Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

@NemanjaPogba je u Juventusu bio babaroga ali on je igrao mng ofanzivnije tamo ovde ga gurali mnogo pozadi ne znam zasto ,covek ima dribling,sut sve 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

15 minuta , SaLe rekao/la:

@NemanjaPogba je u Juventusu bio babaroga ali on je igrao mng ofanzivnije tamo ovde ga gurali mnogo pozadi ne znam zasto ,covek ima dribling,sut sve 

Ovde su mu ubili igru ,klasičan zadnji vezni ... mada se on prvi nije snašao u Engleskom fudbalu . Nije prvi put da to vidimo kad je neki igrač u pitanju ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ako je Pogba toliko dobar koliko se prica izdominirao bi i na golmana da ga stavis.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
15 minuta , Vuko rekao/la:

Ako je Pogba toliko dobar koliko se prica izdominirao bi i na golmana da ga stavis.. 

Da to tako može i Jokić bi izdominirao na četvorci na svetskom kad je igrao? Kada bi Mesija stavili na zadnjeg veznog čisto sumnjam da bi pokazao delić onoga što zna

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ima mnogo primjera igraca koji su se odlicno snalazili na vise pozicija na terenu.. I CR7 je prvih par godina bio krilo pa prebacen u sami špic i bio jos bolji..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук

On kad je igrao krilo hteli su Runija da najure iz Uniteda jer ne daje golove , a nije davao golove, jer je pokrivao Ronalda što ne igra sa krila defanzivu. Nije teško videti statistiku da se Runi raspucao posle Ronaldovog odlaska

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
8 sati , Nemanja rekao/la:

Ovde su mu ubili igru ,klasičan zadnji vezni ... mada se on prvi nije snašao u Engleskom fudbalu . Nije prvi put da to vidimo kad je neki igrač u pitanju ...

Al opet cudna je to da se on sa onakvim predispozicijama nije uklopio. Ja razumem da je fizicki nejak i da nije navikao na startove, ali covek je zivotinja, tukli su ga i u Italiji pa nista. Mislim da je sve to u glavi, nije dobro poceo i onda se sve nadovezalo, a daj Boze da on ponovo negde zaigra kompetitivan fudbal. Gde god da ode dolazi sa biografijom da nije igrao ozbiljan fudbal godinu dana. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, Kneza90 rekao/la:

Al opet cudna je to da se on sa onakvim predispozicijama nije uklopio. Ja razumem da je fizicki nejak i da nije navikao na startove, ali covek je zivotinja, tukli su ga i u Italiji pa nista. Mislim da je sve to u glavi, nije dobro poceo i onda se sve nadovezalo, a daj Boze da on ponovo negde zaigra kompetitivan fudbal. Gde god da ode dolazi sa biografijom da nije igrao ozbiljan fudbal godinu dana. 

Bas to ...i meni je cudna ta njegova losa adaptacija,ništa pokazao nije i sve neprimjetniji na terenu ,sad još povreda i pauza ,kao sto kažeš on gde god da dodje sada krece od nule i to je onda dodatni problem za njega !!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pogba bi bolje igrao nekog poluspica, tzv AMC, mislim da bi na toj poziciji pruzio mnogo vise, ima dobar sut i osecaj za asistenciju. Kao sto rece @Kneza90 ipak mislim da je problem u glavi i lagodan zivot u Engleskoj, ne daje sto posto, ne spreman fizicki i sve se to odrazava na terenu. Ima on reputaciju gde god da ode,samo sto mora mnogo vise da trenira. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sve lige mogu da se ne odigraju osim Premijer lige. Mislim, znao sam ja da su pare za tv prava velike tamo, ali ovolike, stvarno nema sanse da se ne odigra. Prosle godine na osnovu tv prava poslednja ekipa u Premijer ligi prihodovala je 99 miliona funti, ekipa koja je bila prva Siti, 145 miliona funti. Te pare moraju da se odrade. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@MilanEto, to znaci da mora da se i to odigra, kada i kako to je manje vazno. Sa tolikim parama u igri niko nece smeti da se igra, to mora na terenu da se zasluzi a ne na zelenom stolu inace ce biti zemljotresa u fudbalskom svetu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Upravo to, sva prvenstva bi trebala da se zavrse i po meni to ne treba da bude pitanje. Jedino pitanje koje trebaju da rese je kako ce uskladiti kraj ove sa pocetkom sledece sezone. Jer ako je FIFA znala da pomeri Svetsko prvenstvo na zimu, zbog para, onda bi trebalo i ovaj problem da rese

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Samo cekam da vidim Njukastl ove sezone kada nastave a pogotovo sledeće. Da vidi malo Siti kada dodje i u drugi klub seik kako je igrati protiv takve ekipe. Jos ako izbace Siti iz lige sampiona niko nece ni hteti da igra za njih. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Njukasl će se dići sigurno ali neće to biti tako brzo to je bar moje mišljenje da neće želeti sve zvezde da dođu da žive u njemu i Mančester Siti na početku nije kupovao najveće zvezde one su tek kasnije došle kad su počeli da prave uspehe

A i neverujem da će sad izdvajati mnogo više na plate od ostalih timova jer i ovako su plate otišle u nebo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Njukasl lagano u drugoj sezoni u top 3 ekipe, pa 3 sezona titula, zadrzace se neko vreme u vrhu, dok ovog Seika ne smori cela prica, i onda Jovo nanovo. Skromno misljenje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR ja bas ne mislim da ce biti tako,moje misljenje je da Njukasl nece biti ni u 5 ekipa i pored svih tih miliona.Mnogo vremena je potrebno da se sve to lepo skocka i da bi se napala titula u PL,a do tada ce sigurno da ga smori cela ta prica davanje para a pritom nista zauzvrat

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Malo kome je dosadilo, pogotovo kad ulozeni kes pocne da se vrace koliko toliko.. Pa krenu veliki mecevi, trofeji i td.

Taj pozitivan marketing se ne odbija tek tako.. Roman je i dalje u Cezliju, City i Psg ni blizu da prestanu da ulazu..

@Kasmir Trenutno ne vidim da ne bi mogli napadnuti top4 mjesto za dvije godine.. Samo su City i Liverpul u mnogo boljoj poziciji, svi drugi blago receno lutaju..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kasmir bas zato, sto 99% smatra da nece odmah usoeti, bas zato Njukasl moze da u drugoj, trecoj sezoni napravi senzaciju. 

@Vuko pa vise sam misljenja ako krenu veliki rezultati, mislim na LS i LE. Pa evo koliko se vec prica o toj kupovini Njukasla. Mislim pravi je bum nastao. Nije proslo ni mesec dana vec se pojacanja pominju, ok sve je to politika dizanja rejtinga kluba, ali brzo rade na tom poziticnom marketingu. Moguce da gresim

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ne treba zaboraviti na Njukastl vec ima odlican stadion i 50k+ ljudi koji ce dolazit uvjek. Sa 3-4 top igraca sve ide gore, i cijene ulaznica i novac od sponzora..

Samo da vidimo koliko i kojom brzinom planiraju da ulazu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...