Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

Prosto i jednostavno Zvezda igra ranije jer je godisnjica Barija, ne zato sto je namestaljka. Uvek vidimo neko namestanje bilo da je Zvezda ili Partizan. Sad su vanredne okolnosti, misli se na svaki aspekt bezbednosti, a najvise zdravstveni. Bilo bi previse okupljenih ako bi se igrale obe utakmice istog dana. Verovatno ce se Delije okupiti ispred stadiona u znak proslave Barija i samim tim gleda se da se izbegne svaki oblik eventualnog sukoba i prevelike koncentracije ljudi, zato su odvojili dane. Kakva namestaljka, kakvo plakanje nad sudbinom. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Guest Бели вук
1 sat , gazda gruja rekao/la:

Ma da bre, namesta se, treba nam 1 bod od 12 mogucih....ne znam, teskom mukom cemo ga uzeti eventualno u 30.kolu!!!

Očekujem da raznim terorijama zavere Pantić popuni pola svoje emisije

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne vidim poentu onda sto se igra bez navijača, zamislite koliko ce tek buke nastati ako se okupe navijači bilo kog kluba u vecem broju na jednom mestu! Verovatno ce nastati opsti metez u javnosti, onda po meni su trebali da puste i publiku na stadionima, cemu onda katanac na stadionima i zabrana okupljanja? Zamislite tek onda ako se u finalu kupa Srbije sastanu veciti rivali? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Pa jednostavno je tako, onda pusti publiku na stadione, ne vidim poentu da se zabranjuje veca koncentracija ljudi na jednom mestu! Bas me iskreno zanima kako ce sve proci, cak sta vise, lako se može desiti da se samo jedno kolo i odigra, nista me ne bi zacudilo! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Ljudi na stadion udju bez karte, sa hladnim ili vatrenim oruzjem...kako onda nekom zabraniti ulaz ako ne izmeri temperaturu? Ali nije uopste poenta u tome, nego sto vise nema zabrane okupljanja na otvorenom. Ono sto je @Conga hteo reci je da su stadioni otvoreni, tako da nema razlike izmedju okupljanja unutar ili van stadiona.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan A da zaboravih nismo mi disciplinovani Nemci ko ce nama nesto da zabrani. Nema zabrane okupljanja, ali mora postojati distanca. Nije poenta u okupljanju nego u kontaktu, a tesko da nece moci biti kontakata medju publikom, bez obzira jel zatvoren ili otvoren prostor. Izdrzacemo nekako da ne idemo na stadione par kola. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Upravo to, zato kazem da ne vidim razliku izmedju okupljanja na Trgu, ispred skupstine, ispred stadiona ili unutar istog. Cak i da ne bude navijaca ispred stadiona, bice po kaficima i pabovima, sto je zapravo jos gore

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@MilanNe mozes ljude u prevozu, kladionicama i kaficima dovesti u reda, a ne pijane navijace. Nece niko da nosi maske, ne znam sta je to ljudima problem. Ljudi kao da vide tu masku vlast koja im stavlja neku brnjicu, ane sigurnost. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 Zapravo ta maska i nema neku poentu ako se ne nosi lepo. Cak i da se nosi, nema poentu ako postoji kontakt sa drugim ljudima. Time dolazimo do toga da maska gubi smisao ako je u pitanju grupa ljudi, kao recimo navijaci.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 19.5.2020. at 1:03, Бели вук rekao/la:

Očekujem da raznim terorijama zavere Pantić popuni pola svoje emisije

haahhahaha,nemoj tako ,prica on i kako KK Partizan nista nije bolji od FK i KK Crvena Zvezda,pre ga nisam pratio sada volim da ga poslusam kako proziva Ostoju😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

To sa maskama je glupost teška ,maske treba da nose oni koji su zaraženi a ne oni koji nisu !!! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

FLEŠ SA BANJICE: Rad ostao bez sportskog direktora!

fk-rad-stadioni-beograd-vozdovac4.jpg

Fudbalski klub Rad će mirno dočekati nastavak prvenstva, pošto je odlukom većine klubova, SLS i Zajednice Superlige Srbije doneta odluka da nema ispadanja iz lige.

Bili su ‘građevinari’ na ivici ponora, ali zbog pandemije korona virusa i nemogućnosti da se prvenstvo regularno završi ostaće članovi ‘elite’ i dogodine. Ipak, sa malim promenama u vrhu.

Kako se saznaje, sportski direktor Rada Ardijan Đokaj napustio je klub. Reč je o sporazumnom raskidu saradnje dve strane.

Sad ostaje da se vidi ko će zameniti bivšeg fudbalera Obilića i Crvene zvezde na mestu sportskog direktora.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

Au šta je Srpski fudbal, skoro sam čitao kako Đokaj ima dugoročne planove vezano za FK Rad

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Malo mi je krivo što je naš fudbal došao na ove grane... Nemam ja kritike ni prema Kokezi ni prema FSS. Oni su krivi najmanje. Krivi smo mi svi koji smo dozvolili da takvi dođu, što se fudbal igra zbog kladionice i što se svi dodvoravaju Zvezdi i Partizanu. Što je sve namešteno, izbacuju jedan klub i kažnjavaju jedan klub koji je kao 'namestio' utakmicu, a svi su drugi igrali 'pošteno'. Sramno je sve. Osećam se poraženo, ne kao trener Smedereva, jer ja još nisam nijednu utakmicu izgubio u ovom klubu otkad sam trener. Moj poraz je u tome ko nas vodi. Ne moj klub već ceo fudbalski sistem, to me boli. Osećam se poraženo kao bivši sportista, koji je igrao preko 40 utakmica za reprezentaciju svoje zemlje. Osecam se poraženo kao bivši igrač Zvezde sa preko 150 nastupa. Osećam se poraženo jer moj OFK Beograd u kome sam stekao reputaciju, zbog lopovluka igra u trećoj ligi, a treći je klub po tradiciji u državi i po stvaranju mladih igrača možda i prvi. Osećam se poraženo što neću da imenujem neke ljude sa tako odvaratnim nadimcima koji kroje naš fudbal. Pitamo se posle zašto se nigde ne kvalifikujemo pa teško i da hoćemo više. Osećam se poraženo što lične interese pojedini predsednici lome preko klubova, njih nije briga za porodice fudbalera, da li su plate legle i od čega će da žive ta naša deca. Zvezda plati osam fudbalera iz inostranstva i da im godišnju platu svakom preko 500.000 evra u proseku, a posle dovedu svoja dva igrača iz Grafičara (Gavrić i Nikolić) iz Prve lige i najbolji igrači u ekipi budu naša deca. Pa čekaj, ko je lud ovde? Da ćutim? Zašto? Pa ja sam odrastao na 'Marakni' i svoje detinjstvo ostavio tu. Kome da ćutim, a još manje da se plašim nekoga. Sramota je ko se dovodi, a naša deca i talenti nestaju. Meni ne moze da se naredi, na mene 'navijač' ne može da izvrši pritisak jer imam i ja svoje ‘navijače'. Znaju to oni. Boli me što smo dotakli dno, ali boriću se časno i pošteno gde god budem radio. Nisam poltron i neću da prećutim nikome -Ognjen Koroman.

Svaka cast na svakoj reci, ne treba nista niti dodavati niti oduzimati.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VladaE lepo je je ovo rekao Koroman od reci do reci je opisao pravo stanje u kome sd nalazi nas fudbal i nasi klubovi. Cemu onda sve, sto se sve igra, kad nema smisla i nema vrednost, bolje reci nema kod od vrednosti napravi uspeh, vec propast.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981  daKoroman. Ljudina... Kakav crni Koroman. Koroman narkoman obican sta on zna. Rekao nesto sto avi normalni vec znaju godinama unazad

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...