Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Koronavirus (COVID-19)


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 208
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo prvih znakova da će polako sve da se vrati u normalu ???

Ima nade za penzionere :) Jutros pricaju 2 naprednjaka u maxi-ju,tiho da ih cuje pola maksija,kako vanredno stanje traje do Djurdjevdana,a da ce nakon 10og maja poceti da se organizuju koncerti sirom

U 30 sekundi objasnjena korona u Srbiji   

Posted Images

@Vuko Baš sam čitao koliko se sve pročistilo za samo mesec - dva, koliko ljudi nisu izlazili. Zamisli da je bilo barem pola godine, pa planeta bi se preporodila, ovako ćemo sve upropastiti za najviše nedelju dana i ajd opet u krug.

@BeconiWR Ne znam za taj broj zaraženih, iskreno prestao sam da pratim jer sad ima mali milion nagađanja šta i kako. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza znas da si u pravu, samo sto su ljudi zeljni izlazaka i unistice se priroda jos brze. Juce igram soni ovaj call of duty warzone. Zapadnem sa nekim likom iz Velsa. Mi pricamo kezual sve, i pitam ga kakvo je stanje, i dalje su u karantinu, policijski cas, sve to. Pita me kakvo je stanje kod nas, ja reko evo mi sve otvorili.

Lik ne veruje. 

Poenta je sve zemlje su i dalje u vanrednom stanju, karantinu, samo mi nebeski narod, kao prokleti. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Pa ja sam prvi željan svega ali sve polako i umereno, sinoć odem malo, prošetam i kod mene u mestu, pa do grada isto, ne treba odmah skrnaviti i biti stoka. I mene čudi što smo iznenada sve ukinuli i sve vratili u normalu, sem eventualno broja ljudi koji mogu da borave. Kao virus virus, i onda sve pustiš. Sad da li je on stvarno tako oslabio pa se može sve pustiti u rad, ne znam, ne ulazim u te neke teorije zavere. Jesmo mi nebeski narod dok nas ne sastavi, pa će onda biti.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza koliko mi fali ta serija.... Jedna od boljih definitivno, ali je sa Kucerom izgubila svu draz. CarliSin joj je davao ono nesto. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ekipa jeste aplicirali za 100 evra i sta cete raditi sa njima? 😊Da li uloziti u neki pocetni biznis ili potrositi na tikete, pitam za druga. Salu na stranu. Prijavilo se preko 100000 ljudi vec

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR @Toza @Vlada

Ljudi kod nas se gura priča u fazonu “vučićeve 100eura”

Užas koliko je narod naivan i lud..

Kao da im on daje iz svog džepa a ne je to pomoć DRŽAVE, tj. to su NAŠE pare.. Nikakvog vučića ili sl.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Kod nas je sve vučićevo izgleda. Onda razne teorije zavere o tih 100e, kako će sad računi biti veći, kako će nam odbijati sa plata, nema šta ne pričaju, ono je da umreš od smeha. Da se razumemo ja nisam ni malo njegov pristalica, ali gledam ove druge, psuju ga što će dati 100e a prvi će uzeti. Pa ko je tu lud? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Sve se slažem..

@Toza Dok narod gleda političare kao vlasnike države nikad nam neće ni bit bolje.. Nema tu previše filozofije, ko hoće da uzme neka uzme a ko neće njegovo pravo.. Ni jedni ni drugi tu ne griješe..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Vuko @Vlada  ti sto nece da uzmu nemaju pravo da se bune. Jos ce ispasti kako smo se prodali za 100 evra. Neka pricaju ljudi. Ali onda neka cute kada ih pitaju zasto te pare ako bec nisu uzeli, nisu dali u humanitarne svrhe.

Licemeri odvratni. Sede u kaficima i restoranima, a nece pare koje im legitimno i pripadaju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @BeconiWR Ti što najviše pričaju kako neće uzeti bi se prvi prodali i za manje od 100e. Mi smo narod koji svakog politočara gleda kao vlasnika države i mislim da se to neće baš dugo promeniti. Bukvalno samo lud čovek neće uzeti, poklanjaju ti se pare, zašto to odbiti? Niko se ni za šta nije prodao, nisi uslovljen nikako za tih 100e, uzmeš i to je to, ne može on da natera celu Srbiju ga glasa za njega pa kao na osnovu toga da se dele pare. To ti je isto ono kao kad sede u kafićima ponedeljkom u podne i pričaju kako nema posla. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza e bas to. Influenseri i influenserke. Sedim jer mi je lakse, nego da se malo pomucim za neki dinar.

Zato im nije tesko traziti od roditelja za skupe stvari. Negde sam i rekao da me sramota zbog takvih sto sam Srbin, pogotovo Novosadjanin, posle onog haosa na keju. Sramota. Ja se izvinjavam ako sam malo odlutao, ali sam i dalje iznerviram zbog one slike... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR E a kad čujem to influenser ne bude mi dobro. Pa pre ću uzeti tih 100e nego da tražim od nekog drugog za stvari koje isključivo meni trebaju. I onda kad kažem tako te stvari svi me napadnu u fazonu da sam vučićev pristalica, a ja ga očima ne mogu videti, samo ne treba u svemu tražiti teorije zavere i pametovati oko svega.

A što se tiče scene na Keju, baš sam juče gledao snimak što je Miloš Milaković stavio na svoj kanal, ono je mnogo gore nego na slikama. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ko god je gadljiv na pare nek ne glumi ludilo nego lepo nek uzme tih 100evra i nek ih donira u dobrotvorne svrhe ili nek da nekome koga poznaje, a dobro ce mu doci neki dinar. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...