Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Srbija/Crna Gora/Hrvatska


Preporučeni postovi

  • 2 weeks later...
  • Odgovori/odgovora 117
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Conga u vaterpolu smo u istom kosu, i mi i vi i Becej smo prvaci Evrope, kolko god se to vama svidelo ili ne. Doduse da, ima razlika. Nama gospodar nije POKLONIO bazen sa komplet infrastrukturom kao

@Conga ja ne znam sta si ti po struci, ja sam visi sportski trener, tako da sto se sporta tice mogu samo da drzim casove, a da se edukuju trebaju drugi!! Kolko znam vi cete igrati baraz za opstanak u

Hahahahahha ovo je kao skrivena kamera, cekam coveka da kaze da se zajebava ?

Posted Images

  • 2 weeks later...

@Nemanja ali ovo sto se desiolo Partizanu nije smelo nikada fa se dogodi..Partizan je institucija na ovim prostorima...Titulu ce osvojiti Novi Beograd.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca osvojili su šampionsku titulu nakon pobede nad Novim Beogradom u trećem meču finalne serije plej-ofa Superlige sa 13:9.

Nakon ujednačenog prvog poluvremena, koje je okončano 4:4, Kragujevčani su zaigrali fantastično u trećoj četvrtini, tokom koje su izabranici Uroša Stevanovića dozvolili samo jedan pogodak rivalu, dok su Kragujevčani tri puta zatresli mrežu Novog Beograda.

Pitanje pobednika rešeno je sredinom poslednje četvrtine, kada je Radnički stigao do 10:5. Pokušavali su izabranici Novog Beograda da se vrate, ali nisu imali snage, pa je tim iz Kragujevca po prvi put u istoriji stigao do titule prvaka države.

20210602_220149.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki to jeo bo o cemu smo pričali tokom celog prvenstva ,ova ekipa ima ozbiljan kvalitet i svaki mec su igrali odlicno ,apsolutno zasluzeno slavlje 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...