Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

@Vuko Negde sam video da je puko oko 800 milona na jahtu i vilu neku, tako da ne mislim da ce da štedi ovde, a poslednje vesti koje se spinuju, jesu da zeli kupiti Kutinja i Grizmana

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

Izgleda da ce se desiti trampa između Tottenhama i Barselone, naime klubovi su postigli dogovor o razmeni Ndombele/Umtiti i Semedo, plus 20 miliona £ ce doplatiti Tottenham, takodje ce vrlo verovatno Newcastle dovesti Cavanija, nude mu ogroman novac, Liverpool ce potpisati nove ugovore sa Maneom i Vajnaldumom, a Lallana i Lovren ce biti slobodni u izboru sredine predstojece leta. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Koliko god para da se ulozi u Njukasl ne treba da odjednom grunu ogromne sume, jer moze to da bude mac sa dve ostrice. Bolje je postepeno da ulazu u igracki kadar pa polako sezonu po sezonu napreduju sve vise, da dostignu vrh i ostanu u njemu. Nisam neki simpatizer Njukasla, ali lepo bi bilo da svrake polete kao za vreme Bobija Robsona i Alena Sirera. Kao recimo sto je kontinuitet dobrih rezultata postigao Lajpcig. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
44 minuta , Conga rekao/la:

Izgleda da ce se desiti trampa između Tottenhama i Barselone, naime klubovi su postigli dogovor o razmeni Ndombele/Umtiti i Semedo, plus 20 miliona £ ce doplatiti Tottenham, takodje ce vrlo verovatno Newcastle dovesti Cavanija, nude mu ogroman novac, Liverpool ce potpisati nove ugovore sa Maneom i Vajnaldumom, a Lallana i Lovren ce biti slobodni u izboru sredine predstojece leta. 

Cuo sam to za Barsu i Totenhem, ne mislim da je ovaj iz Totenhema toliko vredan, nista Barsa nece dobiti sa njim. Sto se tice Lalane i Lovrena nije mi nista čudno, oslobodite se dvaput igrača koji im ne trebaju. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

Mislim da je Ndombele odlican igrac, ali se nije dovoljno uklopio u Engleskoj i da mu ne odgovara stil koji se neguje u Pl,takodje nema ništa od Grizmana i Kutinja u Newcastlu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Congacavani će verovatno u atletiko Madrid a za ovu dvojicu takođe neverujem da će preći u Njukasl pogotovo Grizman .

Ali kada bi Njukasl doveo nekog ozbiljnog stručnjaka kao što spominju da  bi mogao da bude Alegri ,mada ne verujem da bi on pristao, tada bi sve bilo moguće

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step Prica je raznih, ali na vise mesta sam video da se Rafa Benitez pominje kao ime za klupu, uz Alegrija, sto bi po mom misljenju, Alegri bio pun pogodak. Al ne znam stvarno da li Atletiku treba Cavani ili Njukaslu, jer ako kreces da gradis tim, mislim da Cavani nije opcija

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step

Ja mislim da ce ipak dovesti Cavanija, nece ga platiti, to je prvo pojacanje, takodje se pominju jos dvojica igraca svetaca, Kurzava i Draksler, prvom takođe istice ugovor, a drugi ce za 50 miliona verovatno, @VladaTesko da ce kod Simeonea, gotovo je izgleda sa Rodrigom iz Valencie, tako da nema prostora za Cavanija. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vladaalegri bi svakako bio genijalan potez gde god da je radio imao je uspeha i dosta igrača bi došlo samo zbog prilike da rade sa njim

@Conganisam čuo to za Rodriga ali ovo za  Njukasl mislim da dovode u vezu svakog mogućeg igrača na svetu sad koga će dovesti zavisi od toga ko bude trener 

Siguran sam da neće početi da prave projekat i dovode igrače i tek onda dovesti trenera da se on uklapa sa igračima

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko slazem se za Siti i Liverpul,al PL je postala prejaka,imas bar jos 3 kluba koja mogu da se bore za top 5,a da ne racunas naravno tuzni Arsenal i na sve to se sada pojavljuje i Njukasl..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
10 minuta , Kasmir rekao/la:

@Vuko slazem se za Siti i Liverpul,al PL je postala prejaka,imas bar jos 3 kluba koja mogu da se bore za top 5,a da ne racunas naravno tuzni Arsenal i na sve to se sada pojavljuje i Njukasl..

ahhah,nemoj da mi izbacujes tuzni Arsenal.Po meni ce tu da ispadne Siti ako ga izbace iz lige sampiona,niko od krstenih igraca nece hteti da dodje tamo,al opet ne verujem da ce Uefa da se odluci za takav potez.Sve u svemu,cekaju nas uzbudljive naredne sezone u Premijer ligi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

mene najvise zanima sta ce biti sa klubovima iz cempionsipa da li ce oni da ulaze gore da li ima ispadanja i sve pa onda da se isprati prelazni rok i mislim da ce biti ludnica od sezone

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Za najakuplju utakmicu u fudbalu, mislim da ce se naci vec neko resenje, nisu Englezi tužni Holanđani da otkazuju sve

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
5 sati , Conga rekao/la:

Izgleda da ce se desiti trampa između Tottenhama i Barselone, naime klubovi su postigli dogovor o razmeni Ndombele/Umtiti i Semedo, plus 20 miliona £ ce doplatiti Tottenham, takodje ce vrlo verovatno Newcastle dovesti Cavanija, nude mu ogroman novac, Liverpool ce potpisati nove ugovore sa Maneom i Vajnaldumom, a Lallana i Lovren ce biti slobodni u izboru sredine predstojece leta. 

Iskreno ne mislim da Ndombele vredi više nego i jedan pd ove dvojice iz Barcelone , doduse minutaža mu je bila smesna ,ali i to sto je igrao nije mi ulivalo poverenje ... i nzm šta će im pojačanje na toj poziciji 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Ne znam koje bi resenje mogli da nađu za najskuplji mec sezone, slozicemo se svi da ce manje atraktivno biti bez publike, jer gubi jedinstvenu draz, gde su suparnicki tabori podeljeni na dva dela. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
12 sati , Vlada rekao/la:

Za najakuplju utakmicu u fudbalu, mislim da ce se naci vec neko resenje, nisu Englezi tužni Holanđani da otkazuju sve

Ma da,mora da se nadje,velike su tu pare u igri da bi se to tako bacilo u bunar.Sa druge strane niko nece hteti da odustane od svog plasmana,Eno u Holandiji su realno napravili veliki problem.Ponistili sezonu nema sampiona,a u evropu idu kako su trenutno plasirani.Onda imamo situaciju da ako se ne varam Viljem II ide u evropu ispred Utrehta koji od njih ima 3 boda manje ali i utakmicu manje a mnogo bolju gol razliku,sa tom pobedom isli bi u evropu ovako nista.A povrh svega su i u finalu kupa gde bi opet mogli u evropu ali se ni to nece igrati.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Ma nema teorije da se moze isto desiti i sa Englezima. Zamisli ti, da sada Leeds, WBA i Fulham, koji realno idu u Premier, da ipak ostanu ovde i sledece godine. Ili da Aston Vila koja ima 25 bodova i na 19 mestu, i utakmicu manje, ispadne, jer je neko u fotelji tako zamislio. Pa ne bi fudbal u engleskoj ni kraljica spasla.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Kako su tu zeznuli Utreht pa to nije realno. Taman su trebali da igraju finale kupa sa Fejnordom i po plasmanu na tabeli Fejnorda oni bi išli u Ligu evrope. To kao da te neko pokrao i sad ti se smeje u lice. U sred Evrope nekome da padne napamet da poništi celu sezonu. Čak i meksička varijanta je bolja. 

Da se to desi u Engleskoj mislim da bi izbio gradjanski rat, tolike pare bi propale i investicije, neće to pasti nikome napamet. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...