Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Hrvatska HNL liga 2019/2020


Preporučeni postovi

Dinamo je u trenutku prekida imao prednost koja je skoro sigurno garantovala osvajanje nove titule prvaka..

HT_Prva_Liga.png

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko pinned this tema
  • 2 weeks later...

0Hrvatski fudbalski klub Dinamo Zagreb održao je prvi trening od početka pandemije koronavirusa, u skladu sa merama i propisima nadležnih institucija.Dočekali smo treninge sa nestrpljenjem. Svi delimo emocije. Sve ide kako je planirano i u skladu sa uputstvima kako bismo zadovoljili sve kriterijume, da se zdravstveno osiguramo, da su razmaci adekvatni i ostalo", rekao je trener Igor Jovićević posle treninga.

Jovićević je nedavno preuzeo ekipu Dinama umesto Nenada Bjelice, s kojim je raskinut ugovor.Fudbaleri Dinama treniraju u grupama od po pet igrača, uz trenere i fizioterapeute, saopšteno je iz kluba.

20200428_082320.jpg

20200428_082242.jpg

20200428_082405.jpg

20200428_082344.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

HNS je saopštio da će se polufinalni susreti Kupa odigrati 30. majaHNL će se nastaviti nedelju dana kasnije, 7. juna.Sezone u drugoj, trećoj i omladinskim ligama su otkazane.Sve preostale utakmice odigraće se bez publike.Sezona će biti završena 1. avgusta, kada bude odigrano finale Kupa.

0000031399_913_500_cut_withoutgrow.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

Kiks Lokomotive protiv Istre

Izgleda da je ekspresna zagrebacka lokomotiva ovaj put ostala bez super benzina.

Ekipe Istre 1961 i Lokomotive podelile su bodove u 31. kolu hrvatskog prvenstva. Meč na stadionu u Puli završen je rezultatom 1:1.

lopta fudbal

Lokomotiva je povela u devetom minutu golom Lirima Kastratija. Ipak, samo pet minuta kasnije Istra je izjednačila zahvaljujući Gedeonu Guzini.

U 69. minutu Lokomotiva je ostala sa igračm manje, pošto je direktan crveni karton dobio kapiten Fran Karačić. Istra to nije iskoristila, pa je meč završen bez pobednika.

Lokomotiva je napravila kiks, pa može posle ovog kola da izgubi drugu poziciju, koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Istra se bori za opstanak, pa joj je ovaj bod dobro došao.

U drugom meču dana Varaždin je očekivano pobedio Inter sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Horhe Obregon u 33. minutu.

Varaždin je ostvario treću pobedu u nizu, te je četiri boda iznad zone ispadanja. Inter je na začelju tabele.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 5 weeks later...

Kakav finiš u Hrvatskoj ligi 😳

Rijeka je slavila ubjedljivo i čekala dešavanja iz Osijeka, a tamo ni manje ni više pobjeda Lokomotive i plasman u kvalifikacije za LŠ.. 

Kakav poraz za trio Rijeka/Osijek/Hajduk da im Dinamova filijala uzima 2 mjesto i LŠ..

154CF03A-3E9D-49C8-A91A-3B71920534EF.jpeg

839609C8-CC2C-4764-B2F0-4D17D79204E9.jpeg

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Usao Osjek kao favorit, mislili su da je to to, izgubili od Varazdina, utakmicu koju su morali dobiti, i onda ovo sada. Samo zato sto su izasli kao da su vec 2 na tabeli, zato su izgubili. Svaka cast svakako Lokomotivi, na trudu, trud se uvek isplati. Gledace Zagreb dosta Evropskog fudbala ( ako bude gledalaca).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Gledao sam sinoc mec Osijek-Lokomotiva.Domaci su cekali cekali igrali nesto na X i ako je Rijeka povela 2:0 Osijek je nesto ponovo cekao...Lokomotiva igrala odlicno,po bokovima su razbili Osijek.Sasvim zasluzeno Lokomotiva uzima drugo mesto.Siguran sam da bi bilo drugacije da je bilo publike u ,,gradskom vrtu,,.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki I ja sam takođe gledao, ali su mi zapale za oko šanse, odnosno kvote na domaćina pred početak meta koje su se kretale od 1.6 do 1.7, ne znam na koju foru su oni bili favoriti, znaš kad sam bio ubeđen da Osijek neće pobediti, veće šanse sam davao Lokomotivi od početka.

Eto sad i Dinamo i njegova filijala igraju LŠ 😅

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...