Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Bole_1981 Englezi su bili samo primer, ako ti oni smetaju daj neke druge. U bilo kojoj drugoj drzavi vecina klubova u prva dva ranga imaju bazu navijaca. Jedino kod nas Zvezda i Partizan. Rekao si da ti je glupa prica navijati za Cuku ili Zarkovo, razmisli u kom smeru ce se kretati nas fudbal ako svi budu tako razmisljali

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@MilanNiko meni ne smeta,  samo taj kult mi nikada necrmo imati, jer nemamo tu velicinu, tj klubovi iz naseg grada, jer kad kszes Birmingem, Not forest, Swindon, Lids, Derbi...sve su to klubovi koji su nekada osvajali titule u Engleskoj, a neki bili na ttonu Evrope, a koju istoriju imaju nasi beogradsko naseljski klubovi.....Zar mislis da ce kod nas Cuka, Vozdovac, Xarkovo, Bezanija, Nbg Radnicki ikada biti u vrhu naseg fudbala, nemaju oni tradiciju kao Engleski klubovi kad ih vec pominjes. A kako da imaju navijace. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 1. Ti engleski klubovi koje si nabrojao imaju dugu tradiciju igranja u 2. ili 3. rangu.

2. Neka su oni osvojili sta su osvojili, zato sam i uporedio sa njihovom 6. ligom. Ti klubovi nisu osvajali nista, ali imaju zadovoljavajuci broj gledalaca, pogotovo za nase uslove.

3. Opet pricas o broju titula, a malopre kazes kako to nije bitno.

4. Uporedjujes Banovo brdo i Cukaricki sa zemljom od 50 000 000 stanovnika.

5. Uporedi sa nekim klubom iz druge zemlje koja igra profesionalni fudbal.

Zakljucak: Sa takvim stavom i nacinom razmisljanja oni nasi klubovi definitivno nece nista osvojiti, jer zasto bi neko navijao za njih kad Zvezda i Partizan imaju vecu tradiciju (broj titula).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
4 sati , Bole_1981 rekao/la:

@MilanNiko meni ne smeta,  samo taj kult mi nikada necrmo imati, jer nemamo tu velicinu, tj klubovi iz naseg grada, jer kad kszes Birmingem, Not forest, Swindon, Lids, Derbi...sve su to klubovi koji su nekada osvajali titule u Engleskoj, a neki bili na ttonu Evrope, a koju istoriju imaju nasi beogradsko naseljski klubovi.....Zar mislis da ce kod nas Cuka, Vozdovac, Xarkovo, Bezanija, Nbg Radnicki ikada biti u vrhu naseg fudbala, nemaju oni tradiciju kao Engleski klubovi kad ih vec pominjes. A kako da imaju navijace. 

Kako da imamo kad ti koji se izdaješ za nekog ljubitelja fudbala, pojma nemaš, da su se Forsi raspali pre 5 godina

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

LL SLS, 27. kolo. 

 

PETAK, 29. 05: Rad - CZV, zato što je Kup u sredu.

 

SUBOTA, 30. 05: Partizan - Mladost, zato što je Kup u sredu.

 

Pocelo je opet, a da nije ni prestalo, da li je ovo realno? Opet dvostruki aršini FSS! Dokle više?! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga ne vidim razlog da se nerviras. Skroz ocekivano da njih stave pre nas. Svakako ce biti neka ozbiljna namestaljka do kraja... Stamotno zaista. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR

Samo ne znam na osnovu čega oni imaju prioritet u odnosu na ostale timove? Ko je glavni i odgovorni za ovo? Kome je u interesu da budu dvostruki arsini za raspored takmičenja? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Da li je realno da bilo koji klub ima dan više odmora od drugih koji igraju kup? 

Reci mi na osnovu čega Crvena Zvezda ima dan više odmora od drugih? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Pricas o jednom danu odmora vise, posle 2 meseca pauze? Kapiram da je zbog blizine JNA i Radovog stadiona, kako ne bi doslo do nereda ukoliko bi se utakmica igrala istog dana. A zasto bas Zvezda igra ranije, verovatno je povlascena u tim situacijama kao proslogodisnji sampion. A ako igraci Partizana ne mogu da izdrze 2 utakmice za 5 dana, mozda oni onda i nisu dovoljno dobri za taj klub, zar ne?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Ne pije vodu da je zbog blizine stadiona nikako, jer publike nece biti! Da li prioritet ima prošlogodisnji osvajac titule, ili pak treba da prioritet ima klub koji je osvojio prošlogodisnji kup? Zašto dan više odmora kada svi znamo da je Zvezda već osvojila prvenstvo i kada Radu ovaj meč bukvalno nista ne znaci jer ne može da ispadne? Jel to zbog Indjije, koja je namucila Zvezdu ove sezone, pa se sada nista ne prepusti slučaju? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Kup se uvek igra sredom, a ligaske utakmice se uskladjuju sa tim, zato je poenta ko je osvojio ligu a ne kup. Sto se tice Partizana, verujem da nece bite publike, dok su mesta za Zvezdine navijace uvek puna na gostovanjima. Opet pitam, pricas o jednom danu odmora posle 2 meseca pauze?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Pa bas zato i kazem, sto jedan dan više odmora pogotovo posle duge pauze ima ogroman značaj, i da nisu isti arsini za sve, već državno mezimce ima dan više odmora od drugih! Igra se bez publike, tako da ne vidim u čemu je problem da se igra u istom danu? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga To vazi za stadion. Mislis da se nece niko okupiti ispred stadiona? Mislis da se to nije desavalo? Ocigledno imas bas malo poverenja u Partizanove igrace...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Ne radi se to o poverenju u igrace, već o drugim stvarima. Noge ce biti teske, igrači ce biti umorni, svaki dan odmora mnogo znači, iz iskustva ti govorim, postoji opasnost od povreda, pogotovo što klubovi imaju malo vremena za pripremu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Ne mozes sebe porediti sa profesionalnim fudbalerima koji primaju nekoliko stotina hiljada evra godisnje. Sta je onda Liverpul trebao da uradi kada je morao da zrtvuje, cini mi se Liga kup da bi prvi tim igrao Svetsko klupsko prvenstvo? Ovo je cini mi se vec odavno oproban recept, odmah naci alibi u slucaju neuspeha.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Za tvoju informaciju, trenirao sam ozbiljno fudbal sve dok nisam povredio koleno, uporedjujes "Babe i Žabe"! Daleko smo mi od nivoa Premier Lige i Svetskog klupskog takmičenja! Zivimo u zemlji Srbiji, pogotovo što je prvenstvo već odluceno, kako bas Zvezda na 29-godišnjicu od Barija igra protiv Rada? Ne verujem da je slučajnost, zar ne!? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga auh... Ne mogu se sloziti. Isto trenirao fudbal u Indexu, 2 treninga dnevno, ujutru kondicija popodne lopta, pa jos posle na fudbal. I tako svaki drugi dan. Pa svaki drugi vikend trening utakmica. Teske noge budu prvih par dana. 

Prestao iz drugih razloga, jedan od tih je i namerno rusenje generacije 88,89,90,91...

Profesionalci su to i verujem da je svako ko je hteo, makar jednom imao neki program da ostane u formi. Nisu ipak svi debeli Sanco. 

@Milan skupice se i Grobari i cigani ispred stadiona... Bice navijanja sigurno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Koliko imas prvoligaskih utakmica, koliko utakmica kupa si odigrao? Ne uporedjujem takmicenja, nego raspored i poenta je bila da se nije izaslo u susret klubu velicine Liverpula, a ti pricas o jednom danu odmora. Fudbaleri su zamenljivi, jedna malo teza povreda i ti si zaboravljen. To ti je danasnji fudbal, dok mozes da doprinosis tu si dok ne nadju boljeg, cim vise ne mozes da doprineses zamenjen si. To ili prihvatis ili ne. Mala ispravka, nije 29-godisnjica, nego godisnjica, sad se racunaju samo jubileji

@BeconiWR Bice sigurno. Secam se pre nekoliko godina gostovanja Radu. Zbog ogranicenja, na stadion je usla samo prva ekipa. Posto je nas gomila ostala ispred, postavljen je video bim na zapadu Marakane, gde smo otisli da navijamo sa sve bubnjevima, zastavama i barjacima iako se utakmica igrala par kilometara dalje. Da nije bilo toga, navijali bi ispred Radovog stadiona.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Auuu,kakvo je ovo plakanje zato sto igra Zvezda dan ranije,neverovatno.Bolje sto Partizan igra u subotu da ne ispadne iz ritma utakmica,Zvezdi lako moze da se desi da zbog ovog jednog dana ispadne iz kupa jer ce se dzaba odmarati kada realno nisu umorni.Svejedno,ovakva reakcija,kao namesteno,sta je namesteno,dal necete ispasti od Mladosti zato sto igrate u subotu pa u sredu,od njih ako ispadnete ne treba ni da uzmete kup.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...