzeo po sezoni

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step to sam i ja pomislio ,kako ce biti kad se sve ovo nastavi i sve mi se cini da je tu Barsa u najvecoj prednosti , gledajuci imena igraca , pola tima moze indvidualno da donese prevagu i odigra mec sezone , pogotovo Mirotic , Dejvis ,Dilejni ,jedva cekam da nastave ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@UginhoPa jeste ali ko zna kako ce oni da igraju kada su im plate skresali za 70%,ne bih se ja kladio na BArsu da ce da osvoji,mnogo je to para uzeto igracima da bi oni tako lako nastavili gde su stali dok se ova korona nije pojavila.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90ali biće svi igrači ne zadovoljni svi klubovi će skresati budžete i pitanje u kom će sastavu nastaviti a u Barseloni većina igrača ima dugogodišnje ugovore ili bar nosioci tako da verujem da je Barsa biti glavni favoritza osvajanje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Barselona je puna zvezda sve ,su to egoisti ,Dilejni za njega se vec pise da hoce da ide,a njima su ipak najvise skresali platu od svih klubova a oni i imaju najjace ugovore pa je to ipak mnogo para.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...