Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@SaLe Sekidika, tako? Čini mi se da je iz Napretka otišao negde u Tursku za neke smešne pare pa onda u Galatu ako se ne varam. Ne znam koja je tačno bila priča tu, zašto je za tako malo novca napustio Kruševac, ali svakako velika šteta što nisu osetili kakvog igrača su imali.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sekidika je mislim bio u mladjim kategorijama Benfike,ispravite me ako gresim,a iz Napredka je otisao u Eskihesispor,druga liga cini mi se,mislim da je Kosanovic odlucio da Sekidika nema potrebne kvalitete za Super ligu,i da ima nasih igraca koji su kvalitetniji,nazalost ispostavice se da je pogresio,samo mi nije jasno kako nasi velikani nisu prepoznali potencijal Sekidike,vec su to uradili Turci,ispostavlja se da nasi velikani uopste nemaju adekvatnu Scout sluzbu cak ni za Srpsko trziste,da ne pricam za dalje.Mi dovodimo u 90% slucajeva igrace preko menadzera i Youtuba sto je zalosno,cist primer je i Rade Krunic,gledao sam ga par puta uzivo u dresu Donjeg Srema,decko je i tada odskakao i pokazivao klasu za nase uslove,ali su velikani isto ostali slepi,cak sam ja licno pisao klubu iz nase lige,Fk Jagodina bila u pitanju,da ako postoji mogucnost da dovedu Krunica,medjutim oni su odgovorili da i nije neki talenat,i da takvih u omladinskom pogonu ima bezbroj.i da nije vredan paznje,vidi se iz ove perspektive ko je pogresio!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ima priča da je Yaya Toure bio u probi sa 20 godina u želji iz Sarajeva i da su procenili da nije dovoljno talentovan?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 sat , Milan rekao/la:

@Bole_1981 Manjim klubovima mnogo vise znaci prodaja karata nego Zvezdi i Partizanu. Mislim da nije potrebno smanjivati cenu karata, potrebno je naci druge nacine, kao sto kazes, pokrenuti akcije, praviti turnire, humanitarne koncerte... Time bi se barem podigla svest ljudi da taj klub uopste postoji

Problem sa manjkom gledalaca je u tome sto generalno decu sve manje interesuje fudbal i da ga igraju a kamoli gledaju. Svi sada sede kući igraju igrice niko da izadje napolje, ja kada sam bio klinac a verujem i vi nisu mogli da me vrate kući, danas decu ne mozes da isteras iz kuće. Ona deca koja i treniraju fudbal to ih teraju roditelji da bi ih sklonili iz kuće i da bi ziveli zdravo. Prisustvovao sam situaciji kada smo igrali fudbal i falilo nam igraca, dva lika od 16,17 godina sede na tribinama i mi kao ajde da igrate treba nam ljudi a oni hladno odgovore ne znamo mi to da igramo. Kod mene u skoli oni koji su igrali najgore najvise su hteli da igraju. Ne znam, vreme se promenilo. Medjutim, gledam sada kada deca mogu po ceo dan da budu kući, oni bi svi napolje. Sta ja znam, mozda ova Korona i nije bila tako losa barem iz tog ugla gledano, deca ce posle ovoga, nadam se, vise biti napolju nego unutra. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milandobro za to koliko sam ja skontao oni njega nisu čak ni gledali kako igra samo su na osnovu toga što ne može da se probije u legiji procenili da onda nije ni za zvezdu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@StepTako sam i ja razumeo, on je bio ponudjen Zvezdi, oni ga odbili, kao i Palacia ako se dobro sećam, isto nesto za milion evra. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza@Conga@FlakiPrava prica za Sekdiku je da ga doveo Miskovic u Napredak za dzabe preko nekog njegovog agenta ,covek je bio dobar ali namerno ga nisu pustali da igra,otisao je za neki dinar koji je zakacio Marko,a mogli su da uzmu lepu kintu.....Jeste dosao iz Benfike B.....

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga sto se tice Sekidike jeste bio u Benfici onda je dosao u Napredak od 2016 do 2018 odigrao 40ak utakmica onda za 60.000€ presao u Esiksehispor,pa onda presao kao slobodan igrac u Galatasaray i sada vredi 725.000€ po transfermarketu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRLik je sportista pravi ne pije ne pusi ,mada je otisao u Cukaricki i iz razloga sto su ih narkomani bili ovde u parku,stoka smo velika ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe imas bolje igrace u nasoj drugoj ligi i od Sekidike i Ndiaja...Ja gledam Čukarički Ndiaje je masina koja moze mbogo da trci i nista vise od toga.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@FlakiPazi pa ne znam bas ,tamnoputi fudbaleri su borci,radnici a nasi fudbaleri su dzabalebarosi,gledam i nasu drugu i srpsku ligu i omladince i kadete,brt prvo nema uslova za napredak,drugo losa politika,trece utakmice dogovorene ...sta vise brate da pomenemo na ovu temu...:)

Nase fudbalere mrzi da se potrude prelako odustaju,kukaju ,psuju ...izludjuje me to

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki ne slazem se sa tobom nikako taj isti ndijaje je ginuo u napredku svaku tekmu i sad u cuki decko se pocepa dok imas radonmju koji je ladio jajca na terenu  u cuki zato sto je on kao talenat neki vidi molim te cepanica koja trci samo pa napravi karijeru ni jedan jedini nas igrac nnema volju da igra to je sramota gledati sta oni rade pa ispratio sam klubova i klubova u cacku na stadionu i fudbalera samo kad treba da negde predju oni igraju kao ozeg sto je u borcu cepao ili vujaklija dobili transfer i gde su sad nema ih na mapi. Knezevic veliki talenat iz borca u partizan i sad se opet vratio u srbiju u nasu ligu zato sto svi vide da je decko maneken i debos obican koji misli ako mu se sve u srbiji svira da ce i dalje. daj mi 5 igraca nasioh koji su uspeli da urade nesto a ne da ti sve stranci nose igru

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Tacno tako, sa Legijom u tom trenutku nije imao ugovor pa bi ga doveli za dzabe. Ali cemu anonimni poljak kada mozes dovesti anonimnog japanca (Takajuki Suzuki) ili brazilca (Eli Tadeu)... Slicna prica je bila za Jovetica dok je igrao za Mladost (P), kog je Savicevic nudio Zvezdi ali je receno da imamo gomilu takvih talenata...

@Kneza90 Sto se tice Palasija, on je bio na probi, odigrao prijateljski mec na pripremama ali je za klub bilo mnogo da ga kupe za malo manje od milion. Te sezone su kupili Barkosa, Salasa i Molinu...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...