Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Pro Evolution Soccer PES


Preporučeni postovi

Uvek ce biti kao i izmedju Zvezde u Partizana, ko je bolji ? Tako je i ovde, PES ili FIFA. Pre nesto vise od 2 godine, meridian je organizovao turnirnu u Pes-u. Pobednik je odneo 1000e, sto je za nase uslove i nas poznavanje video igara kao rastuce industeije, nesto sto ne sme da se prekine i ne sme da se zanemari. Nadam se, da posle 2 godine, moze opet da se organizuje ovakav turnir ( podrska za sve Esportove, ali kao veliki ljubitelj Pesa, ostaje nada da ce turnira biti). Mislim da je buducnost u Esportovima, kako u kladjenju, tako i u gledanju( sto svetske brojke svakako i pokazuju).

Meridian-grupa.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Samo PES ? Nazalost nisam bio u mogucnosti da odem na ovaj turnir, cuo sam da je bilo jako dobro, a i nagrade su odlicne. Jedan moj drugar je bio pa znam iz price, nadam se da ce se ponovo nesto slicno organizovati. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zaista dosta dobrih meceva koji se mogu gledati jesu na Twichu, skoro uvek imaju live mecevi, pa ko ga zanima moze da isprati malo kako igraju neki od najboljih igraca na svetu, dok ne pocnu pravi turniri 

 https://m.twitch.tv/directory/game/eFootball PES 2020

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Cuveni PES6 i Inter ? msm da nema osobe koja nije igrala ovu igricu sa tim timom ? Adriano shot power99 i O.Martins speed 99 ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Uginho Ja znam da je kod nas u igri, Andriano bio zabranjen, odnosno uzimanje Intera ?, jer je to sa pola terena vec bio gol. Nesto sto me i dalje veze, ako se secas, jeste Dida, on sta je radio na golu, to niko nije. 

Screenshot_20200420-162435_Gallery.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada hahaha secam se,naravno ? Najbolji pes ikada za mene ? vidim masa ljudi ga igra i dalje ,samo skida patch-eve za transfere za ove naredne sezone ,al' cujem da je ljubitelji pesa peglaju ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
7 sati , Uginho rekao/la:

Cuveni PES6 i Inter ? msm da nema osobe koja nije igrala ovu igricu sa tim timom ? Adriano shot power99 i O.Martins speed 99 ?

U slazem se za Pes 6,jos uvek nije bolji izasao, nekako kako su godine prolazile sve je se PES vise priblizavao Fifi a Fifa me nervira isuvise je spora za mene, a u PES6 sam bio nepobediv??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 e to sam i ja nacuo ,ne igram vise kao ranije ,rece mi drugar da su sad bas slicne igre , pes je dobio na brzini , pokret igraca ,generalno gameplay,ne znam kakav je sad sto se tice sponzora i to ,za lige ,grbove ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@UginhoMa mislim da su poprilično slabi, mnogi su im otkazali licence pa oni nemaju sve grobove, lige i sve to, fifa je po tom pitanju ozbiljnija prica uvek bila, samo meni je se PES uvek vise svidjao, nekako je bio lepsi za igranje. U svetu se mnogo vise igra i ceni fifa nego pes. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pes 2019 je svakako najbolji pes koji je do sada izasao. 2020 jeste noviji i sve, ima azurirane igrace nove, ali kao sto ste vec rekli, 2020 se polako priblizava fifi. Opet 2020 je mnogo teza za igru nego bilo koji drugi pes, pocev od paseva koji se moraju uputiti hirurski precizno. Meni iskreno nikada nije bilo vazno da li je grb kluba tu ili ne, vazno je da su igraci na mestu, uvek se nadje i neki nemacki klub, tako da ko hoce moze da uzme i njega. Igra se fifa vise, to stoji, ali kao sto je @Kneza90 rekao mnogo je spora, meni je nekada i Pes spor, pa stavim game speed na 2 i rokam.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni je na PES6 najjača fora sto je bio neki Petch pa imas da uzmes zvezdu iz 91' godine, a u spicu, Pancev, Savicevic i Binić, kakav trio, ne moze da se izgubi utakmica i da hoces??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo Sinalcove Balkan lige, nju sam totalno zaboravio, malo da se ubije dosada dok ne pocnu neki turniri.

1. Mesto: 2000Eura

2. Mesto: 1000Eura

3. i 4. Mesto: 500Eura

I od 5 do 8 mesta: 250Eura

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaDa se igra PES6 pa i da dobro razmislim ovako nisam ja za ovaj rang takmicenja,ali sto kazes super je ovo i pratiti a ima i da se kladi sada,lakse je se kladiti kada znam ko upravlja sa Dzojstikom nego kada ne znam?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

E-selekcija Fudbalskog saveza Srbije napravila je veliki uspeh i plasirala se u 1/4 finale Evropskog prvenstva u igrici "PES 2020".
Naš tim, koji čine kapiten Marko Roksić, Stefan Slavković, Filip Panić i Ranđel Mikić, savladao je ubedljivo Tursku 6-1 u prvom meču grupe B.

Zatim je usledio tesan poraz od Italije (5-6), što je ujedno bio i prvi neuspeh naše reprezentacije od njenog formiranja početkom godine. U majstorici protiv Turske i meču odluke za plasman u četvrtfinale EP e-tim Srbije bio je ponovo uspešniji i zasluženo slavio prolaz dalje.

Sada naš tim čeka da se završe preostale utakmice grupne faze i da UEFA izvuče parove četvrtfinalnikh susreta. Satnica će biti naknadno određena

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Bilo je prate negde, imam ja na kompu, samo sa brazilskim komentatorom i idu pesme iz PESa 12 😂 pogledaću večeras ili sutra pa ako nađem šaljem ti. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...