Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

40 minuta , Conga rekao/la:

Po izboru navijaca i ljubitelja Premier Lige Son Hung Min je tvorac najlepšeg gola u istoriji Pl do danas, osvojio je 26% glasova, iza njega su ostali Vejn Runi sa 13%,Luis Suarez 8%,Papiss Sise i Paolo Di Canio sa po 6%. 

Pogledajmo  sada i najlepši gol Pl po izboru navijaca. 

 

Auuu kakav prodor ,kakva brzina i kontrola lopte .Ovo me podsjeća na MESSIJEVE karakteristične prodore. Po meni jedan od najljepših golova u Pr.ligi je ovaj ...

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@Nemanja

Ovaj gol Sona je pobedio u izboru navijaca za najlepši gol Pl do sada od njenog Osnivanja. Sto se tice Townsenda ovaj pogodak je na zacelju sa 3% glasova. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaGledao sam ovu utakmicu i video ovaj gol,jos sam ima Sona za kapitena na Fantaziju pa nije bilo nikog srećnijeg od mene da vidi ovaj gol.Gol je bogovski,najzanimljivije mi je kada ga vidim na radovanju da ne moze da dise,covek presao sve od svojih sesnaest metara i dao gol.A izabran je i najbolji igrac premijer lige,pogadjate dva puta,Anri?.Bilo je gusto,drugi je bio Kristijano Ronaldo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minuta , Conga rekao/la:

@Nemanja

Ovaj gol Sona je pobedio u izboru navijaca za najlepši gol Pl do sada od njenog Osnivanja. Sto se tice Townsenda ovaj pogodak je na zacelju sa 3% glasova. 

Ne osporavam ,svaka cast. Stvar ukusa ,zato ljudi i glasaju ,meni lično je lepsi gol Townsenda  !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaVidi nije da se ne slazem gleda se mnogo toga za najlepsi gol.,e sad na oko nije on toliko lep,ali je magija nevidjena slozices se :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Congahahaah i ja takodje gledao i imao Sonaaaa za kapitena na fantaziju...:)...Kad smo kod gola,prodor jednom vidjen posteno,covek je istrcao svaka cast :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Just now, SaLe rekao/la:

@NemanjaVidi nije da se ne slazem gleda se mnogo toga za najlepsi gol.,e sad na oko nije on toliko lep,ali je magija nevidjena slozices se ?

Soon je po meni klasaaa od igrača ,brzina ,sut,dribling ,osecaj za igru ...kompletan igrač i volim ga haos,prosto je uzivanje gledati ga na terenu ,i gol je fenomenalan . Samo sto ja vide volim atrakciju ,i ovaj volej me je oduševio ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

Izgleda da je Fekir na pragu Newcastla, cisto da znas, otpao i Eduard iz Celtica kao opcija u napadu Arsenala,spekuliše se o Belotiju kao glavna meta u napadu Arsenala. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaSad ce Newcastle da se otvori ,da dovodi samo im treba dobar trener koji ce moci sve to da poveze :)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaSON jeste kompletan igrac ali i malo sebican u odredjenim trenucima...On i Kejn da malo dignu glavu imali bi mnogo vise asistencija golova i uspeha .mada i ovo je zadovoljavajuce od njih:)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Just now, SaLe rekao/la:

@NemanjaSON jeste kompletan igrac ali i malo sebican u odredjenim trenucima...On i Kejn da malo dignu glavu imali bi mnogo vise asistencija golova i uspeha .mada i ovo je zadovoljavajuce od njih:)

Istina , više su fokusirani na sebe nego na ekipu ,naravno uvek sebe treba staviti u prvi plan da se dokazes ,ali oni malo preteruju u tome ... a msm da bi imali veći ucinak kada bi malo podigli glavu ,kako ti kazes !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNadmecu se ,mislim tako izgleda,al video si kad su bili povredjeni oboica,nikog nisu mogli da pobede ,katastrofa su bili blago receno:)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
15 minuta , SaLe rekao/la:

@NemanjaNadmecu se ,mislim tako izgleda,al video si kad su bili povredjeni oboica,nikog nisu mogli da pobede ,katastrofa su bili blago receno:)

Ako realno pogledamo ,napad generalno zavisi od njih dvojice i Totenhem bez njih nije Totenhem ... dovoljno je da jedan od njih dvoje fali i to već nije ta ekipa ,to smo imali prilike da vidimo u nekoliko utakmica pocetkom sezone kada je falio jedan od njih dvojice ...malo sansi ,malo golova ,  mučenje ceu utakmicu !!!

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanjahah i onda pobedi sa nekim potezom Ugo Loris haha,kao kad je driblao Ingsa...boze kakav je to izlapeo golman :)

  • Haha 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
46 minuta , Conga rekao/la:

@Kneza90

Izgleda da je Fekir na pragu Newcastla, cisto da znas, otpao i Eduard iz Celtica kao opcija u napadu Arsenala,spekuliše se o Belotiju kao glavna meta u napadu Arsenala. 

Neće beloti nigde bleji čovek u torinu i uživa baš sam skoro čitao da neće nigde prelaziti ako mu se ne garantuje startna postava i ako ne igraju evropu zato što sve to ima i u torinu tako da ne znam koliko je moguće a njukasl se sad dovodi u vezu sa bilo kojim igralem na tržištu zato što imaju para ko blata

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
57 minuta , Conga rekao/la:

@Kneza90

Izgleda da je Fekir na pragu Newcastla, cisto da znas, otpao i Eduard iz Celtica kao opcija u napadu Arsenala,spekuliše se o Belotiju kao glavna meta u napadu Arsenala. 

Pa nornalno,nema logike kao sto sam rekao da iole krsten fudbaler predje u Arsenal.Ma daj Boze i za Belotija,Arsenal bi mogao da dovede Balotelija ili jos nekog ispusenog igraca.Koliko sam ja god pesimista ovo je sve gore od cega sam zamisljao.Sto bi rekao Marfijev zakon sve sto moze da podje po zlu pocice.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe Ja sam ubijedjen da mediji lupajuni licitiraju imena napmet.. Čim se saznalo ko kupuje Njukastl odmah je počela svakodnevna licitacija sa imenima, vjerovatno nekog i pogode na kraju..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...