Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@TozaJeste ali nase navijace covek ne moze da urazumi da se ponasaju tako da ne stete svom klubu i drzavi. Strane navijace rebnes po dzepu, uhapsis i dozovese pameti, ali nasi nikada nece, idu svuda samo haos da prave. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@Bole_1981 Toga će uvek biti, da li u manjoj ili većoj meri, mislim na nerede i slične stvari, i ako se ulazi u priču oko regionalne lige verovatno su svi toga i svesni. Opet uzimam primer Grčke koji su veći fanatici od nas a uspeli su koliko - toliko da reše taj problem. Sad šta će se dešavati van stadiona.. Na to retko ko može i da utiče. Staviš samo domaće navijače i cepaj. Nikome neće biti drago što je tako ali to je jedino izvodljivo. Mi u Srbiji se jedva nosimo i sa jednim derbijem gde imaš obe strane navijača, a ne da takvih utakmica imaš 15+ po sezoni. Svakako je i većina navijača protiv te regionalne lige, mislim na one najvatrenije koji sede u skupštini klubova i stavljaju veto.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Tozapa ni sa sportske strane tu nebi bilo baš neke velike koristi imamo primer u košarci regionalna liga se igrala možda bi partizan i zvezda malo napredovali ali bi naša liga još više nazadovala i gubila na kvalitetu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Druga je stvar što ABA liga ništa više ne donosi i što se zbog nje izgubio značaj domaće lige, ali zamisli koliko jakih utakmica bi naši klubovi imali da igraju non stop protiv Tamiša i sličnih? Ja iskreno smatram da je ABA liga kvalitetna i da ima dosta jakih utakmica, sad opet ostaje pitanje šta donosi ali ne pričamo o tome. Tako mislim i o regionalnoj ligi, bolje da igramo u Splitu nego u Surdulici, bio bi jači tempo, mnogo jačih i težih utakmica, neizvesnijih. Svako kolo bi u Beograd dolazio neki jak tim, više ljudi bi dolazilo, bilo bi zanimljivije. Sad kako bi to izgledalo, koja država bi davala koliko predstavnika, koliko rangova bi postojalo, šta bi se desilo sa našim klubovima koji nemaju kvalitet za najjaču ligu, gde bi oni nastupali, to su već ozbiljnija pitanja. Ja pričam samo o eventualnoj najjačoj ligi koja bi bila formirana.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma ne sme Zvezda da igra zato sto Delije ne daju,bas da vidim tog koji ce da kaza,bas me briga sta kazu oni ovo je u interesu kluba.Bacili bi mu bombu na kucu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90@StepDok god se pitaju navijaci mi nikada necemo napredovati, dok god u skupstini sede navijaci i ljudi koji se ni mrvicu ne razumeju u sport. Dosadilo je nasim ljubiteljima sporta da non stop gledaju iste mete i isto odstojanje u nasoj super ligi, zeljni su dobrog fudbala i kvalitetnijih rivala, a to moze samo da se ostvari formiranjem te neke lige istocnih naroda. Poboljsao bih se i razvoj omladinskih skola, mogli bi timovi da razmenjuju, tj pozajmljuju igrace. Sve to ima itekako smisla. Sto rece @Tozadosadilo je ljudima da gledaju Javor, Surdulicu, Indjiju....hoce malo pravih ekipa na nasim stadionima i inovacije, da se razbije monotonost.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981  Pa o tome i pričam, verujem da bi privukli ogroman broj gledalaca, pogotovo Dinamo i Hajduk, a verujem da bi i npr protiv Maribora bilo barem 10.000 do 15.000 ljudi, što je ogroman napredak napsram ovog trenutnog stanja, bilo bi dosta neizvesnije, svako svakog bi mogao da dobije, teško da bi mogla da se uspostavi stalna dominacija jednog kluba. Navijače neću ni da uzimam u ovu priču, govorim čisto o sportskim motivima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni je prosto neverovatno da tu ne moze da dodje do dogovora.Vrtele bi se tu ozbiljne pare,a ovi nasi ce sve da zaborave zbog para.Samo, to je najocigledniji primer koliko su klubovi taoci navijaca,ne mozemo mi napredovati ni u kom smislu dok se to ne resi.Po meni za to ima bas da se nacekamo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
28 minuta , Toza rekao/la:

@Step Druga je stvar što ABA liga ništa više ne donosi i što se zbog nje izgubio značaj domaće lige, ali zamisli koliko jakih utakmica bi naši klubovi imali da igraju non stop protiv Tamiša i sličnih? Ja iskreno smatram da je ABA liga kvalitetna i da ima dosta jakih utakmica, sad opet ostaje pitanje šta donosi ali ne pričamo o tome. Tako mislim i o regionalnoj ligi, bolje da igramo u Splitu nego u Surdulici, bio bi jači tempo, mnogo jačih i težih utakmica, neizvesnijih. Svako kolo bi u Beograd dolazio neki jak tim, više ljudi bi dolazilo, bilo bi zanimljivije. Sad kako bi to izgledalo, koja država bi davala koliko predstavnika, koliko rangova bi postojalo, šta bi se desilo sa našim klubovima koji nemaju kvalitet za najjaču ligu, gde bi oni nastupali, to su već ozbiljnija pitanja. Ja pričam samo o eventualnoj najjačoj ligi koja bi bila formirana.

Nije tema za ovde ali ipak mi smo u košarci imali partizan ,zvezdu ,FMP , Hemofarm ,i Vojvodina je bila solidna i sa megom i recimo borcem nam nebi trebao niko imali bi sasvim dobru domaću ligu to isto mislim i u fudbalu da bi slabiji klubovi propali i ovako nemamo sponzora za ligu su jedva našli  kako bi to izgledalo bez dva najveća kluba 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Fudbalski klub Radnički obaveštava sportsku javnost u Srbiji da neće pristati na prekrajanje pravila koja su uspostavljena pre početka sezone u toku iste. Ukratko, Radnički se zalaže da se sezona odigra do kraja prema ranije predviđenom planu ili da se prekine i da se prizna aktuelna tabela, ukoliko nadležni procene da bi igranje 11 kola dovelo u opasnost igrače i članove stručnih štabova.

cair.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki Uvek ce biti nekog ko nije zadovoljan, al opet, ne znam sta im je razlika da li igrali ta 4 kola, ili prekinuli sada, a i bolje im je da to odigraju, jer onda ce se i Kup nastaviti, a preko njega, ako vec misli da imaju jak tim, mogu doci do LE

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada sad Radnicki nema ozbiljnih sansi za evropu tako kao sto kazes potpuno je sve jedno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da se ovaj Radnički oglasio čisto eto da i oni dignu glas i da sve ne bude u redu jer nisu ni u kakvoj priči oko izlaska u Evropu, ni sada a ne bi ni bili ni u plej - ofu jer nema više podele bodova. Da komšiji crkne krava, bukvalno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa dobro, svako ima pravo da kaze i saopšti sta hoce. Radnicki ce morati da igra slagao se ne slagao. Trenutno za nasu ligu najzanimljiviji ce biti kup, ocekujem ljutu borbu??

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
1 sat , Toza rekao/la:

Mislim da se ovaj Radnički oglasio čisto eto da i oni dignu glas i da sve ne bude u redu jer nisu ni u kakvoj priči oko izlaska u Evropu, ni sada a ne bi ni bili ni u plej - ofu jer nema više podele bodova. Da komšiji crkne krava, bukvalno.

Aposlutno se slažem javljaju se da bi se javili, po sistemu eto može nam se

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
17 sati , Flaki rekao/la:

Fudbalski klub Radnički obaveštava sportsku javnost u Srbiji da neće pristati na prekrajanje pravila koja su uspostavljena pre početka sezone u toku iste. Ukratko, Radnički se zalaže da se sezona odigra do kraja prema ranije predviđenom planu ili da se prekine i da se prizna aktuelna tabela, ukoliko nadležni procene da bi igranje 11 kola dovelo u opasnost igrače i članove stručnih štabova.

cair.jpg

Ovde je Radnicki po mom misljenju u pravu. Zbog cega opet vrsiti pripreme zbog samo 4 kola i par utakmica kupa. To nema smisla a pritom se igra pred praznim tribinama. Ili odma proglasiti kraj ili odigrati do kraja kako je propisano. Pritom moze da se smanji odmor izmedju sezona i ako vec imas pripreme sad dok moze samo da bude plus za novu sezonu. Trebali bi svi klubovi da igraju sa omladincima. Bravo za Radnicki

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Yugo55  apsolutno si u pravu. E ajde odigramo 4 kola, i kao igraci za 4 utakmice se nesto spremaju. A pritom je pitanje kada ce poceti kvalifikacije za evropu. Bezveze da se "trose" za 4 utakmice u banana ligi. Odigrati sve do kraja, pa neka se zakuva i za titulu, dobro ovo je zcucalo ambiciozno

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Teško da se na bilo kojem polju može šta zakuvati jer više nema podele bodova, tako da verujem da gde je većina klubova sad da će tu i ostati. Idu na to da se igra bez plej - ofa i plej - auta jer će liga početi otprilike krajem juna, znači ima ukupno još 4 redovna kola + 7 dodatnih + Kup Srbije. Bio bi baš zgusnut raspored pa bi se verovatno i tu neku pobunio. A i čini mi se da je UEFA dala dozvolu ligama da menjaju format po potrebi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...