Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@Conga ne verujem da cemo mi dobiti pozivnicu. Ipak je nismo zasluzili jelte. Kako kazu pojedinci ovde.

Ali ako je dobijemo, bice ozbiljna prica. Gurnuce pozivnicu neko levom klubu tipa Londonskim lavobima ili kako god. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 869
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jel ti mnogo trebalo da smislis foru? 

@Uginho Rodrig Bubua ima i sampionski prsten sa Dallas Meveriksima 2011godine,te i sledece sezone je blistao u najjacoj ligi na svetu,ozbiljne brojke je imao,mislim da ga je povreda sprecila da b

Ja evo veće gluposti nisam pročitao od toga da je zvezdi oduzeta šansa da uzme evropu ne znam da li da se smejem ili da plačem na tu temu. Onda sa budžetom zvezde treće mesto aba lige je smejurija a v

Posted Images

Pa jel imate vi pare ili nemate? Vidim da se nadate toj WC koja se plaća i to dobro(7 miliona zenit za 2 godine)... tamo ne moze da se plati sa sarmama koje pravi Bogdanoviceva keva... 

Ali sad ozbiljno...nema šanse da Pao istupi iz Evrolige iz više razloga... prvi jer nece biti konkurentni sa Oly u domaćoj ligi ukoliko odu u Ligu Sampiona. Onog trenutka kad Oly udje u A1, oni će izgubiti šampionsku trku. Drugo nemaju da plate 10 miliona penala za izlazak iz Evrolige. Treće je naravno navijačka grupa koja ima veliki uticaj na samu ekipu Panatinaikosa... 

Ovaj predsednik Pao je običan šarlatan. Jedini je npr glasao da se EL nastavi, a par dana pre toga je rasformirao tim zbog završetka A1. Da su svi glasali za nastavak, on bi glasao protiv... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna  zasto se ne bi nastavila EL i to bez stranaca... Cak se i NBA nastavlja. Zasto je Djordi pozurio? Zato sto ga je zasvrbeo dzep. Naravno da je trebala da se nastavi, ali odmah, plej of, i cao. Ovako je Efes ostecen najvise. Jer ko zna kada i da li ce oni ponoviti ovakvu sezonu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Oglasio se kontroverzni biznismen Janakopulos! Žestoko je opleo po Euroleague, sve je izglednije da istupi iz Euroleague! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bum, bomba u Milanu, Kajl Hajns je novi igrač Olimpije iz Milana, i to dolazi kao slobodan igrač , ocekuje se uskoro i potpis Malkoma Dilejnija! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Bas to, dovode ekstra igrace, igraju dobro, ali im uvek fali ono nesto, da prebace granicu i udju barem do f4

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Džabe im i Lebron kad nemaju hemiju u ekipi, one godine su imali Džejmsa koji uzme ko zna koliko šuteva po meču i džabe im onda, on nagruva statistiku a za ekipu ga baš briga otprilike. Uvek dovedu dobra imena ali nikako to da ukomponuju. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90iskreno njima i ne želim baš nešto mnogo uspeha nisu mi u opšte nešto posebno imaju dobrog trenera dobre igrače možda će biti još boljih igrača ali da će napraviti neki uspeh mislim da neće

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@StepMa slazem se,meni su bili zanimljivi da gledam zbog Nedovica i Micica,ali Nedovic bio stalno povredjen.Ja sam za sledecu sezonu samo ubedjen da ako ne ostane Zoc na klupi Fenera,oni nista nece uraditi sledece sezone.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90imaju oni jake sponzore 

Tako da mislim da ne mora da znači da će obavezno podbaciti verovatno će imati nešto slabiju ekipu jer većina ovih igrača je bila tu zbog Željka ali i dalje će imati novac i ako pogode sa trenerom i uđu u neku dobru priču mislim da mogu da nastave da budu konstantno u borbi za f4

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma imace fener novca svakako...zoc je uradio ono sto se  trazilo od njega i na sta su cekali, a to je trofej el. Da li ce se u prvoj sezoni bez njega snaci, pitanje je, ali ce svakako imati dobre igrace.. uz dobrog trenera, sklapanje nekih kockica moze fener daleko...kao i svaki turski klub koji ima jake sponzore i para

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
3 sati , NemanjaNis rekao/la:

Ma imace fener novca svakako...zoc je uradio ono sto se  trazilo od njega i na sta su cekali, a to je trofej el. Da li ce se u prvoj sezoni bez njega snaci, pitanje je, ali ce svakako imati dobre igrace.. uz dobrog trenera, sklapanje nekih kockica moze fener daleko...kao i svaki turski klub koji ima jake sponzore i para

Ma videćemo ako kažu sledće sezone manje Amera zobg korone, Trampa i ostalog .......

Da vidimo ko će se na sa Evropskim strancima najbolje snaći

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Srpski košarkaš Nikola Milutinov postao je novi član moskovskog CSKA, potvrdio je ruski klub.
Dvadesetpetogodišnji srpski reprezentativac je sa ruskim velikanom potpisao trogodišnji ugovor, a sve to je potvrdio i sam klub objavom na "Tviter" profilu.

 

20200602_100559.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vladazaslužuo je definitivno postao je jedan od najboljih centara u Evropi i treba da bude u najjačem klubu ne znam kako bi se snašao u NBA ali ovo mu je svakako sjajan odabir kluba a za NBA ima vremena

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada @Step Kad vidim ovaj transfer Milutinova padaju mi na pamet dvije stvari..

Prva, kako nema ambiciju da igra u NBA i osjaeti sve čari što to nosi..

Drugo kad bolje razmislim i ovo je top, živiš u Moskvi koja je bolja od svih Američkih gradova (osim možda NY i LA a sigurno od San Antonia), kapiram da je zabo barem 7/8 miliona za ove tri godine i plus se uvjek boriš za trofej..

A i kad vidiš, čovjek i dalje ima samo 25 godina a djeluje kao da igra 15 već.. Ako se bude još razvio može i sa 28 na vrhuncu moći i da ode u Nba..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko To i mene zanima, sta je njemu u glavi. Mozda i ne zeli da se bakće sa Amerikom, uzivao je u Grckoj, sada ce u Moskvi i bas ga briga, osvajace kao sto ti kazes titule( u Rusiji ce osvojiti 99%) a Evroliga ako ne ove, onda sledece godine. Ali opet sa druge strane, ko ne zeli da ode u NBA, taj nije pri se sebi 😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Euroleague

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...