Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

3 sati , Milan rekao/la:

@Kneza90 Ja ne vidim poentu slaviti nesto sto nije zasluzeno. Ovo je sport i poenta je pobediti, ako se nesto osvoji bez utakmice, to vise nije sport.

@Vuko @Đunisimus Ja ne razumem ni grobarske postove ovde. Pljujete po Djordiju i EL samo zato sto Zvezda ucestvuje. Posle ove odluke EL vi napadate Zvezdu, sto dovodi do zakljucka da vama nije krivo sto Partizan ne igra, nego sto Zvezda igra. Za sta navijate, da Partizan udje u EL ili da Zvezda ne udje?

Ne ne druže, nijesi u pravu.. Pa vi više danas slavite što Partizan neće igrati nego što ćete vi igrati!

@Gretna A što ste vi osvojili ove sezone? Koje ste tačno trofeje osvojili? 
Radujete se plasmanu u EL kao da je to poenta cijelog sporta.. U sezoni kad ste: Aba Superkup ispadanje u 1/4 od Primorske, kup Srbije poraz u derbi finalu, Aba liga stabilno 3 mjesto uz neke znamenite poraze (Krka, Zadar, blamaža u Baru, poraz od Budućnosti u BG, zapalinjos sa revanša...), solidan i ništa viš od toga nastup u EL (14to mjesto), plus izgubili 2/3 derbija, duvala solidna promaja na domaćim utakmicama i da ne nabrajam više..

EL ste dobili a da je na terenu ničim nijeste zaslužili.. I to neće promijeniti to što se danas pravite vickasti i supštate Partizan i njegove navijače.. 

Imate pravo da budete zadovoljni, pa i da se radujete..

Ali imajte barem malo obraza pa ćutite i ne blamirajte se bez potrebe..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

@GretnaJa stvarno ne znam cemu prozivanje Zvezde kao da smo je ona ucestvovala i nesto se pitala oko toga da li ce da se igra ili nece i ko ce da bude predstavnik ABA lige tamo.Zvezda se o ovome pitala isto koliko i Partizan,nimalo..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Pa ti si zakljucio da navijamo vise da Czv ne udje nego da Partizan udje.. 
I ja ti samo kažem da to nije tačno!

A i boli me peta za mišljenja ljudi koji nemaju veze sa mozgom, koji ne mogu uz google maps da nadju Pionir/Arenu.. Samo sam ovdje na forumu odreagovao na par likova koji misle da su mnogo vickasti i smiješni..

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Ako nije tako, zasto se onda stalno spominje koliko je puta Zvezda igrala EL iako to nije izborila na terenu?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

E ovde se zapravo vidi sta boli navijace suprotnog kluba - samo postojanje KK Crvena Zvezda, u kombinaciji sto se isti vratio na mesto gde po prirodi pripada!!! Zvezda ne bi ove godine usla u top 8?? Ono jes, nikako se ne moze nadomestiti 1 poraz u 6 kola, matematicki je nemoguce!!! A da se ugasimo??!! E tu je susta razlika izmedju Zvezde i partizana - Zvezdu je bivsa vlast gasila i bila na korak od uspeha, a onda se pojavio VELIKI Dr Covic, i spasio klub. A partizan su gasili neki drugi, a ne drzava, pa se pojavio Vucic i spasio klub!!! Elem, Zvezda ce vise nego zasluzeno opet igrati EL jer joj je virus uzeo sansu da vec ove godine bude prvak Evrope, i zasluzeno onda dobija sansu da to bude sledece!!!! I da, ne kazem da ovi drugi to nisu zasluzili, ali sve dok je EL privatna firma, nece odlucivati sport nazalost!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Zato što je to istina!!

@gazda gruja Kad su je tačno gasili. Kad se sipala gomila para za Divca i dvije utalmice? Kad je Djindjić uvaljivao lovu.. Da nije i on bio grobar? Kad se pravila evropska Zvezda sa Sagadinom? Mora da je i Kari prvi put vodio za kikiriki? 
Ma vi se ljubimci svakog režima od 45te na ovamo i vi ćete nešto da pričate!

Ako ti je čović veliki to više kaže o tebi nego o njemu!

Ali jaka je i ova kretenska priča “borili se za top8” i za titulu.. Vi ste imali obezbijedjenu EL samo za ovu sezonu i to nećete vašim lažima i izmišljanjima promijeniti!

I kako ono bi, braća ruše klub ali se ćoravi herojski bori 😂

Ajde na trenutak ako je to moguće budite objektivni i kažite kako ste zadovoljni završenom sezonom.. Da podjsetim da ste sezonu 2019/2020 završili sa ulupanih 10mil i osvojenih 0 trofeja!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko 11 pobeda u EL za 28 kola nisu plod slucajnosti, nego recimo rezultat tih utrosenih ti kazes 10 ja kazem bar 2mil E manje. Pod b, niko ne tvrdi da smo imali obezbedjenu EL za sledecu senozu, al ko sto rekoh, ako je postojao i promil sanse da budemo prvaci Evrope, a postojao je, prekidom sezone zasluzujemo novu!! I ko kaze da je sezona zavrsena??!! Ja ne vidim problem odigravanja jednog kola i dve tekme u f4 formatu recimo!!! I trece, vi sa samo malo manjim budzetom od naseg ste za sad uzeli jedan trofej ove godine, doduse ju jedinom takmicenju koje je za sada zavrseno i cestitke na tome!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja Jel ti ne kapiraš da je danas završena sezona 2019-2020. Da nema ni prvaka ni po ni ničega.. Dobili ste mjesto sledeće sezone na foru/mufte ili kako god jer ga nijeste dobili na TERENU!

Kakva god da su osvojili smo 2/2 trofeja koja su završena.. U Aba i EC smo bili prvi dok jedino Kls nije ni igran.

11 pobjeda u EL je solidan rezultat. Ni manje ni više.

A ti si zadovoljan sezonom KK Czv?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Nije pitanje da li je to istina ili ne, nego zasto to stalno spominjete? Na koji nacin je Zvezda uticala da igra EL iako nije izborila na terenu? Da Zvezda ima toliki uticaj, zar ne mislis da bi vec uveliko imali A licencu?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko koliko znam zavrsen je samo Kup Srbije, i to ste osvojili, znaci 1/1 ne znam koji je drugi. Da, bili ste prvi u oba takmicenja, ali nema trofeja bez plej ofa. Da li sam zadovoljan?? U domacoj kosarci apsolutno NE, jer smatram da imamo mnogo bolji tim od vas, o milogorcima da ne pricam kolko bolji, a tek smo treci!! U EL, ko sto rekoh 11 pobeda, da je bilo malo vise znanje i srece skor bi bio 15-13, jer smo maltene sve egal zavrsnice izgubili!! Tako da EL sezonom, da zadovoljan sam delimicno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Izgleda da se mora crtati..

Spominjemo jer se bahatite danas na sva zvona.. Jer danas spuštate i Partizan i njegove navijače..

I spominjemo jer je ISTINA!!

A nije nam “kriva” Zvezda nego govno iz Barselone i njega “pljujemo” a ne vas..

Nije da nijeste pokušali i A licencu da dobijete..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
5 minuta , gazda gruja rekao/la:

@Vuko koliko znam zavrsen je samo Kup Srbije, i to ste osvojili, znaci 1/1 ne znam koji je drugi. Da, bili ste prvi u oba takmicenja, ali nema trofeja bez plej ofa. Da li sam zadovoljan?? U domacoj kosarci apsolutno NE, jer smatram da imamo mnogo bolji tim od vas, o milogorcima da ne pricam kolko bolji, a tek smo treci!! U EL, ko sto rekoh 11 pobeda, da je bilo malo vise znanje i srece skor bi bio 15-13, jer smo maltene sve egal zavrsnice izgubili!! Tako da EL sezonom, da zadovoljan sam delimicno

Osvojili smo i Aba Superkup.. Nije da je neki trofej ali ste ga i vi godinu ranije osvojili i ponosli se kako ste se osvetili Budućnosti..  Koliko imate bolji tim od nas je veće veliko pitanje.. Skuplji DA a bolji nijeste baš pokazali..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  Po tebi, ukoliko neko iz ABA lige nema uslove za EL, to mesto je bolje dati klubu iz Spanije, Francuske ili Nemacke nego Zvezdi?

Zaboravio si kada ste vi spustali Zvezdu dok je bila pred gasenjem? To je bilo OK? 

Pa ako smo vec toliko dobri sa EL i svi nas vole i guraju, kako to da nemamo tu A licencu?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ko je i kako spuštao zvezdu kada su bili pred gašenjem? Sumnjam da je bilo ko to radio, jer bukvalno nisi imao koga da spuštaš, tad je košarka bila totalno nezanimljiva a neki verovatno nisu znali ni pravila, verujem da 90% ljudi ne zna da nabroji barem dva igrača iz ranijih sezona. Sa ciganima možeš ući u raspravu samo oko poslednjih pet sezona i to je to, ovo pre toga niko živ verovanto nije ni pratio. A i kome je uopšte bilo i zanimljivo kad je uvek bila ubedljiva razlika u korist Partizana.
Zvezda nema A licencu ali bukvalno kao da je ima, uvek se nađe način da je uguraju u EL, naravno na tuđi račun, tako da u suštini nije ni bitno ima li ili nema.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Jel ti možeš da ukapiraš da je 7 od 18 timova koji nemaju A licencu dobilo na POKLON ušeće sledeće sezone! 
Ne treba IQ200 da se to ukapira..

Mi i kad smo vas kako kažeš spuštali radili smo to pobjedama na TERENU!! 
 
A za A licencu ste veće pregovarali ali izgleda da je čak i braći mnogo da vam je kupe! Jel misliš da i A licencu zaslužujete? Vjerujem da bi pudlica i rsb stručnjaci i to našli da obrazlažu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko O tome ja i pričam, izađemo na teren, dobijemo ih sa 41 razlike i to je to, nema tu priče, to je spuštanje na terenu, a ne neki podsmesi van terena i nekakve "originalne" forice. Nije isto pobediti nekog na terenu i pokušavati ispasti šmeker van njega a u suštini svaki put ispadneš sve veći indijanac.

Oni nemaju A licencu ali šta je bitno, ne moraju nikad ni da je dobiju kad im garantuju WC svake sezone, za svaki slučaj, ako ne osvoje ABA ligu. Šta im je bitno kako će je igrati kad će je igrati? Ali čućemo verovatno uskoro i razloge zbog kojih bi trebali da dobiju A licencu. Verovatno je to dug dug period učešća u EL od čak pet - šest godina ili čuveni TOP 14 svake godine. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a vala i u el je pišanje vaša igra kaže 15 pobeda pa pola tekmi vas prosralo da dobijete to na egal se samo vratilo da se busate kako ste nili blizu. Zvezda je imala i uvek će imati neku pomoć države ili čega to su smešne priče kako niko ne pomaže da je tako nikad ne bi postojala više a kolko se sećam ona je i ugašena pa se naknadno kupovao grb ime i ostalo. I da nikad ali NIKAD košarka neće biti ciganski sport ni za 10 ni za 100 godina pa makar ne video partizan el opet je institucija za jedan maleni klub evrope.

Dovoljno je govorio transparent makabijevih navijača sa prve zvezdine tekme 2011 ja mislim 

Who the fuck are you??? Niko i ništa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

ŠOK IZ GRČKE: PAO napušta Evroligu, šansa za Partizan ili ne?

Evroliga je odlučila da 18 timova iz prošle sezone igra i naredne u ‘elitnom’ takmičenju, ali bi nekih promena moglo da bude.

Ponovo zbrku pravi prvi čovek Panatinaikosa Dimitris Janakopulos koji je za 3. jun najavio video konferenciju preko Instagrama. Na njoj će pričati o budućnosti ‘zelenih’. Po pisanju Eurohopsa, jedna od tema biće selidba Panatinaikosa iz Evrolige u FIBA Ligu šampiona.

Poznato je da je kontroverzni vlasnik PAO-a u sukobu sa čelnicima Evrolige i da iz godine u godinu najavljuje napuštanje takmičenja. Ipak, to se do dana današnjeg nije dogodilo. Sada je FIBA Liga šampiona krenula u akciju uzimanja timova pod okriljem Evrolige, a lokomotiva bi mogao da bude Panatinaikos.

Podsetimo, Virtus iz Bolonje je juče posle sastanka Evrolige aplicirao da bude zamena za klub koji odustane od ‘elite’. Videćemo hoće li isto učiniti i Partizan ili će crno-beli odlučiti da se privole FIBA, što bi bio ogroman rizik i zatvorena vrata Evroligi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...