Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

@Kneza90Njima bi trebao jedan dobar organizator igre kao što je recimo Arnold. Mladi defanzivac Liverpula je ne samo rekorder po broju asistencija u jednoj sezoni Premijer Lige kada su odbrambeni igrači u pitanju, već je trenutno drugi najbolji asistent takmičenja sa 12 nameštenih golova. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

Dobro Arnold nije organzator igre, on je ofanzivni bek koji izvodi sve, od kornera do slobodnjaka, jos centrira 10 puta po mecu iz igre. E sada ne sporan je njegov vrhunski centaršut i izvanredna desna noga. Snalazljivost, kakav korner je izveo kada su dobili Barsu 4:0 na Enfildu, ono je po meni jedan od najboljih poteza u istoriji Lige sampiona. Malo je sada na svetu tih klasicnih poluspiceva koji spajaju sa golom igraca. 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Onaj potez će se pamtiti i obeležiti ovu sezonu Lige šampiona, nestvarno je ono uradio, kako je izigrao Barsu i njene igrače kao da su neki niskusni defanzivci. Nije organizator igre možda ali je kompaktan igrač, moderni bek kakvi se traže u današnjem svetu fudbalske igre, prodornost i čovek za sve što bi se reklo. Nisam video takvog igrača ofanyivnog beka još od Siniše Mihajlovića i Havijera Zanetija. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

ma kakav crni lingard to izvikan igrac nema on pojma da igra samo sto je englez i malo pokazao digli prasinu al nije on taj kalibar luk so treba jos vremena da izbrise povredu iz glave tako da im ostaje rasford mada ni njega nesto ne gotivim preterano, pogba je cirkuzant koji radi sve samo da bi otisao u real vise frizura nego utakmica ove sezone a matic je zavrsio svoje ne moze on biti ni vodja ni kapiten vreme je da trazi novi klub

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@ĐunisimusSlazem se za većinu, vidim da ovde mnogi vole Mancester i voleli bi da se vrati na staze stare slave, ali mrka kapa u narednih nekoliko godina, mora da se desi tu nesto epohalno da bi se vratilo na staze stare slave, teski dani su pred Mancesterom. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 ma voleo ih ne voleo ih stanje je takvo kakvo je dakle nema sta je tu je ali ne vidim da im se smesi neka svetla buducnost osim ako se ne pporomene neke stvari a treba bas dosta da se menja 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 ne vole bas svi mancester. Neki zivimo u bedi sad zbog Arsenala. Toliko kvalitetnih igraca, a ne mogu se popeti na standardno 4.mesto u ligi. Sstraasno.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Kad se sjetim koliko su bili bahati u Fergijevo vrijeme i koliko su spustali Liverpool nista bolje i nijesu zasluzili!!

Evo ih na vec 7 bez titule a sa ovakvim Liverpulom, Sitijem ne vidim ih jos minimum 2-3 godine u borbi za titulu..

@BeconiWR da dodam i Arsenal.. I oni su se sprdali sa redsima, pa evo laganih 15ak godina bez titule..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko bukvalno preko 15 godina bez titule.. A kako izgledaju trenutno, ne verujem da ce i u narednih 7 godina osvojiti. Od Vengera nije to vise isti Arsenal. Ok igraju Ligu Evrope, ali eto tamo ih izbaci Olimpijakos... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
7 minuta , BeconiWR rekao/la:

@Kneza90 ne vole bas svi mancester. Neki zivimo u bedi sad zbog Arsenala. Toliko kvalitetnih igraca, a ne mogu se popeti na standardno 4.mesto u ligi. Sstraasno.

 

Ja sam veliki fan Arsenala i dusa me boli kada ovo gledam, Arsenal nije ni u prici za titulu u narednih 10 godina, koliko god da je teska situacija u Mancesteru, teza je u Arsenalu, mi i kada trosimo pare ne znamo da ih potrosimo, Mancester barem doveo Sanča. Mi prodajemo Lakazeta, cujem mozda i Obamejanga, ma daj, sve greska za greskom. Arteta nije za taj posao, ja bih doveo Vijeiru, trenira Monako, covek zna sta je Arsenal, igrao u besmrtnom timu. Prvo on pa posle polako, ali nece skoro Arsenal se vratiti u trku za titulu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR uf ne slazem se.. Dosta je Venger kriv za Arsenalove nauspjehe.. Pa i njemu je u poslednjih par sezona bio cilj 4 mjesto i plasam u LŠ.. 

Lik bio 13-14 godina bez titule dok nije otisao. Ne znam da je ikad neko trpio nekog trenera kao oni njega.. Čelzi makao Murinja poslije 3 mjeseca od titule..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 apsolutno Viera. Pomocnik Ljungberg i jos bih iz te generacije doveo Anrija. Trio na klupi Arsenala zvuci bas nerealno. Mesto sportskog direktora bih sigurno dao Adamsu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Just now, Kneza90 rekao/la:

Ja sam veliki fan Arsenala i dusa me boli kada ovo gledam, Arsenal nije ni u prici za titulu u narednih 10 godina, koliko god da je teska situacija u Mancesteru, teza je u Arsenalu, mi i kada trosimo pare ne znamo da ih potrosimo, Mancester barem doveo Sanča. Mi prodajemo Lakazeta, cujem mozda i Obamejanga, ma daj, sve greska za greskom. Arteta nije za taj posao, ja bih doveo Vijeiru, trenira Monako, covek zna sta je Arsenal, igrao u besmrtnom timu. Prvo on pa posle polako, ali nece skoro Arsenal se vratiti u trku za titulu. 

Patrick Viera trenira Nicu,a ne Monaco,drugo,mnogo vise iskustva ima Arteta od Vijere,tako da je glupa komparacija ove dvojice,koliko je dugo Arteta ucio od Pepa???

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
12 minuta , Vuko rekao/la:

@Kneza90 Kad se sjetim koliko su bili bahati u Fergijevo vrijeme i koliko su spustali Liverpool nista bolje i nijesu zasluzili!!

Evo ih na vec 7 bez titule a sa ovakvim Liverpulom, Sitijem ne vidim ih jos minimum 2-3 godine u borbi za titulu..

@BeconiWR da dodam i Arsenal.. I oni su se sprdali sa redsima, pa evo laganih 15ak godina bez titule..

Dok je god bio Venger, bahatost je proisticala od te nevidjene sezone bez poraza, sada kada ni njega nema, nema ni bahaćenja. Ja sam misljenja da su nas ubili Emirati?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 ma vrati ih na Hajberi kad bi moglo, lep stadion, ali stadion sa dusom. Neka enerfija je tuda zracila. Moze se videti po navijacima, po igracima i njihovom zalaganju. Zamisli da maknu Liverpul sa Enfilda

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Just now, Conga rekao/la:

Patrick Viera trenira Nicu,a ne Monaco,drugo,mnogo vise iskustva ima Arteta od Vijere,tako da je glupa komparacija ove dvojice,koliko je dugo Arteta ucio od Pepa???

Pa vidim sistem Pepa u Arsenalu, nema tu ni P od Pepa Gvardiole, covek nije za Arsenal to je jasno. Vijeira ce biti bolji od Artete ako nista veći je autoritet. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minuta , Vuko rekao/la:

@Kneza90 ali od te bez poraza Venger je bio jos 15 godina skoro bez titule..

Pa slazem se, ali je i dalje zivela legenda te sezone a i Arsenal je bio pri vrhu, cak igrao finale lige sampiona 2006.S tim sto moje je mišljenje da je i Venger se izgubio u zadnjim godinama em je lutao em su i navijači digli ruke od njega. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
22 minuta , BeconiWR rekao/la:

@Kneza90 ma vrati ih na Hajberi kad bi moglo, lep stadion, ali stadion sa dusom. Neka enerfija je tuda zracila. Moze se videti po navijacima, po igracima i njihovom zalaganju. Zamisli da maknu Liverpul sa Enfilda

Ali pare brate moj, kazu da je ulaznica za utakmice Arsenala najskuplja u Premijer ligi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...