Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Pre 1 sat, Đunisimus rekao/la:

ma nija ola neki preterani strucnjak mislim da njemu ni gomila para ne bi donela neke jake rezultate mora da se vidi nesto u igri da ima neke logike necega ali mancester mi je totalno nekako ne znam ni ja neubedljiv odigra vrh tekmu pa onda sledecu ne zna nista

Ma ne prepoznaje se uopste stil igre, Simeone ima stil koji se meni ne svidja ali tacno se vidi sta hoce i pecat trenera, Mancester igra stihijski sa puno oscilacija, jednu odigraju odlicno drugu kao amateri, to ozbiljan trener ne sme da dozvoli. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

18 sati , Kneza90 rekao/la:

Ta uprava je verovala i Van Galu pa je ovaj ostao preduze i nije bio za Mancester, kao sto rekoh videćemo kako ce on voditi ovako skupu ekipu kakva se najavljuje. Ovi sto se najavljuju nisu izvikane zvezde ali kostaju mnogo. 

Pa van Gal je pre toga radio sjajne stvari sa Reprezentacijom Holandije i igrali su sjajno ali on to nije uspeo da prebaci na klubski fudbal ali ipak nisu svi ti Holandija i loši depay se nije pokazao ali sada je više nego dobar u Lionu a i blind  nije igrao kao sada u Ajaksu ali je svakako u tom trenutku kada je došao izgledao kao pojačanje

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@StepPa Van Galu su dali budzet potrosio je 300 miliona i nista uradio nije, Mancester je bio očajan pod njim, njega su nasli da dovedu da vadi kestenje iz vatre, samo je pogorsao situaciju. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
19 minuta , Kneza90 rekao/la:

Ma ne prepoznaje se uopste stil igre, Simeone ima stil koji se meni ne svidja ali tacno se vidi sta hoce i pecat trenera, Mancester igra stihijski sa puno oscilacija, jednu odigraju odlicno drugu kao amateri, to ozbiljan trener ne sme da dozvoli. 

pa o tome i pricam nema stil nego kako se odigra tako je i to je velika mana sto prepusta sve igracimka i ne vidim da pokusava da to promeni

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma koji Ole,on je tu stavljem kao zrtveno janje malo,dok se ne nadje neko dugorocno resenje,opet moje misljenje. A dok dodje neke bas tako treba ce 2 3 4 godine da se sve to uklopi i poklopi da bi se videlo neko poboljsanje. Slicna je situacija i sa CHE,samo sto Frenki deluje mnogo bolje kako je sve to uradio za kratko vreme kao i Ole,a pritom nema dozvolu dovodjenja igraca.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@KasmirE bravo, Celzi je druga prica, moje misljenje je da je i dobro sto nisu mogli da dovode igrace, ovo je za njih ispalo super. Igraju i oni sa oscilacijama ali oni su mlad tim to se i ocekuje. Nekako su mi igrali zivo na gol vise, prime dosta ali i daju dosta, Abraham se iskristalisao kao odlican napada. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Prvi je pokrenuo taj podmladak predhodni trener Celzija, Maurisijo Sati, on je i gurnuo Abrahama u vatru i nasao mu pravu poziciju i slobodu u igri, a taj fazon je nastavio i Lampard. Sari je imao ideju da klub pokrene sa mladim igracima kad su im blokirali dovodjenje igraca, to je veoma dobro koriatilo Celziju. E sad cena mora da se plati, tako da je to posledica igranja toplo hladno, ali tako mora da se radi da se trasira neki cilj. 

Edited by Bole_1981
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Manchester Utd nema nikakvu igru ,jer nema igrace koji igraju u koninuitetu,nemaju vodju,nemaju iskreno ti trenera sa renomeom da ih podigne malo :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLeSlazem se,  ja to gledam ovako. Da na primer dovedu Simeonea i da ne dovedu nijednog igraca on ce od Mancestera da napravi ratnicku ekipu koja ima da gine za klub kao i da gine za svog saigraca, to je trenerov pečat koji mora da se vidi. Bez trener koji ima jasno definisan stil i viziju dzaba igraci 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Brate samo ne Simeonea ,on je anti fudbal trener ,poceli da me nerviraju takvi treneri,volim trenera koji napada igra na gol vise,sad treba oni Poketina da dovedu :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne znam bas to za Simeonea takodje mi se ne svidja njegov stil,ja bi na primer vise voleo da vidim kako bi se Bijelsa snasao u Mancesteru a verujem da bi ih bar ako ista vratio u top 3 tima u ligi...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
19 minuta , SaLe rekao/la:

@Kneza90Brate samo ne Simeonea ,on je anti fudbal trener ,poceli da me nerviraju takvi treneri,volim trenera koji napada igra na gol vise,sad treba oni Poketina da dovedu :)

Hahahahah, pa dobro ne mora Simeone, naveo sam kao primer trenera sa prepoznatljivim stilom. Slazem se za Poketina, ako ne moze on, nista po meni ne bi falilo ni Rodzersu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Nista vala Rodzers je ok,njima treba isklsan trener sa autoritetom i sa motivacijom,da ih uzdigne ,oni jednu tekmu odigraju doktorski pa tri katastrofa 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
5 sati , SaLe rekao/la:

Manchester Utd nema nikakvu igru ,jer nema igrace koji igraju u koninuitetu,nemaju vodju,nemaju iskreno ti trenera sa renomeom da ih podigne malo ?

Bukvalno tako , bez obzira koji trener je bio na klupi ,njihov sistem igre nije postojao ,igrali su kako stignu i to je po meni nedopustivo za takvo ime u fudbalu , definitivno potreban ozbiljan trener po meni Poketino sjajan za to ! I ako mnogi kritikuju Pogbu on mi je najbliži vodji ekipe ,od igrača koji trenutno igraju u MAN u.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaU gde nadje Pogbu, po meni je Pogba jedan od onih koji su najvise nastetili Mancesteru, plaćen da bude vodja, a on nije ni blizu onog igraca koji je dominirao U Juveu. Pitao sam se bas kako ga je Juve tako lako dao, al nisu oni blesavi videli su da je decko dijabola. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 minuta , Kneza90 rekao/la:

@NemanjaU gde nadje Pogbu, po meni je Pogba jedan od onih koji su najvise nastetili Mancesteru, plaćen da bude vodja, a on nije ni blizu onog igraca koji je dominirao U Juveu. Pitao sam se bas kako ga je Juve tako lako dao, al nisu oni blesavi videli su da je decko dijabola. 

Meni je sem Rasforda cela ekipa malte ne cirkus ako ćeš iskreno , Pogba mi je najvise ličio na nekoga ko moze da ponese ekipu ,njegovi kvaliteti jesu sjajni ,ali ne pokazuje na terenu skoro nista i vremenom se jeste skroz izgubio ! Man je ekipa na kojoj mora mnogooo da se radi i mnogo da se ulozi !!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma nije sporan Pogbin kvalitet, nego ona nonsalantnost na terenu, mislim strasno, igra samo za sebe. Ne igra ni za tim ni za rezultat, vrti se sam oko sebe na centru, desavalo se da namerno sutne loptu u aut. Kod Fergusona bi bio prekomandovan u omladinski pogon i prodat prvom prilikom, koga bre ti da zajebavas. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svi pricate o Pogbi kao vodji gde taj da vodi neku ekipu, od kad je doso iz Juventusa taj sam trosi lovu, nista od njega, 3/4 staza u Junajtedu bio povredjen. Zasto ne bi vodja bio Nemanja Matic kao sto je nekada bio Nemanja Vidic simbol i legenda Man utd-a. Matic bi bio veliki autoritet na terenu i svako trener bi ga cenio. S druge strane ima tu jos kvalitetnih igraca od Rasvorda. Lingard, Fernades, Luk Sauw je dobar u odbrani...ima tu da se probere kvalitet. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981Ma ne moze Matić, on je moj zemljak i divna osoba, ali nije on za to. Nema kvalitet za kapitena Mancestera, njegovi dani dobrih igara su proslost, nece se on naigrati u novom Mancesteru. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...