Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

ABA liga 2019/2020


Preporučeni postovi

2 sati , Đunisimus rekao/la:

pa dobro stoji to ali brate kako mozes gledati nesto i diciti se time kjad znas da nije zasluzeno ja ne bih mogao 

Ma daj, nijedan navijač bilo kog kluba ne bi priznao da je bilo koja titula ili prolazak  u Evroligu ne zasluzen. Ima li koje ucesce Partizana da je ne zasluzeno? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 932
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@sin_mitar Vidim krenuo si jako.. Nije tacno da Partizan trazi titulu, pogotovo neodigranu!!! Ostoja je sns kadar i kao takav los ali je za gmizavca majka Tereza.. Drugo, Partizan nikad nije igra

@Vuko nemoj mi reći da si se upecao na provokaciju za Zagreb ? Pošto je Partizan obezbedio prvo mesto, mislim da im je totalno nebitno sa kim će igrati u polufinalu a sa kim u finalu jer mislim da nij

@Milan Cimnite ih za neko prijateljstvo 😉😂

Posted Images

@Kneza90 Evo ti nam kazi.. Kad je KK Partizan igrao neko takmicenje da to na rerenu nije zasluzio? Czv vec dva puta (preko Igokee i Cibone)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 kakvo je sad to pitanje, hocemo li onda od 2015 ili mozda 1945?

Daj uozbilji se malo barem.. 

Igrali ste dva puta Evroligu koju na TERENU nijeste zasluzili i to je cinjenica.. 

Jel mozda lazem?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dobro, vi ste sve na terenu zasluzili sada kako ili sta vec nije ni bitno. Ja ne znam gde sam osporio da nismo ta dva puta zasluzili, cak sam i to dosad napisao 5 puta, ja ne mislim da je u Zvezdi sve zeleno a kod partizana trulo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Definitivno je da ce se igrati Aba liga, automatski se svi ugovori za sezonu 2019/2020 produzuju do kraja Jula, cak mozda i do 15 Avgusta, zavisi od kalendara, takodje ce svi klubovi morati da placaju te iste igrace kojima isticu ugovori 20 Juna, a sve zavisi od celnika Aba i dogovora da li ce biti i publike,igrace se po ranije utvrdjenom formatu takmičenja. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 minuta , Kneza90 rekao/la:

Dobro, vi ste sve na terenu zasluzili sada kako ili sta vec nije ni bitno. Ja ne znam gde sam osporio da nismo ta dva puta zasluzili, cak sam i to dosad napisao 5 puta, ja ne mislim da je u Zvezdi sve zeleno a kod partizana trulo. 

Tako, lijepo napises.. I NIKAD Partizan nije igrao Evroligu a da je nije zasluzio na terenu, NIKAD!! A da ne pricam da su nas zeznuli barem jedno 3-4 puta..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
43 minuta , Kneza90 rekao/la:

Ma daj, nijedan navijač bilo kog kluba ne bi priznao da je bilo koja titula ili prolazak  u Evroligu ne zasluzen. Ima li koje ucesce Partizana da je ne zasluzeno? 

Upravo tako ... svako će za svoj klub uspeh pohvaliti i reci da je sve zasluzeno i regularno , a u svemu lošem traziti krivca u drugome kako bi opravdao neuspeh istih !!! Tako da takve stvari ne vredi komentarisati jer se nista ne gleda objektivno ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
Pre 1 sat, Vuko rekao/la:

@Kneza90 Evo ti nam kazi.. Kad je KK Partizan igrao neko takmicenje da to na rerenu nije zasluzio? Czv vec dva puta (preko Igokee i Cibone)

Evroliga je privatno takmičenje. Košarka je tako nisko spala. Evo Olimpijakos igra drugu grčku ligu sa drugim timom, pa igra Evroligu, o čemu dalje da pričamo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da, ali Olimpijakos ima A licencu i mogao je to da napravi..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Pa o tome pričam kakva A licneca ili su prvak ili drugi u zemlji ili ne igraš, a te licence su odraz privatne firme koja drži Evroligu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni NBA je dobila ono sto je htelau Evropi kroz EL i EK - znajuci da Evropa nema love da joj parira, Evropa ce postati tako divizija NBA i to veoma losa, gde ce igrati igraci koji ne mogu ni da udju u roster cak ni razvojnih a ne prvih timova NBA. Pritom ce najkvalitetniji mladi igraci iz USA i dalje igrati NCAA, jer znaju da je odatle bolja prodja a pritom su kod kuce non stop

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
32 minuta , Бели вук rekao/la:

Pa o tome pričam kakva A licneca ili su prvak ili drugi u zemlji ili ne igraš, a te licence su odraz privatne firme koja drži Evroligu

Pa ne moze tako, zasto to nije tako kako kazes je zbog Fibe, da glupa Fiba nije prodala to takmičenje ne bi ovog ni bilo, sampion drzave bi isao u evropsku ligu i dovidjenja, ovako sada moramo da igramo kako nam jedan privatnik zeljan isključivo para svira. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

evropska kosarka se pretvara u sprdnju obicnu a el je biznis samo sto se da primetiti dele se vajld card ko da pare i to je providno jos samo taj engleski klub da ubace i da covek place

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni je i ovaj sistem uzasan.. Previse je 34 kola uz jos domaca prvenstva, kupove i sl.. Niti Evropski klubovi imaju novca i uslova da imitiraju Nba.

Ako se ovako nastavi EL ce i postati losa kopija NBA sto ne bi trebalo da je nikome u cilju..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoSlazem se, oni hoce da imitiraju NBA, a nemaju nikakve uslove za to. U NBA ti imas privatne letove, svaki klub ima svoj avion, ovde ekipe vise prespavaju po aerodromima nego sto igraju. Tako izmrcvareni kada izadju na parket igraju uzasno. A oni hoce da prosire i ovu ligu a ne mogu ni sa ovih 16 klubova da funkcionišu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vlada locked i unlocked this tema
  • Vlada locked i unpinned this tema
  • Vlada unlocked this tema
  • Vlada locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...