Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@Vlada

Licno mislim da ce se ipak promeniti nesto do Jula meseca, ne mora znaciti, ali nekako mi je takvo mišljenje! Mozda gresim! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

B92: Zvanično – Zvezda u Evroligi, Partizan u Evrokupu http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=05&dd=25&nav_id=1687607   na zahtev velikog broja navijaca Kk Partizan, Evroliga i sledece sezone samo na kanalima Sport kluba😄😄😄😄

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da li je moguće? Po ko zna koji put, da li je moguće da će opet neko drugi pre nas igrati Evroligu iako smo je ove sezone, bez ikakvog preterivanja i zaslužili? Kome si uopšte igrao i Evroligu i Evrokup ili bilo šta? Treba reći doviđenja Đordiju i to je to, iz godine u godinu se ponavlja situacija, dok neko na mufte uspeva da opstane u EL. Kome onda uopšte igramo i ABA Ligu i Evrokup? Kakvi su to interesi majko moja, da ne poveruješ.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

- Sezona 2020/21 u Evroligi igraće se sa 18 timova, istih koji su igrali ove sezone

ALBA berlin, Anadolu Efes, Armani Milan, Crvena zvezda, CSKA Moskva, Barselona, Bajern, Fenerbahče, Himki, Baskonija, Makabi, Olimpijakos, Panatinikos, Real, Valensija, Žalgiris, Zenit.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja Pa s obzirom na to koliku posetu imate, vi najverniji navijači u istoriji univerzuma, verovatno je nećete gledati ni na Sport Klubu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
41 minuta , gazda gruja rekao/la:

B92: Zvanično – Zvezda u Evroligi, Partizan u Evrokupu http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=05&dd=25&nav_id=1687607  na zahtev velikog broja navijaca Kk Partizan, Evroliga i sledece sezone samo na kanalima Sport kluba😄😄😄😄

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa dobro,ocekivana odluka i sledece sezone ce Zvezda igrati evroligu,super stvar za nasu kosarku,pogotovo jer smo se plasili da nece igrati niko,Partizanu zelim da ostavi sve igrace i trenera na okupu iza njih je odlicna sezona,samo neka tako nastave pa ce i oni igrati opet Evroligu,samo neke druge godine.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Prvo treba da te je sramota posta koji si napisao!!

Da li te je malo bar blam i sramota?

Ili mislis da si bas ispao faca i smeker?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko nemoj tako Vuko. Vidis da samo uzimaju fore i fazone sto je Vujosevic pricao za njih. Znas onu:"Pa i Zvezda ce kroz pet godina osvojiti neku titulu" sad da ispadnu duhoviti ili diplomate ne znam.

Znam samo da je odluka borda odvratna i njih treba da je sramota. Mogli su dodeliti nama mesto jer smo zaista najvise pokazali, cak i vise od njih. @Conga nece se nista promeniti. Zvanicno je sve. @Toza baka bez nerviranja, i ovo ce se jednom lane zvati... Pusti ih da uzivaju. Mozda im je poslednja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ma logicno je da su zadovoljni i da se raduju.. Ali da su tolika govna jos i da prozivaju e to je vec bezobrazluk..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Brate moj rođeni, na takvu "duhovitost" i blago reći glupav pokušaj podbadanja ne mogu da se ne iznerviram. Logično je da im je drago što će igrati EL, sigurno neće plakati, ali te neke forice, ne daj Bože nikome. Oni koji su oličenje poštenja a više ni sami ne znaju koji im je ovo put da ovako igraju EL. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza i sad kada ih neko pita, kako i na koji nacin su oni dobili mesto, bice raznih odgovora, a najucestaliji i najzastupljeniji bice pa mi smo vec 5 godina unazad redovni predstavnici u EL i ne vidimo nista lose u tome. Ko je vama kriv sto niste osvajali ABA ligu.

E pa gospodo, od onih vasih ne treba nam placena titula, Simonove kradje pehara, i potvrde da samo vi iz regiona zasluzujete EL... Ne zelim da trosim reci zaista. Znam samo da cu biti na scakoj utakmici. I gubiti glas. A vi, pa sta da vam kazem. Nek vam je na cast

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa sta vam je ljudi,samo bez vredjanja molim.Naravno da me je sramota kao sto treba da bude sramota svakog igraca i navijaca Zvezde,stidicemo se svi i osecati se bas lose dok budemo igrali sa Barsom,Realom,Fenerom itd....To ce biti jedna od najgledanijih evroliga ikada a mi cemo da ucestvujemo i postidjeno cemo igrati svaku utakmicu,sram nas bilo i nas i Covica i igrace😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Da da, mi već pet godina uzastopno igramo EL, a ponekad je čak i izborimo na terenu! Naravno da nije Partizan trebao tih pet godina da igra umesto njih, to niko nikada nije ni rekao, ali bilo je timova koji jesu - Igokea pa Cibona.

Pa oni i zaslužuju, po Đordijevim kriterijumima, nema šta, vidiš da iz godine u godinu zaslužuju, veći su muljatori od svih pa imaju prednost. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ne slazem se sa tobom, mislim da niko nije zasluzio ako se sezona ne zavrsi. @Vuko @Kneza90 @Toza @gazda gruja Zbog ovakvog stava svih nas i treba da nas svake godine zezaju za mesto u EL. Ne treba nama ni Djordi ni EL, sami smo sebi najveci dusmani. Ne shvatam kako neko moze da se raduje ovome. Koja je poenta ucesca u nekom od ova dva takmicenja gde vlada neorganizacija i nesposobnost?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
27 minuta , Vuko rekao/la:

@BeconiWR Ma logicno je da su zadovoljni i da se raduju.. Ali da su tolika govna jos i da prozivaju e to je vec bezobrazluk..

Ako za tebe logicna i očekivana odluka Evrolige prestavlja prozivku onda ok

Kapiram da ste ljuti, ali jedina logična odluka je da ostane istih 18 ekipa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Mislio sam na postove ovdje na forumu pojedinih vickastih navijaca Czv.. Logicno je samo vama jer je igrate..

@Kneza90 Koliko imas ti godina? 11?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...