Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Bole_1981  da daa. Skroz sam zaboravio na to. Ali dobro vidi, mogu da ih vodom nakvase. Pa ajde da kazes bar nece pljuvanja biti u rukavice.

@Kneza90  ajde ovako, ihraci ce vrv imati rukavice. Opet smanjen rizik. Postoje sportovi u Srbiji koji moraju da se zasnivaju na kontaktu. Iako to nije tema, ali samo kazem. Fudbal, kosarka, rukomet, mnogo su bezbedniji recimo od tih kontaktnih sportova, gde jednostavno bez istih to ne bi bilo to. Videcemo uostalom na sta ce sve da lici. Nadam se da ce biti ipak nekih izuzetaka

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Jedini sport koji je imao i pre rukavice i ne mora nista da menja je boks,samo masku na lice da ne disu jedni u druge.Fudbaleri jedino da nose rukavice za zimu,ove ima da im popucaju.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma u našoj ligi su manekeni neće ni biti kontakta tu i onako je sklanjalica pola lige neće biti frka ni 4 kola da se završe tako

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Na adresu svih klubova je poslat dopis iz FSS-a da se izjasne da li naredne sezone zele ligu sa 18 ili 20 klubova..ako bude 20 ima da bude cirkus niko ne ispada sto je normalno a ulaze četiri iz prve lige.

20200509_134350.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

20 timova je jedino pravilno resenje za ovu situaciju, jer je prvoj ligi po pravilu trebalo pripasti, a i nekako ce biti zanimljivije

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
13 minuta , Vlada rekao/la:

20 timova je jedino pravilno resenje za ovu situaciju, jer je prvoj ligi po pravilu trebalo pripasti, a i nekako ce biti zanimljivije

To je mnogo čak previše za srpske uslove,kvalitet lige se time razvodnjava.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Cel bivsa Jugoslavija nije imala toliko klubova u prvoj saveznoj ligi, a jedna Srbija ce imati klubova kao Spanija i Engleska, cak i Nemci imaju 18...na sta ce to da lici, preterivanje je realno sa tolikim brojem klubova, a kvalitet ce biti nikakav. Ako se vec ide na takav format onda maksimum 16. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 realno je da sada bude 18 zato sto su rekli da niko ne ispada a da udju 2 kluba iz prve lige a da udju 4 bilo bi katastrofa...sto ti kazes nemamo mi kapaciteta da se merimo sa ligom kao sto je spanija i engleska po broju klubova.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 @Flaki Niko se ne meri sa tim ligama. Ali sta fali da igra i 20 klubova, barem ce zimska pauza biti skracena, igrace se vise takmicarskih meceva a i manjim klubovima bi dosta znacila gostovanja Zvezde i Partizana

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan mislim da je previse 10 utakmica po kolu i sam vidis da ekipe od 6-7 mesta na dole su nikakve realno,pa sad zamisli na sve to da dodas jos 4 ekipe...ovde se kvalitet fudbala postize da u kolu imas 5 do 6 utakmica i da sve budu zanimljive,ovde ce se izdvojiti 4-5 ekipa koje ce se boriti za vrh i 4-5 za opstanak...i imaces 10 ekipa koje ce mesetariti i igrati 3 za 3 i raditi sta im odgovara.Liga sa 20 klubova bi nas srozala do dna,malo nam samo hvali.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@MilanKvantitet ne određuje automatski i kvalitet. Neko iz kvantiteta dolazi do kvaliteta a neko iz kvaliteta nikad u kvantitet. Ako kvantitetom želimo kvlaitet, neće se svi složiti da je kvalitet kvantitet, ali će većina imati šta da probere i da nadje kvalitet. Ako pokusamo sa kvalitetom i kvantitetom, definitivno ulazimo u problem jer kvantitetom gubimo kvalitet koji bi imali samo kvalitetom, pa kvantitet dovodi do smanjenja kvaliteta, ali i povecanje broja onih koji mogu da biraju.

Konkretno u Super ligi nema šta da se probere da bi se dobio kvalitet, ako se i probere to možee biti maksimum 12 ekipa. A ako proširimo sad na 20 klubova, kako ćemo doći do kvaliteta i kada bi se u tom slučaju smanjila liga i na koji način. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 @Flaki Masite poentu, kvalitet nisam spominjao jer on u ovon trenutku ne postoji. Samo mislim da je bolje da umesto meceva sa slovenackim nizeligasima, Zvezda, Partizan i ostali igraju protiv nasih klubova. Sto zbog ekonomskih, sto zbog sportskih razloga

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Ne znam, meni se iskreno svidja 20, vise utakmica, timovi koji ulaze su timovi koji prvi put igraju u toj ligi, sto ti kazes nece putovati, vec ce igrati po Srbiji. A sto se tice kvaliteta, moze biti samo bolji, ne vidim razloga da bude losiji

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vladane mislim da će se kvalitet ni podići ni smanjiti biće kao i do sada neka ekipa će dovesti par boljih igrača i iskočiće ali većina će biti prosek samo što će biti više utakmica manjih timova koje realno niko neće gledati 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dajte bre ljudi svi živi govore o smanjenju naše lige da bi se dobilo na kvalitetu, svi pominju sistem koji imaju Hrvati, a mi sad podržavamo proširenje i to ne na 18 klubova, nego čak na 20.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Bas tako, kvalitet ostaje isti, tu se vracamo na problem na stadionu, ali ja ovde gledam na ekipe koje ulaze, npr. Kolubara, kada bi usla, ruku dajem da bi protiv Czv i Partizana, Vose i Nisa, bilo bi puno, ali isto tako bi dolazili i protiv ostalih, ali koliko bi to znacilo za ta manja mesta, to bi za njih bio BUM.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza samo manja liga,jace utakmice donosi i bolje rezultate nasih klubova...apsolutno si u pravu..liga od 20 klubova je samoubistvo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada zato sto imas meceve Radnicki-Vojvodina,Partizan-Čukarički,TSC-Zvezda i npr jos dva meca i to je liga od 10 klubova i svako kolo ces imati po tri cetiri dobra meca..a ovde ces imati kolubara zvezda 0 4 vojvodina gtaficar 4 0 i Čukaricki Kabel 3 0 ...tu je razlika

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...