Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

Braun: Gotovo je, sve sam postigao

Svi sa nestrpljenjem svakog dana čekaju da vide da li će se Antonio Braun vratiti ili više nećemo gledati jednog od najboljih hvatača 21. veka. Nekadašnja zvezda Pitsburga dao je putem Tvitera odgovor na to pitanje.

Vreme je da odstupim. Napravio sam sve u igri. Došao sam, video sam, osvojio sam. Misija kompletirana, zovite Boga. Sa ove tačke rizik je veći nego nagrada. Hvala svima koji su bili deo putovanja i iskreno, hvala vam za sve. Život ide dalje - napisao je Braun na Tviteru.

Da li ovo znači definitivno oproštaj? Iako nesumnjivo o tome govori, ipak te reči treba uzeti sa rezervom kada je TačBraun u pitanju. Jer i kada je krenula afera oko zlostavljanja devojke tokom prošle sezone, zbog čega je dobio otkaz u Nju Inglandu, takođe je govorio da je završio sa fudbalom. U međuvremenu je puštao klipove gde trenira sa Raselom Vilsonom, podgrevao priču da bi mogao u Sijetl, ali očigledno da je ovolika pauza ipak uticala na to da donese ovakvu odluku.

Braun je najveći deo karijere proveo u Pitsburg Stilersima, gde se etablirao kao jedan od, ako ne i najbolji hvatač svoje generacije, pa možda i čitavog 21. veka. Potom je pred početak prošle sezone prešao u Rejderse, ali je otpušten i pre same sezone zbog sukoba sa generalnim menadžerom Mejokom. Otišao je u Nju Ingland, odigrao dve utakmice, ali je usledila pomenuta afera i od tada nije bio na terenu.

 

Antonio-Braun.jpeg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

NFL I NFLPA su se nasli na nekoj vrsti kompromisa i doneli sledecu odluku. 

Predsezona nece imati nijednu utakmicu. Prvo je bilo predlozeno da se odrze 2,medjutim zbog situacije sa Kovidom odluceno je da ne bude utakmica. Sezona ce dalje biti nastavljena ako i samo ako se broj obolelih od kovida smanji ispod 5 procenata. 

Pojedini timovi su zabranili dolazak navijacima na trening kampove, dok su neki timovi rekli da ce ograniciti broj navijaca ili ce biti odrzane utakmice pred praznim tribinama. 

Sto se tice stava igraca, igraci su za odrzavanje sezone po planu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 odmah da opovrgnem i taj clanak. Braun jeste na tviteru objavio nesto sto deluje na povlacenje, ali, je sirenje dezinformacija, od strane nasih medija. 

Sta se desava, Braun je slobodan agent, i zahtevao je od NFL i pravosudja da mu se skine "ljaga" sa njegovog imena. Braun hoce da igra jos. Iz razloga sto hoce SB da osvoji i onda ce se penzionisati

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pro Bowl utamica otkazana kao ekonomski plan NFL. 

Pobednicki igraci bi dobili po 74k dolara, a gubitnicka oko 37k dolara. 

Trebala je da se odigra 31.januara u Las Vegasu na novom stadionu Raidersa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Patrik Mahomes postao suvlasnik MLB kluba Kanzas Siti Rojals. 

Izgleda da je osvajac SB i vlasnik najveceg ugovora tacno znao sta da uradi sa delom novca. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

22 igraca Sijetl Sihoksa pozitivno na covid 19. Ovo je najveci broj igraca jednog tima, ali sezona i dalje nije dovedena u pitanje

Antonio Braun kaznjen sa 8 utakmica neigranja. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Marson Linc potpisao za Sijetl Sihokse. 

Popularni Beast mode se vraca na mesto zlocina u ekipu sa kojom mu je malo falilo da osvoji SB. Naoad trcanjem Sijetl ove godine ce imati prejak

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja pa vidi obzirom da im ekipa prve postave ima ukupno 44 igraca na rpsteru onako grubo. Mogu, ali ce igrati rezerve.

Pocele su ponovo Hard knocks emisije da idu. Ko ne zna sport, a hoce da se upozna bize sa istim moze pogledati i videti kako izgleda prosecni dan, nedelja u jednoj od najjacih ekipa 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Najnovija informacija je sledeca. 

NFLPA I NFL  su ponudile igracima rok do cetvrtka u 16h da odustanu od igranja sledece sezone. Ne timovima vec igracima. Do sada je odustalo 45,a najvise iz NE Patriotsa cak 8 igraca. 

Po svemu sudeci u cetvrtak cemo zvanicno znati da li cemo gledati NFL ili ostajemo uskraceni za najjacu ligu na svetu i gledati nasu bednu ligu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nesto o cemu se spekulisalo mesec dana unazad se i ostvarilo. 

Antonio Braun i Sijetl Sihoksi postigli su dogovor. Ovaj sjajni WR ce naime provesti godinu dana u Sijetlu, aUgovor ce mu biti tezak 8 miliona za tu godinu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Dzeksonvil Jaguarsi otpustili Leonarda Forneta. On je potpisao jednogodisnji ugovor sa Tampom u vrednosti od oko 3,2 mil usd. 

Mogu sa sigurnoscu reci i stojacu iza ovih reci. Tampa Bej osvaja Super Boul ove godine. Imaju prejak napad, sekundarna linija odbrane im je takodje sjajna, linija sve imaju. Plus je tu Toma Brejdi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Dobar meč kao uvod u Nfl sezonu i pokazatelj da su Čifsi i dalje prejaki i medju glavnim favoritima za osvajanje lige..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...