Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Filmovi/Serije/Muzika


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 89
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

"Gospodin" Bočeli je neko ko je čestitao "gospodinu" Klintonu na bombardovanju SRJ 1999. godine. A onda se dovukao 2005. i 2013. godine, da peva na plejbek onima koji su tresnuli i po 50€ za kartu..

Film koji ako niste gledali preporucujem da odgledate odmah, ali bukvalno odmah. Ako mislite da mozete da naslutite desavanja ili preokret u filmu sa ovim filmom ne bi ste bili ni blizu, garantujem. K

Posted Images

15 sati , Vlada rekao/la:

@BeconiWR Baš zbog sablona i zbog toga, ovo moras da pogledas, Star wars nikada necu pogledati, jer imali li filma koji je vise preporucen nego star wars?

Sinoc odgledao novi Star Wars i da ti pravo kazem odavno nisam tako bacio 2 sata i 20 minuta zivota,kao da sam gledao spansku sapunicu...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milos91 apsolutno. Taj poslednji je naaaajlosiji iz fransize. Od tih valja gledati samo prvih 6 delova, rogue 1 i Solo sw story. Ja gledao u bioskopu. Bukvalno na pola filma izasao iz sale trazio da mi vrate pare. Na kraju su mi dali kokice i veliku fantu da se dete smiri, pri tom mislim na sebe ?? true story

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR ne dirajte mi Star Wars! ? za mene najjači filmski serijal, još od kad sam klinac bio, pa sve do danas.. Ali samo prvih šest, ove nastavke ne računam, samo bezveze sile, nije to to. Ne kažem da je loše ali mislim da bi moglo i bez toga, eto bolje tako da se izrazim. May the force be with you!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Gradovi Evrope i njihove ulice puste. Jedan covek, u Milanu, sam stoji i uliva nadu celom svetu da nije nista izgubljeno. 24 minuta, muzike, Music for hope. Gospodin Andrea Bocelli... Ostao sam bez teksta.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
20 sati , Toza rekao/la:

@BeconiWR ne dirajte mi Star Wars! ? za mene najjači filmski serijal, još od kad sam klinac bio, pa sve do danas.. Ali samo prvih šest, ove nastavke ne računam, samo bezveze sile, nije to to. Ne kažem da je loše ali mislim da bi moglo i bez toga, eto bolje tako da se izrazim. May the force be with you!

Ne kazem ja za stare delove da su losi naprotiv oni su dobro uradjeni,meni licno najbolja je prva trilogija (snimana 2000-ih),ali ovo novije pa to je blagi uzas!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kad ste već kod trilogija i filmova u nastavcima, ja sam poslednja 2/3 dana odgledao prva 4 dijela Mission impossible.. Prva tri ponovo, dok sam po prvi put gledao Ghost Protocol i mogu reći da je za taj žanr filmova više nego solidan..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Fenomenalan film. Ratna drama o norveskom diverzantu za vreme drugog svetskog rata, radjen po istinitom dogadjaju. Ko voli ovaj zanr neka obavezno pogleda

Edited by Milan
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

 

Seca li se neko ove serije? jao koja nostalgija :((((( kad je dosao Devenport ? haha koliko sam samo voleo ovu seriju ,ne mogu nigde da nadjem da skinem ceo serijal da pogledam ponovo ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minuta , Uginho rekao/la:

 

Seca li se neko ove serije? jao koja nostalgija :((((( kad je dosao Devenport ? haha koliko sam samo voleo ovu seriju ,ne mogu nigde da nadjem da skinem ceo serijal da pogledam ponovo ?

Dobro pamtim Lindu Block, dan danas je se setim sa vremena na vreme ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...